برنامه ریزی Ubisoft برای عرضه ی پنج بازی در طی سال مالی ۲۰۱۵ (از April 2014 تا March 2015 )

شرکت Ubisoft، عناوینی چون The Crew ،Watch Dogs و نسخه ی بعدی از سری بازی Just Dance را برای عرضه در سال مالی ۲۰۱۵ که از April 2014 تا March 2015 خواهد بود، برنامه ریزی کرده است. دیگر عنوان به احتمال زیاد نسخه ی بعدی فرانچایز Assassin's Creed خواهد بود، اما یک بازی دیگر باقی خواهد ماند. 

البته شرکت Ubisoft چندین ماه قبل عنوان The Division را برای عرضه در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد اما طی شایعاتی که در هفته های اخیر منتشر شد و عدم گزارش دوباره از سوی این شرکت در رابطه با تاریخ عرضه ی این بازی، بنظر می رسد که Division به سال ۲۰۱۵ منتقل خواهد شد. در غیر اینصورت، باز هم نمی توان به طور دقیق زمان انتشار بازی را تعیین کرد.

با این وجود می توان احتمال داد دیگر عنوان بازی مانده برای عرضه در این دوره زمانی، Far Cry 4 باشد که با توجه به شایعات، توسط  Ubisoft Montreal در دست ساخت است.

 

Ubisoft همچنان عناوینی چون South Park: The Stick of Truth و نسخه های Xbox One و PS4 بازی Rayman Legends برای عرضه در سال مالی جاری دارد.

منبع

نظرات

  1. با این حساب POP باید ۲۰۱۵ بیاد

  2. قبلاً یوبی گفته بود سال ۲۰۱۴ دو عنوان از سری AC عرضه می کنه که یکیش برای PC و کنسول های نسل جدید هست. حرف و حدیث ها در مورد عنوان Rising Phoenix هم از این فرانچیز زیاده که احتمالاً یه تایتل برای ویتا هست

نظر دهید