Xbox One

4

ضعیف

Perception

عنوان perception در سبک ادونچر در سال 2017 برای پلتفرم های ps4,xbox one و pc توسط استودیوی the deep end games منتشر می شود.

8

عالی

Get Even

بازی Get even توسط استودیوی THEFARM 51 در سبک ترس روانشناختی و به سبک اول شخص ساخته شده است

8

عالی

7

بسیار خوب

پسرک و دریا | نقد و بررسی Rime

استودیوی جوان (Tequila Works) که کار خود را با بازی نسبتاً خوب (DeadLight) با محوریت زامبی و دنیای آخرالزمانی آغاز کرد، در دومین پروژه اشان به سراغ عنوانی به نام Rime رفتند. بازی که مراحل ساخت و تولید آن فراز و نشیب های زیادی به خود دید ولی در نهایت به بازار عرضه شد. با هم مروری بر این عنوان می‌کنیم...

7

بسیار خوب

رویایی بر مبنا فیزیک | نقد و بررسی بازی Human: Fall Flat

وقتی صحبت از فیزیک در صنعت بازی‌ها می‌شود. عناوینی انگشت‌شماری به چشم می‌خورند که پایه اصلی بازی را بر مبنا فیزیک و حل کردن پازل‌های مختلف قرار دهند. عناوینی چون «Octodad: Dadliest Catch» و «Gang Beasts» از جمله عناوین پر پایه فیزیک هستند که توسط سازندگان مستقل خود منتشر و موفق به دریافت بازخوردهای ...

7

بسیار خوب

Human: Fall Flat

.عنوانی در سبک پازل است که در ماه می منتشر شد .Human: Fall Flat

7

بسیار خوب

The Surge

عنوان The Surge بازی بعدی شرکت Deck 13 است که پیشتر با عنوان Lords of the Fallen شناخته شده بودند. این عنوان نیز شبیه سری سولز اما با تفاوت هایی است.

4

ضعیف

ZHEROS

عنوان ZHEROS که قبلا بر روی پلتفرم PC منتشر شده بود، به همراه یک DLC برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شد. این عنوان به سبک Beat'em Up و توسط استودیو مستقل Rimlight Studios ساخته شده است.

8

عالی

What Remains of Edith Finch

عنوان «آنچه از ایدیث فینچ باقی مانده است» که در گروه شبیه ساز های پیاده روی  قرار میگیرد تجربه ای داستانی در دل عمارت بزرگ معتلق به خانواده فینچ ها است که مسائلی همچون مرگ و اثرات آن سروکار دارد.