طریقه ی Downgrade از 3.71M33 به 1.50 و سپس به 3.52M33-4

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
سلام دوستان ، بالاخره راه و روش تبدیل 3.71M33 به 1.50 رو پیدا کردم !
کمتر جایی میتونید پیدا کنید این روش رو چون تازه اومده . ضمنا این روش توسط خودم تست شده و 100% کار می کنه اگه مرحله به مرحله برید .

ابتدا این دو فایل رو دانلود کنید :
3.71M33 to 1.50 Pack
1.50 Firmware EBOOT

پوشه ی UPDATE رو از درون فایل اول به مسیر PSP/Game در مموری کارد کپی کنید .
فایل دومی شامل فایلی به اسم EBOOT.PBP می باشد ، اون رو به UPDATE.PBP تغییر نام داده و در پوشه ی PSP/Game/UPDATE در مموری کارد کپی کنید .
از قسمت Game -- > Memory Stick برنامه ی Update to X.Y.Z رو اجرا کنید .
مراحل رو طبق درخواست ادامه دهید .
در آخر هم به ورژن 1.50 تبدیل کردید .

برای تبدیل ورژن 1.50 به 3.52M33-4 هم ابتدا این فایل رو دانلود کنید :
3.52M33-4 Easy Installer

سپس PSP رو به کامپیوتر وصل کنید و Easy Installer ای که دانلود کردید رو باز کنید و روی دکمه ی Install کلیک کنید .
بعد از اتمام مراحل نصب ، از درون PSP به Game -- > Memory Stick رفته و فایل دومی رو اجرا کنید ( فایلی kxploit permanent patcher که بک گراندش یه سری نوشته ی قرمز رنگ هست ) .
بعد از اجرای این فایل x رو بزنید و وقتی آپدیت انجام شد دوباره از PSP به Game -- > Memory Stick رفته و این بار 3.52M33UPDATE رو اجرا کنید و مراحل نصب رو دنبال کنید .
بعد از انجام آپدیت X رو بزنید که PSP خاموش شه و بعد دوباره روشنش کنید .
به Game --> Memory Stick برید و 3 :33: 33 رو اجرا کنید و مراجل آپدیت رو دنبال کنید .

در آخر هم بازگشت دوباره ی شما به Stable ترین CFW یعنی 3.52M33-4 رو تبریک میگم !.

سوال ها در همین تاپیک ، ممنون ، ساسان .:love:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
اگر نظر منو میخوای و PSP تو دوست داری و میخوای هیچ وقت از Pandora استفاده نکنی برگردون ، منم همین کارو کردم . منتظر بمونیم شاید آپدیت درست و حسابی برای 3.71M33 اومد که مشکلاتشو برطرف کرده بود .

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام به دوستان
به نظر منم دوستاني که فکر ميکنن يه جورايي fw3.71m33 با psp شون نميخونه و ميترسن که بريک بشه از روش ساسان جان استفاده کنند و به 3.52 بر گردونن
کوچيک شما پناهي:love:

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
سلام.
آقا مگه 3.71 چشه كه ميگيد برگردونيم به 3.52 ؟
3.52 از اين حرفا خيلي داغون تره كه ؟؟
ممنون ميشم كه دليل و توجيه اين كار رو بگيد ...
بعدم فكر ميكنم اين روشا لازم نبود ...
خيلي راحت ميتونيد از منوي ريكاوري برگردونيد به 1.5 !!

=======================================================
ويرايش: الان به يكي از اشگالات اين فيرم ور پي بردم !!
وقتي فول پاور ميكني، گير ميكنه !!

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی عزیز خوشحالم که یدونه از مشکلاتشو دیدی . ببین برو اینجا که فکر کنم ندیدیش تا حالا :
Code:
http://bazicenter.com/forums/showpost.php?p=264067&postcount=16
ضمنا 3.52M33-4 کجاش داغونه ؟
ضمنا وقتی Kernel 1.50 نداره از کجا میتونی به 1.50 برگردونی ؟!
شما برو از منوی Recovery برگردون اگه تا زدی روی قسمت سوم نرفت روی XMB من اسممو عوض می کنم !
تنها راه فعلا همین هست بعدشم Pandora که این یکی خیلی راحت تره Pandora هست .

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سلام.
آقا مگه 3.71 چشه كه ميگيد برگردونيم به 3.52 ؟
3.52 از اين حرفا خيلي داغون تره كه ؟؟
ممنون ميشم كه دليل و توجيه اين كار رو بگيد ...
بعدم فكر ميكنم اين روشا لازم نبود ...
خيلي راحت ميتونيد از منوي ريكاوري برگردونيد به 1.5 !!

=======================================================
ويرايش: الان به يكي از اشگالات اين فيرم ور پي بردم !!
وقتي فول پاور ميكني، گير ميكنه !!
اشكالات زياد داره ولي بيشتر يه Bricker هست !:biggrin1: PSP خيلي ها با اين فريمور بريك شده پس مواظب باش ! من كه ديگه حال ندارم برگردونم به 3.52 ! صبر ميكنم آپديتش بياد ميريزم !

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
نکنید این کارارو :biggrin1:
من با همون 3.71 کلی حال میکنم 2 تا تمی هم که sony برای دانلود گذاشته خیلی باحال بودن.تو ریکاوری رفتم سرعت cpu هم تغییر دادم هیچ مشکلی پیش نیومد فقط نمیتونه homebrew ها رو اجرا کنه که فکر نکنم همچین مسئله بزرگی باشه که اینم چند روز دیگه m33 یه patch یا .... میده حل میشه.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
SAMR عزیز شما یه بار دیگه دقیقا همین حرف ها رو زدید و من توجیهتون کردم ولی الان دوباره همون حرف ها رو میزنید ؟
برای اطمینان برو به این آدرس:
Code:
http://www.psp-hacks.com/irc/irc.php
یه اسم بده و بد Login کن . منتظر بمون وقتی وارد شدی بالای صفحه رو نگاه کن ببین چی نوشته ، نوشته 3.71M33 is not supported here و این یعنی اینکه سایت PSP-Hacks این Firmware رو قبول نداره . ولی حالا اگه شما اصرار به استفاده از این Firmware رو هنوز دارید مشکلی نیست ، فقط اگر Brick شده چون من تا حالا با Pandora کار نکردم ، یعنی لازمم نشده ، اون موقع هست که شرمنده میشم و کاری نمی تونم انجام بدم .

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
SAMR ولی حالا اگه شما اصرار به استفاده از این Firmware رو هنوز دارید مشکلی نیست ، فقط اگر Brick شده چون من تا حالا با Pandora کار نکردم ، یعنی لازمم نشده ، اون موقع هست که شرمنده میشم و کاری نمی تونم انجام بدم .
نه ساسان جان من خودم آپدیت کردم مسئولیتشم با خودم هست فکر نکنم مشکلی برای من پیش بیاد چون من تا یکی دو ماه دیگه مثل قبل فقط از music و video استفاده میکنم تا اون موقع هم دیگه m33 یه کاری میکنه.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان سلام . آقایون فرم ور من 3.71 است ! اگر PSP بریک بشه آیا ممکنه با استفاده از Pandora battery درستش کرد ؟ بعد اگه بخوام دانگرید کنم میشه با استفاده از Magic Gate که قبلا ساختم به 1.5 دانگرید کنم ؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
MR Nobakht عزیز بله با پاندورا میتونید فقط مشکل اینه که PSP های Unbrick شده دارای مشکلاتی هستند که در صورت استفاده ی دوباره از Pandora نیز قابل برگشت نیستند ، به طور مثال قسمت USB Connection رو میگم که در صورت فعال کردن این قسمت بعد از مدتی USB فعال می شود و این مشکل قابل برگشت نیست . پس وقتی میتونید از راه حل ساده تر برای تبدیل به 1.50 استفاده کنید درنگ نکنید و این کارو انجام بدید ، البته این نظر منه .
سوال دوم رو هم درست متوجه نشدم ؟! منظورتون از Magic Gate نوشته ایه که روی مموری ها وجود داره هست ؟

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
MR Nobakht عزیز بله با پاندورا میتونید فقط مشکل اینه که PSP های Unbrick شده دارای مشکلاتی هستند که در صورت استفاده ی دوباره از Pandora نیز قابل برگشت نیستند ، به طور مثال قسمت USB Connection رو میگم که در صورت فعال کردن این قسمت بعد از مدتی USB فعال می شود و این مشکل قابل برگشت نیست . پس وقتی میتونید از راه حل ساده تر برای تبدیل به 1.50 استفاده کنید درنگ نکنید و این کارو انجام بدید ، البته این نظر منه .
سوال دوم رو هم درست متوجه نشدم ؟! منظورتون از Magic Gate نوشته ایه که روی مموری ها وجود داره هست ؟

من که تاحالا مشکلاتی ندیدم میشه بیشتر توضیح بدین :confused:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
منظورم از Magic Gate مموری است که برای روش Pandora استفاده میشه و با اون می تونیم PSP رو دانگرید کنیم !
sAsAn.K به نظرت من نمی تونم از Magic gate دوباره دانگرید کنم ؟ بعد شما که می گید PSP های آنبریک شده درست نمی شوند ، یعنی اگه PSP دوباره Break بشه روش Pandora نمی تونه کاری کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر