Resident Evil 4 | PC

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ببخشید من دور متوجه شدم پس اینم نسخه اسلی نیست
من میگفتم این یوبی کارش درسته
حالا هر وقت اومد یه خبری بدید ممنون

این نسخه ی کامل بازی هست;)
این نخسه ی هست که واسه ریلیز در ژاپن هست ولی نخسه ی یوبی که واسه ریلیز در اروپاست با این بازی فرقی نمیکنه!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
اه اه از دست این کاپکم معلومه که دیگه هنرشون به ته ته ها داره میرسه معلوم نبود این ایول 4
بود یا اونیموشا 3 یا شیطان میگرید 3 همشون عینه هم بودن یه ایول داشتیم که زدن خرابش کردن کاش مرحله قصر رو نزاشته بودن خیلی تابلو بود ولی چه بازی نازیه:p ادم اینجوری میشه:eek:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
آقا میگم با موس که اینقد خوبه من اینطوری تنظیم کردم تو اون برنامه واسه موس
90
90
100
یه کم اول سخت بود اما بعدش با موس خیلی راحتر شد فقط بقیه کلید هارو کناره هم بزاری کارت عالی مشه

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
اخر رمز تقلب و Trainer.رزیدنت اویل 4 هم اومد برای استفاده باید برنامه فوق را دانلود و از حالت فشرده خارج و ان را اجرا کرده و سپس بازی را اجرا کرده و سپس یکی از دکمه های زیر را درون بازی فشار دهید تا عمل های فوق اجرا گردد
نکته:تا وقتی از بازی خارج نشده اید این فایل را نبندید

با زدن F1 جان شما و ADA و Ashley بی نهایت می شود
با زدن F2 تیر همگی تفنگ های شما بی نهایت می شود
با زدن F3 دوری کردن از شلیک های تفنگ
با زدن F4 هر کسی را فقط با یک تیر می توانید بکشید حتی اره برقی و غول ها را
با زدن F5 مجانی خرید کنید هر چه که دلتون می خواهد
با زدن F6 تعداد سیو شمار را 0 میکند
با زدن F7 زمان بازی را قفل میکند
با زدن F8 به حالت معمولی باز میگردید

Attachments

• residentevilplus7.rar
    25 KB · مشاهده: 1,261
آخرین ویرایش:

punisher_2000

کاربر سایت
Sep 7, 2006
45
ارینر که خیلی وقته اودمه.از یک ماه پیش.بالاخره من هم این بازی رو گرفتم.خیلی ترسناکه و تا تکون می خوری باید با یک غول مبارزه کنی!
حالم گرفته شده.
راستی همین امروم هم از بدشانسی Gamepad من خراب شده!
99.gif
89.gif

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بالاخره من هم این بازی رو گرفتم.خیلی ترسناکه و تا تکون می خوری باید با یک غول مبارزه کنی!
کجای بازی ترسناکه؟؟؟؟ :eek:
بازی یه اکشن کامله و بویی از ترسناکی نبرده...من حتی وقتی sadller رو میبینم خندم میگیره

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
اره ترسش کم شده اما تعقیب و گریزش آخ آخ آخ همونجوریه اون قوله هست سیاه وبا دمش میزنه .:eek:
اگه آرپی جی رو نمیزاشتن اعصاب خورد کن ترین بازی سال می :p شد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اره ترسش کم شده اما تعقیب و گریزش آخ آخ آخ همونجوریه اون قوله هست سیاه وبا دمش میزنه .:eek:
بادی گارد Sallazar رو میگی؟؟؟؟ اصلا شما نباید اونو بزنی...فقط از دستش فرار کن و از ضرباتش جا خالی بده...همین....
RPG هم من خریدم ولی اصلا استفاده نکردم حتی روی Sadller چون تا اونجا که میتونستم زدمش و وقتی اومدم کارش رو با آر پی جی تموم کنم خودش بهم داد
59.gif

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
بالکن بالای کلیسه . باید بری اونجا . یه دستگاهی هستش که 3 تا چراغ داره . روشن ش کن و نور اون سه تارو روی تابلوی جلو مچ کن بعد نماد کلیسا میاد همین . البته این جورکه خاطرم بود گفتم . شرمنده اگر جاییش رو اشتباه گفتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر