Resident Evil 4 | PC

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
منم دیروز گرفتم.
خیلی سخته بازی باهاش من همون دره کلیسا میت شدم;)
ترینر براش اومده؟{حد اقل با ترینر تمومش کنیم}

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان سلام
دوتا سئوال داشتم.
1-چطوری میشه وییره رو تو بازی استفاده کرد اصلا برای این بازی تعریف شده یانه؟
2- این لگد زدنش راه خاصی داره یا اینکه همون دکمه 4 رو که چند بار بزنی خودش لگد میزنه؟
یه سئوال دیگه تو این بازی نمیشه گرافیک رو دستکاری کرد ؟
ممنون میشم جواب بدین

دوستان اگه لطف کنین زودتر جواب بدین ممنون میشم.
فکر کنم این سئوال خیلی از دوستان باشه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جان اون دومی در extras برای من باز شد ولی اصلحه رو نمیدونم
اره سمیر جان....
دیدم تو مرحله هیا extras که نامش the another order هست که با ada بازی میکنی بهت میده.... من خیال کردم این اسلحه واسه لیان هست.....

ثانیه بیشتر طول نمیکشه موخشو بریزی تو دهنش تازه خوبه شما به این زندانیا که میزارن دنبالتون بر نخوردین و اگرنه اونوقت اصلا دیگه این بازی رو انجام نمی دین تازه یک جا هست 20 نفر از پشت و 20 نفر از جلو میریزن رو سرت و کلا خیلی اسون شده این ورژنش
عزیزم من بازی رو فعلا 1 بار تموم کردم و دارم تمام Extras هاشو میرم و دوباره بازی رو با درجه pro شروع میکنم!!! رو نرمال هیچ مشکلی نداشتم 30 نفر رو یک جا hand gun هم زدم....
یه سوال کسایی که روی pro تموم کردن میخام بپرسم که درجه سختی دیگه ای باز میشه بعد از pro مثلا Expert ؟؟؟

Doosam

کاربر سایت
Feb 11, 2007
14
evil 4

جواد جان براي به دست اوردن اون اسلحه بايد بازي يكبار در حالت سخت و يكبار درحالت حرفه اي
تمومش كوني تا به دستش بياري اونم مجاني

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
دوستان سلام
دوتا سئوال داشتم.
1-چطوری میشه وییره رو تو بازی استفاده کرد اصلا برای این بازی تعریف شده یانه؟
2- این لگد زدنش راه خاصی داره یا اینکه همون دکمه 4 رو که چند بار بزنی خودش لگد میزنه؟
یه سئوال دیگه تو این بازی نمیشه گرافیک رو دستکاری کرد ؟
ممنون میشم جواب بدین
باید برای بازی تعریف شده باشد تا ویبره کار کند
نه هر وقت نزدیک بهت بشن بازدن Enter یا 3 لگد میزنه
نه نمیشه

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
اره سمیر جان....
دیدم تو مرحله هیا extras که نامش the another order هست که با ada بازی میکنی بهت میده.... من خیال کردم این اسلحه واسه لیان هست.....

عزیزم من بازی رو فعلا 1 بار تموم کردم و دارم تمام Extras هاشو میرم و دوباره بازی رو با درجه pro شروع میکنم!!! رو نرمال هیچ مشکلی نداشتم 30 نفر رو یک جا hand gun هم زدم....
یه سوال کسایی که روی pro تموم کردن میخام بپرسم که درجه سختی دیگه ای باز میشه بعد از pro مثلا Expert ؟؟؟
بله باز میشه

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
اره سمیر جان....

از نظر سخت شدن expert هم سخت نیست چون فقط تعداد نفرات میره بالا و از 75 در صدشون تیر و Green herb میافته اصلا فرقی تو سختیش نمی کنه و فقط یخورده وقت گیر تر میشه یک خورده هم سگ جون تر میشن

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من JOYSTICK که گرفتم یه دونه از این سی دی کوچیکا باهاش بود اون رو که نصب میکنم ویبره فعال میشه و در کنترول پنل هم قسمت تنظیم ویبره ازافه میشه مدل JOYSTICK رو بده شاید برنامشو پیدا کردم البته فکر کنم برای من بخوره حالا برات آپلود میکنم
سمیر جان منم این دیسک کوچیکو همراه با joystick دارم از کنترل پنل هم ویبره رو امتحان کردم کار میکنه منظورم اینه که توی بازی چطور باید ازش استفاده کنم یعنی الان برای تو توی بازی ویبره کار میکنه

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
نه میسم جان برای من تو اکثر بازی ها کار میکنه ولی برای اویل 4 نزاشتن آخه انگار گیم کیوب دستش ویبره نداره از گیم کیوب پورت شده دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر