کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بچه ها فایر چه پلاگین هایی داره.....چه امکاناتی رو میشه بهش اضافه کرد؟؟
ببخشیدها....
شما که اگه اینو ندونی پس من نمیدونم چرا رفتی سراغ فایرفاوکس.
تقریبا هرچیزی رو میشه بهش اضافه کرد.
برو توی خود شایت موزیلا و قسمت فایر فاوکس و بخش اکستنشن ها Extensions.
اگه چیزی که میخواستی نبود برو و یک سرچ ساده توی گوگل بکن.
از اون حرف ها بود ها.
نه خودت قضاوت کن.
من همون اول که اسمش قرار بود فینیکس Phoenix یا همون ققنوس خودمون بود من خیلی خوشم اومد.گفتم وقتی اومد با این عوض میکنم.
بعد که اسمش عوض شد دیدم فایرفاوکس هم اسمش جالبه.وقتی آیکونش رو دیدم دیگه واقعا خوشم اومد.
و ااحتمالا اگه پسرداییم نبود الان من هم کورکورانه!!!!به اپرا تعارض میکردم(منظورم بعضیهاست نه شما برو بچس باحال(
قضیه این بود که دیدم داره با اینترنت کار میکنه و با اپرا.وقتی اون شمایل قشنگشو با اون بوکمارکهای بغلش دیدم خیلی خوشم اومد.
گرچه اسمش بیگانه بود و ابهتی که داشت نهان بود و من ندیدم.اما چون پسردائیم ازش استفاده میکرد و من بهش خیلی اطمینان دارم(بچه های امیرکبیر اینجوری اند دیگه)
به هر حال با اپرا کار کردم و حال کردم.بعدش فایرفاوکس رو ریختم با چندتا اکستنشن جالب.اما گیرایی نداشت.حداقل برای من.
الان هم فقط به عنوان ذخیره صفحات ازش استفاده میکردم.تا اینکه کامپیوتر رو فرمت کردم و بای بای FF.
اینم عکس از فایرفوکس من:
دیگه واقعا رو اعصاب داری میری!!!
آخه مرد مومن تو که اینهمه میگی اپن سورس و اینها همش 3 تا اکستنشن ریختی؟خجالت نمیکشی؟
من که با اپرا کار میکنم روی فایرفاوکس حداقل 15 تا اکستنشن ریختم.اونوقت تو امستو میگذاری فایر فاوکسی؟!!!همون بهتر که بری چای با بیسکوییت ساقه طلایی(من از این بیشتر خوشم میاد) بیاری!!!!!!
اگر میشه روی مرورگرتون رایت کلیک هم بکنید تا امکانات دیگه هم مشخص شه.
باتشکر.....

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد
من از اکثر مرورگرهای معروف استفاده کردم . اینترن اکپلورر رو که همه استفاده کردن . غیر از اون از اپرا و فایر فکس و نت اسکیپ هم استفاده کردم و باید بگم که بعد از استفاده از همه ی اینها باز هم به طرف اپرا کشیده شدم . به نظر من بهترین Web Browser اپرا هستش

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اما نظر ستجی بالا اینو نمی گه
ببین تو که نقل قول میکنی اقلا کامل نقل قول بکن.ایشون گفتن:
به نظر من بهترین Web Browser اپرا هستش
گفتن به نظر خودشون و نه نظر نظرسنجی.
زمان کپرنیک و گالیله و برونو و دانشمندان خودمون مثل ابن سینا و ابن هیثم نظر سنجی ها نشون میداد که خورشید دور زمین میچرخه.ولی حقیقت چیز دیگه ای بود!
باتشکر.....

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
شما که اگه اینو ندونی پس من نمیدونم چرا رفتی سراغ فایرفاوکس.
تقریبا هرچیزی رو میشه بهش اضافه کرد.
خوب بهتره بدونی من شاید 1 هفته بیشتر نباشه که دارم با این مرورگر کار میکنم....طبیعی هم که هیچی در موردش ندونم...چون باهاش کار نداشتم
از راهنماییت هم ممنون!!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
طبیعی هم که هیچی در موردش ندونم
:(( :(( :((
آخه برا چی رفتی دنبالش؟اگه اینو نمیدونی پس از چی اون خوشت اومده؟!!!من که منصرفت نمیکنم.امیدوارم برگردی به موضع قبلیت!!
باتشکر...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نه خودت قضاوت کن.
من همون اول که اسمش قرار بود فینیکس Phoenix یا همون ققنوس خودمون بود من خیلی خوشم اومد.گفتم وقتی اومد با این عوض میکنم.
بعد که اسمش عوض شد دیدم فایرفاوکس هم اسمش جالبه.وقتی آیکونش رو دیدم دیگه واقعا خوشم اومد.
و ااحتمالا اگه پسرداییم نبود الان من هم کورکورانه!!!!به اپرا تعارض میکردم(منظورم بعضیهاست نه شما برو بچس باحال(
قضیه این بود که دیدم داره با اینترنت کار میکنه و با اپرا.وقتی اون شمایل قشنگشو با اون بوکمارکهای بغلش دیدم خیلی خوشم اومد.
گرچه اسمش بیگانه بود و ابهتی که داشت نهان بود و من ندیدم.اما چون پسردائیم ازش استفاده میکرد و من بهش خیلی اطمینان دارم(بچه های امیرکبیر اینجوری اند دیگه)
به هر حال با اپرا کار کردم و حال کردم.بعدش فایرفاوکس رو ریختم با چندتا اکستنشن جالب.اما گیرایی نداشت.حداقل برای من.
الان هم فقط به عنوان ذخیره صفحات ازش استفاده میکردم.تا اینکه کامپیوتر رو فرمت کردم و بای بای FF.

به تو و پسر داییت تسلیت میگم:)
خب که چی یعنی ملت عاشق چشم و ابروی فایرفوکس بودن رفتن از اون استفاده میکردن:confused: نه داداش حتما یه چیزه دیگه بوده
83.gif

دیگه واقعا رو اعصاب داری میری!!!
آخه مرد مومن تو که اینهمه میگی اپن سورس و اینها همش 3 تا اکستنشن ریختی؟خجالت نمیکشی؟
من که با اپرا کار میکنم روی فایرفاوکس حداقل 15 تا اکستنشن ریختم.اونوقت تو امستو میگذاری فایر فاوکسی؟!!!همون بهتر که بری چای با بیسکوییت ساقه طلایی(من از این بیشتر خوشم میاد) بیاری!!!!!!
اگر میشه روی مرورگرتون رایت کلیک هم بکنید تا امکانات دیگه هم مشخص شه.
باتشکر.....

یه جمله ی من رو بیار که من گفته باشم اپن سورس
162.gif

بعدش اعصابت رو کنترل کن شدیم مثل متال باز ها و اسپلینتری ها یا استقلال پرسپولیسی هی به جونه هم افتادیم:)
نگو که از ساقه طلایی حالم به هم میخروه:cheesygri
در ضمن دوست عزیز من فایرفوکس رو به خاطر راحتی کار خودم استفاده میکنم کاری هم به اپن سورس ندارم !!!
من مقایسه کردم از فایرفوکس بیشتر خوشم اومد.اسمم رو میزارم فایرفوکسی تا چشت در بیاد:cheesygriمیدونی تو سرم چیزی نیست به دل نگیر...

آخه برا چی رفتی دنبالش؟اگه اینو نمیدونی پس از چی اون خوشت اومده؟!!!من که منصرفت نمیکنم.امیدوارم برگردی به موضع قبلیت!!
باتشکر...

رفته دنبالش تا بفهمه یعنی اگه چیزی ندونه دیگه دنبالش نمیره:confused:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من با جفتشون کار کردم و به جرأت میگم فقط Opera :)
چند تا از امکانات ساده opera باعث شده بیشتر ازش استفاده کنم

* میتونه صفحات رو داخل خودش نگه داره و دفعه بعد که بازش میکنی بدون load همه رو میاره ... من از این خیلی استفاده میکنم گاهی مثلاً 3-4 تا صفحه رو 2 هفته توی اپرا نگه میدارم چون هر بار لازمشون دارم
* براحتی با Ctrl + z میشه undo کرد و صفحاتی که بستی رو برگردوند
* Back کردن opera از همه مرورگرها سریعتره و من براحتی با کلید چهارم و پنجم موس Back , Forward میکنم
* اون بالا با یک دابل کلیک ساده new page باز میشه
* هر صفحه ای که داخلش باز میکنی یه ضربدر جداگانه برای close روش هست ولی توی Firefox هی باید بری اون گوشه ضربدر بزنی باز بیای اینور !
* اطلاعات مربوط به Loading صفحه رو در Status bar مینویسه ... مثل سرعت و زمان لود شدن صفحه ... تعداد عکسهای لود شده و ...
* این گزینه Fit to window که خیلی جاها بدرد میخوره

اما opera یه مشکل بزرگ داره اونم فارسی نوشتنه ! کسی که آشنا نباشه باهاش به گریه میفته موقع پست زدن مخصوصاً اگه 1 کلمه انگلیسی هم بیاری قاطی کلمات فارسی دیگه واویلا :) از این نظر فایرفاکس خیلی عالیه
ولی من با این مشکله اپرا هم مشکلی ندارم ! چم و خمش دستمه !

البته من از فایر فاکس هم بعنوان ذخیره استفاده میکنم ! چیزهای بی اهمیت که میخوام سریع ببندم با اون باز میکنم :)
من بهش خیلی اطمینان دارم(بچه های امیرکبیر اینجوری اند دیگه)
تأیید میشه :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
* براحتی با Ctrl + z میشه undo کرد و صفحاتی که بستی رو برگردوند

اون سطل اشغال بقل اپرا برای همین کاره:D

* اون بالا با یک دابل کلیک ساده new page باز میشه

خوبه چون فایرفوکس دابل هم نمیخواد با 1 کلیک باز میشه:cheesygri
* هر صفحه ای که داخلش باز میکنی یه ضربدر جداگانه برای close روش هست ولی توی Firefox هی باید بری اون گوشه ضربدر بزنی باز بیای اینور

خب هر مرور گر یه جوره فکر نمیکنم زیاد مهم باشه .
من خودم با همین ضربدر سمت چپ خیلی راحتم البته این مسئله سلیقه ایه!!!!!

البته من از فایر فاکس هم بعنوان ذخیره استفاده میکنم ! چیزهای بی اهمیت که میخوام سریع ببندم با اون باز میکنم :)

اره درکت میکنم چیزایی که اپرا نیمتونه بازش کنه با فایرفوکس باز میکنی:cheesygri

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد
تنها اشکال وارد بر اپرا تایپش حالا من با فارسیش مشکلی ندارم . اما شما برید تو 360 اونجا بخواید انگلیسی تایپ کنید غوغا می شه چه برسه به فارسی . در ضمن مطمعن باشید اپرا هواداران بیشتری در کل دنیا داره . این نظر سنجی فقط مربوط به ایران و فقز بعضی ها می بیننش . در مقیاس کلی اپرا دوستا داران و مصرف کنندگان بیشتری داره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط sanandreas:
تنها اشکال وارد بر اپرا تایپش حالا من با فارسیش مشکلی ندارم . اما شما برید تو 360 اونجا بخواید انگلیسی تایپ کنید غوغا می شه چه برسه به فارسی . در ضمن مطمعن باشید اپرا هواداران بیشتری در کل دنیا داره . این نظر سنجی فقط مربوط به ایران و فقز بعضی ها می بیننش . در مقیاس کلی اپرا دوستا داران و مصرف کنندگان بیشتری داره
سلام.
دوست عزیز منظورت از 360 چیه:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط sanandreas:
منظورم Yahoo 360
ممنون .
فقط چه ربطی به مرورگر داره ؟؟

در ضمن مطمعن باشید اپرا هواداران بیشتری در کل دنیا داره . این نظر سنجی فقط مربوط به ایران و فقز بعضی ها می بیننش . در مقیاس کلی اپرا دوستا داران و مصرف کنندگان بیشتری داره

نکنه نظرسنجی کردین شما؟؟
پس دوست عزیز اینم بگم که وقتی فایرفوکس اومد تعداد دانلود این برنامه از سایت برنامه 100 ملیون بار بود که رکورد دانلود رو در کمتر از 1 سال رو زد پس این قدر نگین تو جهان ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر