TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من اين بازي رو تموم كردم به نظر من چيز خاصي براي تعريف كردن نداشت نميشه گقت دوباره تومب رايدر شكست خورد ولي به موفقيت گذشته خودش نميتونه برسه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین من کی چیزی از اینا نفمیدم :confused:
چیزه زیاد سختی نیست فقط امتیاز های سایت های مختلف رو نشون میده . در جلوی هر سایت امتیازش ر.و نوشته بهمین سادگی:)

++++++++++++++

سامان ممنون .

++++++++++++++
میگم امین جان منم کم کم دارم به این سوتی هات عادت میکنم . :cheesygri
پرهام کم بود تو هم اضافه شدی:cheesygri

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط Saman:
بچه ها كسي ميدونه من چطوري ميتونم اين آقاي غول تشنگ رو بكشم ؟! :

Boss.jpg

توضيح اينكه اون آقاي محترم قرمز كه اون ته در حال له شدن هست اقاي غول هست كه تو اين عكس قيافه ش زياد معلوم نيست ! هر دفعه كه ميندازيش توي اون جرقه ها، جونش تا نزديك تمام شدن ميره اما كاملا تموم نميشه و درست در لحظه ي آخر غيب ميشه و دوباره ظاهر ميشه با جون پر.
و اين چرخه ادامه داره !
عقل سليم ميگه يه راه ديگه اي براي نابوديش هست ! من فكر كنم راه حله ش توي اين كره هاي بزرگ باشه...
سلام
روش عبور از این مرحله کشتن اون غول تشن (غولشتن) نیستش.
توی این مرحله هدف بدست آوردن قسمتی از همون شمشیره ست که دقیقا بالای اون اسلحه ی الکتریکی قرار داره. اون غول کوچولو هم فقط برای گمراه کردن و ... هستش.
اما روش بدست آوردن اون تکه ی شمشیر:
اگه توجه کرده باشی 4 تا پانل زرد رنگ برق در اطراف (چهار گوشه ی) سالن وجود داره که غولی جون نمیزاره بهش نزدیک شی. چراغ هر چهار تا پانل قرمزه که باید فعالشون کنی تا سبز شن. برای فعال کرده اون پانل ها باید غوله رو دست بسر کنی، یهنی اینکه با کمک گرفتن از نیروی جاذبه و دافعه ای که توپ الکتریکی ایجاد می کنه اونو به داخل مسیر هایی که جریان الکتریکی نشت کرده پرتاب کنی که این موجب میشه لایف بار اون غوله تا حد قرمز بره ولی نمیره و دوباره ظاهر شه. این زمان یه گپی رو ایجاد می کنه تا بتونی بری اون پانل ها رو فعال کنی. برای هر پانل یه بار باید این کار انجام بگیره.
پس از اینکه تمامی پانل ها روشن شدن دو کار انجام میشه. اول اینکه قسمت بالای توپ (بالای سرت) یه گوی بنفش مغناطیسی میاد پایین که اون تیکه ی شمشیر توشه و دوم اینکه 4 تا گلوله ی فلزی جدید آزاد میشن.
باید در این مرحله هم دوباره غوله رو دست به سر کنی و اون 4 تا گلوله ی جدید فلزی رو با کمک نیروی دافعه (3 یا 4 مرتبه کلیک چپ ماوس) در مسیر اون جریان های نشتی قرار بدی. وقتی هر چهار تا رو در مسیر قرار بدی اولا یه رینگ جریان ایجاد میشه و دوما اینکه اون گوی بنفش مگنتیک بالای سرت نابود میشه. فقط حواست باشه که این پروسه برگشت پذیره و کوی های فلزی سرجاشون بر می گردن پس وقت زیادی نداری.
حالا با کمک طناب (Q) وسط اون گلوله ی بنفش رو که الان محو شده هدف بگیر و پرتابش کن تا اون تیکه ی شمشیر رو هم بدست بیاری و مرحله تموم شه و به خیر و خوشی بری اینگیلیس.
خوش بگذره...

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اقا دستت درد نكنه. من تا آخرين مرحله اي كه گفتي ميرفتم اما ديگه با Q طناب نميزدم تا تكه ي شمشير رو بردارم.فكر ميكردم بايد چهارتا گوي رو وارد جريان كنم و با اين كار جريان از قبل قوي تر بشه و بتونم كامل جون آقاي غول رو بگيرم ! اما اسير نكته ي انحرافي شده بودم !

آقا ما رفتيم اينگيليس !
فعلا !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
ممنون حیمد جان

من هم یک سری عکس های این طوری دارم ولی میترسم بزارم

که ممکنه بعضی از دوستان خوششون نیاد و اگه کسی ناراحت نیمشه

من اونها رو بزارم همین جا ؟

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط Police _ 110:
ممنون حیمد جان

من هم یک سری عکس های این طوری دارم ولی میترسم بزارم

که ممکنه بعضی از دوستان خوششون نیاد و اگه کسی ناراحت نیمشه

من اونها رو بزارم همین جا ؟
بذار خلیل جون با من... :cheesygri
دلیلی نداره کسی ناراحت بشه یک گیمر اون قدر روشن فکر هست که این جور چیزا رو به درستی در ک کنه نه اونجوری که از اول عمر به خوردش دادن!
بذار اگه کسی ناراحت شد با من :cheesygri

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
دلیلی نداره کسی ناراحت بشه یک گیمر اون قدر روشن فکر هست که این جور چیزا رو به درستی در ک کنه نه اونجوری که از اول عمر به خوردش دادن!
خلیل جان
عکس هات زیاد روشنفکرانه نباشه ،چون درکش برای ما سخته:cheesygri
ولی دور از شوخی بذار ،حالشو ببریم!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

شرمنده سرعت نیت خیلی پایین امده برای نتونستم کاری کنم

الان هم به زور عکس ها رو آپلود کردم

اگه خشوتون امد یه سری دیگه هم هستش که باید توی اون سایت یه ایکانت بسازم تا

بتونم بقیه رو هم بیارم هر ایکانت می تونه 60 تا عکس برداره که اخرین ایکانتم تموم شد :cheesygri

امید وارم که ناراحت نشده باشید :angel: :boxing: :hurted1:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
بالاخره يكي بايد اينجام روشن كنه ديگه
يه تكسچر تو فايلاي ديتا بازي پيدا شده به اسم Nipple texture مثل هموني كه تو مكس پين 2 برا مونا ساكس بود
بهر حال توم ريدر ريتش T بود اگه اين تكسچره جايي بدرد بخوره عين هات كافي ، پدر ايداس در ميآد!!!

اين خبرو دو سه روز پيش xboxic منشر كرد الانم گيم اسپات تازه دوزاريش افتاده
مثل اينكه ايداس گفته مي خواد تو نسخه امريكاي شمالي اين تكسچرو برداره چون كه اين فقط تو اروپايي بوده در حالي كه بازي هنوز تو امريكا توزيع نشده.

:) :D :cheesygri
خیلی جالب بود! چه کارا که نمیکنن :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر