خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
با عرض سلام خدمت دوستان:
من مدتی که می خوام کامپوترم رو upgrade کنم ولی با خودم فکر کردم که
آیا بهتر نیست که یه xbox 360 به جای upgrade کردن PCبخرم که نیاز به آپدیت هم نداره ولی گفتم اول از شما مشاوره در مورد مطالب زیر بخوام
1.من از بازی های استراتژیک(مثل Command & Conquer 3 Tiberium Wars)و بازی های سبک ماجرایی(مثل سایبریا)وسبکracing و سبک هواپیمایی خوشم میاد:love: از بقیه سبک ها هم بدم نمی یاد فقط از سبک اکشن اول شخص به شدت متنفرم:evil:. آیا تو پلاتفرم xbox به اندازه مناسب بازی برای علاقه مندان به این سبک ها است؟
2.من می خوام با مانیتور معمولی بازی کنم آیا می تونم با این نوع مانیتور ها کیفیتی به اندازه pc رو داشته باشم؟
فعلا سوال دیگه ای یادم نمی یاد همینارو لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
فکر کنم تو تاپیک console vs. console می زدی بهتر بود... چون اینجا بیشتر بچه ها طرفدار 360 هستن و بهت میگن که 360 بخری بهتره (از جمله خود من :) )

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
فکر کنم تو تاپیک console vs. console می زدی بهتر بود... چون اینجا بیشتر بچه ها طرفدار 360 هستن و بهت میگن که 360 بخری بهتره (از جمله خود من :) )
من که نمی خواستم دو تا کنسولو رو با هم مقایسه کنم که تو اون تاپیک پست بدم.
در ضمن اگه می فرمایید Xbox بهتره لطف کنین دلیلشو هم بفرمایید منظورم اینه که چند تا بازی تو سبک های که دوست داشتم به خصوص سبک ماجرایی و استراتژیک معرفی کنید.در مورد مانیتور هم نگفتید.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
1- بازی های استراتژیک داره نمونش: C&C3 - Warhammer mark of chaos - Halowars
2- بازی های ماجرایی رو نمیدونم... دوستان جوابتون رو میدهند...
3- در سبک های دیگه هم که تا دلتون بخواد...
4- با مانیتور معمولی می تونید بازی هارو با کیفیت نسبتا (رو به پایین) خوب اجرا کنید... ولی نهایت کیفیت رو نمی بینید... ;)

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
1-
با مانیتور معمولی می تونید بازی هارو با کیفیت نسبتا (رو به پایین) خوب اجرا کنید... ولی نهایت کیفیت رو نمی بینید... ;)
نهایت کیفیت با مانیتوره وایده یا hdtv؟
بعد من می خواستم با pcهم قیمت xboxمقایسش کنید چون من که xbox بازی نکردم بدونم نهایت کیفیتش چقدره:confused:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
نهایت کیفیت با مانیتوره وایده یا hdtv؟
بعد من می خواستم با pcهم قیمت xboxمقایسش کنید چون من که xbox بازی نکردم بدونم نهایت کیفیتش چقدره:confused:
نهایت کیفیت با HDTV هست... البته با مانیتور واید که کنتراست و رزولوشن بالایی هم داشته باشه می تونید کیفیت خوبی داشته باشید... :yes:
----------------------------
اگر از کیفیت بازی های 360 می خواهید بدونید...
pgr6Small-1.jpg

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
یکی از دوستان که با مانیتور معمولی بازی می کنه میشه از مانیتورش تو چند تا بازی عکس بگیره این جا بذاره ما کیفیتش رو ببینیم.ممنون

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
با عرض سلام خدمت دوستان:
من مدتی که می خوام کامپوترم رو upgrade کنم ولی با خودم فکر کردم که
آیا بهتر نیست که یه xbox 360 به جای upgrade کردن PCبخرم که نیاز به آپدیت هم نداره ولی گفتم اول از شما مشاوره در مورد مطالب زیر بخوام
1.من از بازی های استراتژیک(مثل Command & Conquer 3 Tiberium Wars)و بازی های سبک ماجرایی(مثل سایبریا)وسبکracing و سبک هواپیمایی خوشم میاد:love: از بقیه سبک ها هم بدم نمی یاد فقط از سبک اکشن اول شخص به شدت متنفرم:evil:. آیا تو پلاتفرم xbox به اندازه مناسب بازی برای علاقه مندان به این سبک ها است؟
2.من می خوام با مانیتور معمولی بازی کنم آیا می تونم با این نوع مانیتور ها کیفیتی به اندازه pc رو داشته باشم؟
فعلا سوال دیگه ای یادم نمی یاد همینارو لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.

خب با کامپیوتر میشه هر نرم افزاری رو اجرا کرد. کلا شعاع امکانات ونرم افزارهای کامپیوتر خیلی وسیعتر از هر کنسولی هست. ولی در زمینه گیم میتونه کار منطقی باشه. ببین خیلی از بازیهائی که روی 360 و کامپیوتر مشترک هستن رو اگه بخوای رو کامپیوتربا همون کیفیت 360 بازی کنی باید یه سیتم قوی داشته باشی با کارت گرافیک خیلی خوب که همچین سیستمی برات گرونتر در میاد از خرید یه 360. من خودم اصلا کنسول باز نبودم و فقط با سیستم موس و کیبورد حال میکردم ولی با این قیمت نجومی کارت گرافیک و همچنین قدرت خیلی خوب 360 در اجرای بازیها دیدم خرید کنسول خیلی بصرفه تره. تازه کنسول آپگرید نمیخواد! اگه تعداد بازیها و تنوعش هم از PC بیشتر نباشه کمتر نیست.
جواب سوالات:

1- بازی استراتژی خوب رو 360 فعلا همینی که خودت گفتی ارزش بازی کردنو داره. (C&C Tiberium wars3) . اینو بگم کلا تو هر کنسولی بازی استراتژی به این سبک کمه و به اندازه کامپیوتر نیست بهیچوجه. بازیهای سبک ماجرائی هم هست. بازی ریسینگ تا دلت بخواد: DiRT, Forza, PGR 3, NFS …و بازی هواپیمائی هم که Ace Combat 6 بزودی میاد که خیلی خوبه و اینکه برای 360 به اندازه بازی متنوع هست.
مثلا تو سبک Cyberia بازی Lego Star Wars II: The Original Trilogy هست که اتفاقا من خیلی باحاش حال میکنم.
2- با مونیتور معمولی کیفیت معمولی. مسلما کیفیتی پائینتر از کیفیت تصویر PC نمیگیرید.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
دوست عزیز من یه بار که بهت گفت توی پخ:D
اگر ئنبال این سبک ها هستی برو سراغ PC!!!!استراتژی فقط پی سی!
Supercommander-c&q-company of heroes ....اکثره استراتژِی روی پی سی اند و با یه سیستم معمولی هم خوب جواب میدن(ولی سی پی یو خوب میخوان:D)
با مانیتور هم اگر واید نباشه کیفیت از پی سی با همون مانیتور کمتر میشه;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یه 360 هست و سبک اول شخصش! اون وقت از اول شخص خوشت نمیاد اصلا سراغش نرو!

Dirt-NFS-Flatout از بهترینهای ریسینگ روی پیسی هم هستند و Dirt با آپگرید هم قیمت 360 یعنی با 550 تومن هزینه به راحتی روی پیسی اجرا میشه.
Dirt هم از گرافیک بالایی برخورداره

استراتژی هم دوست داری دیگه بدتر اصلا به 360 فکر نکن چون:
شاخهای استراتژی اش : C&C 3 - Halowars - Endwar
ولی شاخهای استراتژی پیسی : بیخیال همینجوری ریخته !! مثل company of heroes و خیلی بازی های استراتژی دیگه

و یه علت دیگهنبود موس و کیبورد که توی FPS واسه ی کنسول مشکل پیش اورده چه برسه به استراتژی

در کل به نظر من شما با اون 500 600 تومنی که میخوای بدی به 360 ، بریز پای PC که یه حال دیگه ای میده!

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
فعلا نظر ها شدیدا متفاوته
gameware و R.I.P-UNKNOWN می گن pc
Hamid_da2007وxbox360club میگن xbox 360
حالا باید صبر کنیم ببینیم بقیه دوستان نظرشون چیه؟
سلام
به این علت اینجا مطرح کردم تا نظرات مختلف رو در این مورد بدونم.
گفتم شاید یکی دقیقا مثل من پیدا بشه که مشکل منو داشته و xboxخریده باشه بیاد وتجربشو بهم بده.
یکی از دوستان که با مانیتور معمولی بازی می کنه میشه از مانیتورش تو چند تا بازی عکس بگیره این جا بذاره ما کیفیتش رو ببینیم.ممنون
هیچ کس نی تونه این لطف به من بکنه:blushing:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
دوست عزیز شما لطف کن مشخصات سیستمی که الان داری رو بگو.
ولی اگه سیستمت خیلی ضعیف هم باشه میشه با 500-600 تومان یه pc خوب بگیری
و مطمئن باش علم انقدر سریع پیش میره که تا چند سال دیگه بازم pc بهترین کیفیت رو در بازی ها خواهد داشت حتی از X360 & Ps3 من خودم به شدت طرفدار Ps3 هستم ولی حقیقت اینه که همین الانش هم قدرت پردازنده گرافیکی Ps3 از یک 8800 GTX کمتره پس در اینده شاهد کارت های گرافیک جدیدتر و قوی تر خواهیم بود و خرید یا اپگرید پی سی اینده نگرانه تر هست:)
با تشکر بهزاد

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
به نظر من کنسول خیلی بهتر هست و همیشه براش بازی میاد وقتی برای کنسول بازیی میاد خیلی راحت اجرا میشه اما برای کامپیوتر حتی اخرین سیستم و ببندید حد اکثر 2 سال دیگه قدیمی میشه و بازی ها هم کم میاره سیستم و همیشه در حال اپگرید هستید و این خودش هزینه واقعا بالایی داره در صورتی با خرید یک کنسول مثل x360 یا ps3 راحت تا 4 5 سال دیگه بدونه هیچ مشکلی هر بازی جدیدی که میاد میتونید بازی کنید ;)

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
سلام
اگر ئنبال این سبک ها هستی برو سراغ PC!!!!استراتژی فقط پی سی!
Supercommander-c&q-company of heroes ....اکثره استراتژِی روی پی سی اند و با یه سیستم معمولی هم خوب جواب میدن(ولی سی پی یو خوب میخوان:D)
با مانیتور هم اگر واید نباشه کیفیت از پی سی با همون مانیتور کمتر میشه;)

بله دقیقا همینطوره.

استراتژیک فقط pc.

البته یه عنوان جدید تام کلنسی داره برای کنسولها میاد که EndWar نام داره.

بازی Command+Conquer که استراتژیکه برای XBOX 360 هم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر