معرفی فروش بازی های Ps2 با کیفیت Hd

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
بچه میشه یه جایی رو معرفی کنید که تقریبا تمام بازی های پی اس 2 رو با کیفیت Hd ارائه کنه ؟

و یا دیگه اینکه جایی رو سراغ دارین که بازی پی اس 2 رو با قیمت 500 تومن بفروشه ؟

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
Rating - 0%
0   0   0
1)اول باید دستگاهش برای تبدیل به Hd داشته باشی و فکر نمی کنم کیفیت زیاد تغییر کنه همچنین هیچ بازی Ps2 با کیفیت Hd نیست.
2)تو شهر ما نه

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
من تازه سفارش دادم برام آوردن. فقط می خواستم بدونم عنوان های بیشتر باکیفیت اچ دی می شه پیدا کرد جایی یا نه.
این که نشد. حداقل این یکی بشه... جایی رو سراغ ندارین که کیفیت معمولی شو 500 بفروشن ؟
ممنون.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
Rating - 0%
0   0   0
من یه تعداد بازی دارم واسه فروش ولی مثل همه مغازه دارا فقط در حالی 550 تومن میدم که کلی بخوای اگه مایل بودی برو تو لینک امضام
فعلا با اجزه

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
Rating - 0%
0   0   0
بازی های پی اس 2 رو با کیفیت Hd

بنظر من اول بهتره بدونی چه بازیهایی رو میشه در حالتهای Progressive یا Widescreen یا حتی رزولوشنهای 720یا 1080 بازی کرد ، بعد بری و اونهارو تهیه کنی.
چون همه بازیهای PS2 این امکان رو ندارن.
ولی اینو بدون اکثر قریب به اتفاق بازیهای PS2 قابلیت نمایش در حالت Progressive رو دارن.

به لینک زیر برو و لیست تمام بازیهای PS2 رو ساپورت HD دارن رو ببین.( البته فایل دانلودیه )

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=194694&postcount=139

خود من بازی Gran Turismo 4 رو وقتی رو HD بازی کردم ، زمین تا آسمون فرق میکرد ;)

موفق باشی

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
به به سلا آقا ایرج سلا آقا سرنوشت!!!!!!!!!

آقا اول بگم که اینها نمیدونم چرا بهش میگن HD!!!!!!!!!!!!

آخه تنها تفاوتش با DVD های معمولی فقط در این هست که از انعتاف بیشتر بر خورداره یعنی میتونی کاملآ تاش کنی و دوم این که خیلی باریکه!!!!!!

نمیدونم حالا منظورت همیناس یا نه!!!!!!

یکمی کلفت تر از کاغذ!!!!!!!!!!!

اگر همیناس پس تا تهش بخون.

در ضمن من توی تهران جایی رو بلدم که از اولین شماره از بازی های ps2 را داره روی این dvd ها میفروشه قیمتش هم دونه ای 700/800 تومنه!!!!!

اگر خواستی آدرسش رو برات pm میزنم!!!!!

اگر هم خواستی که اسم بازی مورد نظر یا لیست بازی هاتو بده من برات بخرم بعد تو پولش رو بریز به حسابم!!!!

در کل من که اصلآ از این DVD های HD خوشم نمیاد اصلآ به تنها چیزی که شبا هت نداره DVD!!!!!!!!!!!!

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
Rating - 0%
0   0   0
علیک سلام
بابا علی آقا این دیویدی ها که خیلی باهاله که (180درجه تا میشه ;) )
تو لا هیجان یه جاست که از همین دیویدی ها رو (ولی همه بازی ها رو نداره ها) اگه بالای 50 تا بخوای دونه ی 550 حساب میکنه ولی دونه 800 میده
من که اولین بار اینارو خریدم از مغازه یارو اومدم بیرون بازی رو که از گرفتم دستم فکر کردم توش هیچی نیست برگشتم که به یارو بگم دیدم یه چیزایی توش هست :biggrin1:
خب فعلا با اجزه :love:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
سلام بر مرد زخمی
;)
واقعا دم همه تون گرم. ولی یه سوالی رو که جای دیگه پرسیدم کسی اونطور که می خواستم جوابمو نداد. من وقتی این دی وی دی ها رو تو درایو پایونیر خودم اجرا می کنم اولش یه صدای عجیبی می خوری بعد لود می کنه و مشکلی نداره. شما هم تا حالا به این مشکل بر خوردین ؟
می دونم که جای این سوال اینجا نیست ولی جای دیگه جوابمو نگرفتم و شما هم که خوب از Hd آگاهی دارین گفتم شاید کمکم کنید.

آقا ایرج. می شه آدرس لاهیجان رو بهم بدی. خیلی بهش نزدیکم.
هیتمن جان حتما سر فرصت باهات صحبت می کنم.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Rating - 0%
0   0   0
بنظر من اول بهتره بدونی چه بازیهایی رو میشه در حالتهای Progressive یا Widescreen یا حتی رزولوشنهای 720یا 1080 بازی کرد ، بعد بری و اونهارو تهیه کنی.
چون همه بازیهای PS2 این امکان رو ندارن.
ولی اینو بدون اکثر قریب به اتفاق بازیهای PS2 قابلیت نمایش در حالت Progressive رو دارن.

به لینک زیر برو و لیست تمام بازیهای PS2 رو ساپورت HD دارن رو ببین.( البته فایل دانلودیه )

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=194694&postcount=139

خود من بازی Gran Turismo 4 رو وقتی رو HD بازی کردم ، زمین تا آسمون فرق میکرد ;)

موفق باشی

ميشه رو مانيتور هم بازي كرد مثل 360 يا فقط كابل 5 فيشه داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر