Xbox Forever

Fextora

کاربر سایت
May 10, 2007
31
نام
Mahdi
به نام خدا
فکر می کنم به کنسول xbox در این forum ظلم بزرگی شده .
xbox یک غول خاموش بود که افرا زیادی اون رو تو ایران درک نکردن.
برنامه های زیاد و مفیدی وجود داره که می تونه ای console قدیمی رو از حالت بی مصرفی بیرون بیاره.
از جمله این کارها نصب برنامه هایی که می تونن به اون توانایی استفاده از mouse و keyboard
و پخش انواع فرمتهای صوتی و تصویری رو بده.شما میتونید با همین دستگاه Mp3 ,VCD,DVD,Divx,mpeg,jpeg,..... انواع و اقسام فایلهای multimedia و emulator های مختلف و در نهایت حتی Linux رو هم اجرا کنید.اینها تنها قابلیت های routine این دستگاه بودن که ذکر کردم.
پس بیاید این console قدرتمند رو به این زودی ها به فراموشی نسپاریم و از حالت یک دستگاه بی مصرف خارجش کنیم.
ممنون.:cool:

• Like
Reactions: bazicon

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
واقعا همین طور هستش که دوستمون میگه هیچ دستگاهی تا به امروز توانایی رقابت با ایکس باکس رو نداشته (از نظر برنامه هایی که داره رو میگم) من خودم کلا طرفدار این 2 تا کنسول هستم ایکس باکس-ایکس باکس360

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
xbox قویترین کنسول تاریخ بوده:)
هیچ وقت در هیچ نسلی این تفاوت بین یه کنسول با بقیه همنسلاش نبوده
حیف که تو ایران ازش استقبال نشد
درسته بازی هاش مطابق سلیقه ژاپنی ها نبود ولی بازی هایی بود که شدیدا با سلیقه ایرانی ها جور در میومد
کلا تو ایران فروشنده ها هر چی بفروشن اکثر مردم میخرن

• Like

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
xbox قویترین کنسول تاریخ بوده:)
هیچ وقت در هیچ نسلی این تفاوت بین یه کنسول با بقیه همنسلاش نبوده
حیف که تو ایران ازش استقبال نشد
درسته بازی هاش مطابق سلیقه ژاپنی ها نبود ولی بازی هایی بود که شدیدا با سلیقه ایرانی ها جور در میومد
کلا تو ایران فروشنده ها هر چی بفروشن اکثر مردم میخرن
زود عرضه شدن ps2 و اینکه ارشیو بزرگی از بازی داشت و شرکت ها ازش استقبال کردن باعث شد xbox زیاد جلوه نکنه نه تو ایران کلا...

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این موضوع کم توجه کردن بهش تنها تو ایران نبوده و در کل جهان بوده. بعد درسته ایکس باکس سرشار از بازی شوتر اول و شخص سوم هست ولی کلآ بازی زیاد نداره در مقابل Ps2. ایکس باکس و گیم کیوب هر 2شون تقریبآ به یه اندازه فروختن و هردوشون زیر پای Ps2 له شدن.

• Like

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
این موضوع کم توجه کردن بهش تنها تو ایران نبوده و در کل جهان بوده. بعد درسته ایکس باکس سرشار از بازی شوتر اول و شخص سوم هست ولی کلآ بازی زیاد نداره در مقابل Ps2. ایکس باکس و گیم کیوب هر 2شون تقریبآ به یه اندازه فروختن و هردوشون زیر پای Ps2 له شدن.
ایکس باکس زیر پای ps2 له شده! پس بهتره یه نگاه به عکس من بندازی اونوقت قدرت ایکس باکس و پلی 2 رو میبینی:laughing:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
درسته که فروشه ps2 از xbox خیلی بیشتره و بازیاشم خیلی بیشترن ولی کیفیت بازیاش به پای بازی های xbox نمیرسه نه تو شوتر نه تو تو سوم شخص و نه تو racing و نه تو rpg های به سبک غربی .ps2 فقط تو سبک بازی های ژاپنی از xbox بازی های با کیفیت تری داره چون اصلا xbox بازی ژاپنی نداره.حتی fighting هم تغریبا با هم برابرند.
اگه بازی هایی که در زمان رقابتشون عرضه شده بود رو برای هر دو بازی میکردین اینو قبول میکردین;)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
یه 360 ردیف کن هم میشه XBOX و هم 360 .;)

کاملآ موافق هستم!!!!!!

من الان یه 360 دارم هم بازی های 360 رو بازی میکنم هم بازی های xbox رو!!!

اما البته بعضی از بازی های xbox باید برای 360 تبدیل بشن یه فایلی باید بهشون اضافه بشه!!

نه همه بازی هاش بعضی هاش!!

در ضمن ببینم چه شبیه سازهایی برای xbox ساخته شدن؟؟؟؟

میشه بگین؟؟ ممنون.

آخرین ویرایش:
  • Like

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
در حال حاضر بودجمون به این حرفا نمیرسه!
شبیه ساز درست و حسابی هنوز نیومده هم برای ps2 هم برای xbox
در کل شبیه ساز اصلا بدرد نمیخوره شبیه ساز ps1 بهترین مدلشم که بگیری کیفیت بازیها رو نصف میکنه
جایی رو سراغ ندارید برای خرید xbox

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
در حال حاضر بودجمون به این حرفا نمیرسه!
شبیه ساز درست و حسابی هنوز نیومده هم برای ps2 هم برای xbox
در کل شبیه ساز اصلا بدرد نمیخوره شبیه ساز ps1 بهترین مدلشم که بگیری کیفیت بازیها رو نصف میکنه
جایی رو سراغ ندارید برای خرید xbox

عزیز دل اگر جواب منو دادی من منظورم این نبود که آیا شبیه سازی هست که بشه باهاش بازی های xbox رو روی pc انجام داد!!!!!!

من منظورم این بود که شبیه ساز هایی که برای خود کنسول xbox ساخته شده و در داخل xbox اجرا میشه چه شبیه ساز هایی هستن؟؟؟

پست هارو با دقت بیشتر بخون!!!!!

درضمن شبیه ساز هایی که برای PS one ساخته شدن خیلی هم عالی و خوب هستن فقط باید بلد باشی باهاشون چکار کنی!!!!(شبیه ساز برای PS2 هم هست) خلاصه ببخشید به این تایپیک هیچ ربطی نداشت ولی برای این دوستمون گفتم!!!!!!

حالا کسی هست که به من بگه نرم افزار ها و شبیه سازهایی که برای XBOX هستن چی هستن و کارا شون چیه؟؟؟؟؟؟

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر