راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
آقا وایسید بهتون میگم الان...!

من سر شب تماس گرفتم سرزمین نمایندگی اصلیش هم توی اهواز هستش و توی تهران و شیراز و اصفحان هم نمایندگیش هست.راستش تماس گرفتم اهواز ازشون پرسیدم چیه جریان ؟ گفتن که ما دستگاه رو آوردیم همراه با 40 عنوان بازی که همشونم کپی شده هستن...خدمت شما عرض کنم که دستگاه هنوز هک نشده ولی دستکاریش کردن که سی دی هایی که فقط خودشون دارن رو اجرا کنه ! حالا چجور دستکاریش کردن دیگه نمیدونم.از طریق نرم افزاری هم دستکاری شده چیزی بنام مد چیپ هم وجود نداره , دیگه قدیمی شده :cheesygri
حالا قیمت دستگاه و بازیهاش...! :
Premium , همراه با تمامه امکاناتش یه چیزایی هم اضافه روشه که روی پک اصلیش نیست !
670 تومن فعلا...! گفت تا تابسون همین مدل میشه 570 , مارک US هم هستش.
مارک Korea هم هستش مدل Core که اونم 490 در میاد...

بازیهاشم هم قیمت فعلیش 16 تومن هست که اگه باهاشون صحبت کنید قیمت قطعیش تا 8 تومن هم بهتون میدن.
چی میخواید دیگه ؟
اول از همه...
قبل از اینکه این دستگاه رو بخرید یه مژده به من بدید چون همون دوستانی هم که توی اهواز هستند به خودشون زحمت ندادن این خبرو بزارن اینجا :cheesygri.
دوم از همه...
قبل از اینکه من این کلیک فرستادن پاسخ رو بزنم از طرف شرکت Microsoft بخاطر این خبر منو بن میکنن...! فقط دعا کنید این خبر بهتون برسه ! :cheesygri
سوم از همه...
حالا چرا نشستید منو نگاه میکنید ؟
برید یه بودجه واسه خودتون دست و پا کنید دیگه تابسون الاف نمونید...:cheesygri

درضمن یه خبر خوب هم واسه طرفدارای نینتندو دارم !!!
ویییییی هنوز نیومده هک شده...!!! یعنی خود نینتندو هکش کرده ! فهمیده همه دارن از کونسولش مسخره میکنن گفته یه سورپرایز بهشون بدم تا بس کنن عقده ای شدیم دیگه...
(شوخی بود):cheesygri

خلاصه امیدوارم با 360 حال کنید دیگه...شیرینی هم یادتون نره :p

Last edited by a moderator:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
خدمت شما عرض کنم که دستگاه هنوز هک نشده ولی دستکاریش کردن که سی دی هایی که فقط خودشون دارن رو اجرا کنه !

یعنی واقعا این قدر حالیشونه؟؟
175.gif
من که فکر نکنم کار خودشون از یه طرف هم خبری تو نت نیست که کسی این چنین کاری کرده باشه
184.gif
به هر حال اگه درست باشه که دمشون گرم!!!!!!!
راستی میگم احتمالش نیست اینا همون کاری که تو نت بود و با استفاده از نرم افزار دست کاریش میکنی کرده باشن البته میگفتن که کاره سختیه
174.gif

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یعنی واقعا این قدر حالیشونه؟؟
175.gif
من که فکر نکنم کار خودشون از یه طرف هم خبری تو نت نیست که کسی این چنین کاری کرده باشه
184.gif
به هر حال اگه درست باشه که دمشون گرم!!!!!!!
راستی میگم احتمالش نیست اینا همون کاری که تو نت بود و با استفاده از نرم افزار دست کاریش میکنی کرده باشن البته میگفتن که کاره سختیه
174.gif

حالا اینا چه کار خودشون باشه و چه نباشه بلاخره کپی خور شده :D واسه ما چه فرقی میکنه...شما برو بخر حالشو ببر.
البته فکر کنم اینا با خارجی ها هماهنگی کردن چون فکر نکنم کار زیاد آسونی باشه ! چون اگه آسون بود که نمیومدن 100 هزار تومان بکشن رو جنس... ;)
اگه خبری هم تو نت ندادن واسه خاطر اینه که هنوز کامل چک نکردن.منم که دیشب باهاشون تماس گرفتم راستش تعجب کردن گفتن از کجا خبر داری تو...:cheesygri
خلاصه اگه خواستید تا چند روز دیگه تو تهران و اصفهان و شیراز هم پخش میشه و میتونید از نمایندگی های معتبر تهیه کنید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ممنون علی...

خلاصه اگه خواستید تا چند روز دیگه تو تهران و اصفهان و شیراز هم پخش میشه و میتونید از نمایندگی های معتبر تهیه کنید.

مگه مایکروسافت هم نمایندگی داره و ما بی خیریم؟؟؟:confused:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
مگه مایکروسافت هم نمایندگی داره و ما بی خیریم؟؟؟:confused:

امین جان نمایندگی های سرزمین رو میگم...توی بعضی شهرستانها هم نمایندگیش هست !
آخه Microsoft میاد توی ایران نمایندگی میزنه :cheesygri

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط Ali_Amini:
Premium , همراه با تمامه امکاناتش یه چیزایی هم اضافه روشه که روی پک اصلیش نیست !
این چیزای اضافه چیه؟؟ قطعه و لوازم جانبی یا سی دی؟؟:confused:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
این چیزای اضافه چیه؟؟ قطعه و لوازم جانبی یا سی دی؟؟:confused:

هارد 20 گیگ _ 2 دسته (بی سیم - با سیم) _ شارژر _ هدفون _ کابل HD _ کنترل _ شاید یه دونه بازی فری هم بهتون دادن _
دیگه چیزی یادم نمیاد ...

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط Ali_Amini:
هارد 20 گیگ _ 2 دسته (بی سیم - با سیم) _ شارژر _ هدفون _ کابل HD _ کنترل _ شاید یه دونه بازی فری هم بهتون دادن _
دیگه چیزی یادم نمیاد ...
اینا که رو همون مدله پرمیومه چیزایی که گفتی رو پک اصلی نیست رو منظورم بود.
راستی بچه ها کلیک دیروز(دهم اردیبهشت) رو خوندید؟ نوشته بود قیمت عرضه ps3 توی اروپا 400 یورو:( خواهد بود. یه سری حساب کتاب هم کرده بود که تو خاوره میانه بیرون مرزهای مستحکم کشوره عزیزمون قیمت 750 دلار:(( خواهد بود. البته بازم باید منتظر بود ولی نظرتون با خریده x360 چیه؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من نمیدونم از این مورد باخبر هستید یا خیر ولی حالا می نویسم.
سرزمین رایانه ی اهواز دو مدل Xbox 360 را آورده است.من فقط قیمت مدل Core را پرسیدم که بهم گفت 625 هزار تومان.فعلا هم فقط Ghost Recone Advanced Warfighter را کپی خور کرده اند که به من گفت 8000 تومان ولی گفت اگر دستگاهش هم ازمون بخری باهات بهتر حساب می کنم.
بهش گفتم Dead or Alive 4 و Project Gothum Racing 3 هم میارید ؟
گفت : اولی که خطریه و بیخیالش شو . حالا دومی هم به احتمال زیاد میاریم.
به من آدرس یک سایتی هم داد که گفت نمایندگی مایکروسافت داخل دوبی است.
متاسفانه اسمش یادم نیست ولی توی مایه های ژاپینسیو و ... بود.

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط g.o.w:
ادرس نمایندگی چیرو میگین اگه محلی برای خرید کنسول x360
دارید بگید
آدرس جایی که Xbox360 می فروشد را می گویم.
البته سرزمین رایانه در اهواز است و به مرور زمان برای نمایندگی هایش هم این کنسول را خواهد فرستاد ولی از من می شنوید اگر قصد خرید دارید و البته از عهده ی مسائل مالی اش برمیایید زنگ بزنید سرزمین رایانه ی اهواز و به ترتیبی که میگن بخرید.این را بخاطر این مورد میگم که ممکن است نمایندگی ها یه چیزی از وسایل اضافه اش ( مثلا هدست ) را بردارند و تازه کل دستگاه را هم بهتون گرون تر بفروشند و هدست را جدا بفروشند و به ریش تون بخندند.:D
در ضمن مدل بهتره که هارد 30 گیگابایتی اضافه و دسته های وایرلس دارد را بخرید.
آدرس نمایندگی مرکزی : اهواز - خیابان طالقانی - بازار بزرگ - طبقه ی دوم - سرزمین رایانه
تلفن : 2211564 - 0611
فکس : 2211564
سایت : www.Srayaneh.com

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
حال کردید اولین خبر کپی 360 و سرزمین رو خودم دادم.
ضمنا حتما مدل Premium رو بخرین چون اون کابل رابط hd تقریبا گیر نمیاد و فقط در نسخه Premium موجوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر