سخت ترین بخشی رو که گذرانده اید در کدام بازی و کدام مرحله بوده؟

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
از اسم طولانی که این تاپیک داره واضحه که چی میخوام بپرسم;) خوب من معمولا توی یه مرحله خاصی به خاطر سختیش گیر نمیکنم:-" مگر اینکه از موضوع بازی خوشم نیاد و این مزید بر علت بشه که بازی متوقف بشه.به همین خاطر بازیهایی که دوست نداشتم زیاد یادم نیست ولی یادمه یک هفته طول کشید تا قسمت مسابقه ماشین مافیا رو بردم.اون موقع برام سخت بود:biggrin1:
شما چطور؟
فکر کردم بد نباشه راجع بهش صحبت کنیم;)
راستی اگر خواستید نظر بدین حتما بگین چقدر طول کشید تا اون مرحله رو تمام کنید.:cool:
مرسی:love:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلـــــــــــــــــــــــــــــــــــام .

اون مرحله از GUN كه بايد اون يارو رو تو اون غار با ديناميت مي كشتيم .
نمي دونم چند دقيقه طول كشيد ولي اينقدر بازي بي خود بود كه تمام خاطرات مزخرفش رو فراموش كردم و چيزي يادم نيست .

از بازي هاي ديگه هم از سري جاودانه DMC مرحله مبارزه با nevan واقعا" يكي از سخت ترين مبارزه ها بود ... كه ابلته بعد از پايان اين قسمت يكي از بهترين دمو هاي وسط بازي رو ديدم , اين عكسشم واقعا" زيباست . آدم ميره تو حال و هواي دويل كشــــــــــــــــــــــــــــــي ...

به قول دانته كه اينجا ميگه :

Let's Rock

.....................

بحثم كمي انحراف پيدا كرد ! ;)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام:biggrin1: مرحله آخر IGI تو PC :(( اعصابمو خورد كرد 20 روز طول كشيد:mad: يك كيبورد و يك ماوس هم شكست به خاطرش:biggrin1: اما...:blink: بالاخره در يك روز...:hide: باراني تموم شد:flowers:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
میبینم که مهسا خانم برگشتن به دوران اوج خودشون تو زمینه زدن تاپیک :biggrin1:

من سخت ترین بازی که داشتم رو نمیتونم بگم
بهتره بگم سری Tomb Raider که رو کنسول PS1 بازی میکردم (2 تا 4) از همه سخت تر بودن
البته بازی های کنسولی سگا و نینتندو 64 خیلی سخت بودن چون اون موقع سیو میو نبود :(
فقط بعضی از بازی ها پس ورد میدادن :)

ولی شنیدم GT4 (اگه اشتباه نکنم ) روی PS2 خیلی سخت بوده تموم کردنش:eek:

ولی سخت ترین بازی که کردم Prey بود :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من اون اوايل که سايلت هيل اومده بود همون اولش که بايد از تو يه خونه رد ميشدی ميرفتی به يه خيابون ديگه کلی وقتمو گرفت طوری که يه مدت بيخيال اين بازی شدم(ولی بطور معمول وقتی سری جديد پرو مياد اولين بار که 6 ستاره ميزنم خيلی سخته يعنی اصلاً نميتونم ببرم)

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
سلام
گاد آو تاپیک زدن :biggrin1:
والا حقیقتا سایلنت هیل 1 رمز پیانو :eek: خیلی اون زمان مجل بود
از بازي هاي ديگه هم از سري جاودانه DMC مرحله مبارزه با nevan واقعا" يكي از سخت ترين مبارزه ها بود
:eek: :eek: :eek: سخت . سخت ماله یه لحظه اش بود . نامرد . مگه می مرد 60 دفعه میخوردم باز از اول . ولی چه آهنگی داشت بعدش

ولی سخت ترین بازی که کردم Prey بود
:eek: :eek: :eek: معلوم نبود بازی بود یا حل مسائل فیزیک . ولی خیلی حال داد :biggrin1:

سایبریا وجک قاتل هم واقعا دیگه موهام سفید شدن . بس که فکر کردم .

دیگه چیزی یادم نمیاد .

bazii_center

کاربر سایت
Mar 18, 2007
38
نام
فرزام
فعلا همین دوتا رو یادمه ....

بازی متال گیر 2 تو دو مرحله اش خیلی خیلی موندم یکیش اون یارو متال گیره بود که تا 3-4تا عکس ازش نمیگرفتی دیگه هیچ کاری نمیتونستی بکنی........... یکی دیگه شم رو اون پله که منفجر شده بود یه سرباز روی ساختمونه بود اصلا هم دیده نمیشد...

بازی دیگه هم راز داوینچی بود همون اولش موندم ... :biggrin1: تا بالاخره کارتی که شماره تلفنه روش بود رو پیدا کردم و تا نیمه های بازی رفتم دیگه بیشتر از اون نتونستم.... :-"

فعلا همین دوتا بازی یادم مونده بود چیزه دیگه ای یادم افتاد حتما مینویسم.... :blushing:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
قسمت مسابقه ماشین مافیا

چه پوستی ازم کنده شد تا این مرحله رو رد کردم.یه اشتباه تمام زحمات رو بر باد میداد.

یه بازی دیگه هم بود:شرلوک هولمز و راز مومیایی که معماهای عجیب غریبی داشت.خیلی زور زدم تا بازی رو تموم کنم ولی نشد.البته بازیشم یه بازیه درجه 1 نبود..

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
من قسمت مسابقه مافیا رو با رمز رد کردم رفت
کی حوصله داشت
داستان انقدر هیجان داشت که نمیتونستم پشت یه مسابقه صبر کنم ;)

مهتی سایبریا که انقدر هم سخت نبود :confused:
Myst رو معلومه کسی اینجا بازی نکرده پس :)
من این اواخر Secret files رو بازی کردم که یکمی سخت بود (خیلی کم)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
اول از همه از مهسای گلم واسه زم این تاپیک تشکر میکنم:love:
سرتون رو همگی بندازین پایین....

ولی سخت ترین بازی که کردم Prey بود :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

24.gif
33.gif

الان که دوستان گفتن سخت ترین مراحل کم کم داره یادم میاد!
دقیقا منم همین جاهایی که دوستان گیر کردن گیر کردم!:evil:
prey که اصلا گیر نکرم:biggrin1:
مرحله ی اخر igi 1 رو بعده 2 ماه تموم
کردم همیشه تا اخرش میرسیدم فرتییییییییی یکی میومد میکشتم:biggrin1: (البته 2 ماه پشت سر هم بازی نمیکردم اخه اعصابم خورد شده بود)

رئیس اخر gun هم سخت بود اخرش هم نفهمیدم چطور باید میمرد ولی کشتمش:)

مافیا هم قسمت ماشین سواریش رو منم توش گیر کرده بودم واسه همین کلا بی خیال بازی شدم(چرا چیت استفاده نکردم؟:biggrin1:) مهسا بالاخره خودم گفتم مافیا رو بازی نکردم این قدر میگی میرم میگم تو سایت:cheesygri

هر چی یادم اومد میگم...
موفق باشی مهسا(فقط مهسا نه بقیه)
شوخی کردم همه موفق باشین ولی مهسا بیشتر:biggrin1:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
silent hill 1 ده دقیقه مونده بود بازی تموم بشه یه عدد چند رقمی رو از روی یه سری تابلو باید وارد میکردم خودمو کشتم چیزی نفهمیدم 1 ماه بعد که اومدم سراغش یه چندتا عدد شانسکی زدم شانسکی عدد درست بود
parasit eve 2 هم خدای بازی ها بود هر غولش رو با بدبختی رد میکردم مخصوصا غول آخرش

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
:confused: :confused:
Prey راحت ترین بازیی بود که تو تمام عمرم تموم کردم :biggrin1:

مشکل prey این بود که هر دف جایی گیر میکردی باید تبدیل به روح میشدی:biggrin1:
در کل بازیش مثل افعال معکوس بود:) نمیدونم چطور توضیح بدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر