شبکه ایکس باکس360 با کامپیوتر

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
سلام می خواستم از هرکسی که ایکس باکس360 رو با کامپیوتر شبکه کرده به من هم بگه من با windows media player11 امتحان کردم ولی نشد با برنامه Zune هم نتونستم هرکسی که بلده دریغ نکنه ممنون:(

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ببین من با ویستا شبکه کردم.ولی زیاد به درد نمیخوره.چون باید هم pc روشن باشه و هم 360 و تنها کاری که میتونی کنی اینه که فایلهایی مثل عکس-فیلم-موزیک رو رو توی کامپیوتر بریزی یه جای مخصوص و با 360 بخونی.
از توی مدیا 11 برو قسمت share و از اونجا بهش 360 رو معرفی کن.بعد یه سری فایلی که میخوای رو بریز توی my music-my picture-my video و با 360 ازشون استفاده کن.

آخرین ویرایش:

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
سلام
من هنوز توی شبکه ی ایکس باکس مشکل دارم
شما میگین چیکار کنم ؟
کمک لطفا
local area connection propertis\ general \ internet protocol روش دابل كليك ميكني و كزينه use the fllowing IP address رو فعال ميكني. و توي كادر اينارو مينويسي IP: 192.168.0.1, .
Subnet mask : 255.255.255.0
حالا برو سراغ X360 بايد مراحل زير رو بري :
Sestem \ network settings \ edit setting \ Ip setting \ manual \ Ip address : 192.168.0.2 , subnet mask : 255.255.255.0
به geteway دست نزن.
حالا مديا پلير 11 را باز كن
library \ media sharing \ X360 را allow كن. حواست باشه كه firewall بايد خاموش باشه.
در ضمن هرچي كه ميخواي از كامپيوتر با X360 نگاه كني را بايد با media center add كني.
اگه بازم سوالي بود در خدمت هستم. بعضي قسمتها قلق داره سعي كني حتما رديف ميشه.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
يعنی فقط در صورتی که کامپيوتر روشن باشه ما میتونيم از فايلهای شار شده خودمون که از pc داخلش ريختيم
تو 360 استفاده کنيم؟
يه مقدار غيره منطقی به نظر میرسه !

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من میخوام ایکس باکس رو به پی سی وصل کنم تا بتونم به لایو وصل شم

شما برای اتصال 360 به PC باید کارت شبکه داشته باشی .
شما از طریق کابل Ethernet باید 360 رو به کارت شبکه ای که داخل کامپیوترت هست وصل کنی . سپس این کارها رو به ترتیب انجام بده :
ابتدا برو رو گزینه Local network و propertise رو بیار حالا تو قسمت General رو گزینه Internet protocol (TCP/IP دوبار کلیک کن و از اونجا گزینه obtain an ip address automatically رو تیک بزن و ok کن . حالا برو رو Connection و Propertise رو بزن برو تو قسمت Advasnced و گزینه allow aother network ... رو تیک بزن .
حالا باید از توی 360 بری تو test network connection و بزاری کنسول که کانکشن رو تست کنه . راستی باید قبلش به اینترنت وصل باشی . اگر باز هم مشکلی بود من در خدمتم ;) .

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
يعنی فقط در صورتی که کامپيوتر روشن باشه ما میتونيم از فايلهای شار شده خودمون که از pc داخلش ريختيم
تو 360 استفاده کنيم؟
يه مقدار غيره منطقی به نظر میرسه !

بله متاسفانه .
برای دیدن فایلهایی که از طریق PC با 360 شیر کردیم حتما باید کامپیوتر روشن باشه .

jo0k3r

کاربر سایت
Nov 2, 2011
5
اتصال xbox به pc

سلام برو بکس گیم
(داد و بید داد یکی کمکی کنه به این بی نوا ی کم بخت )
مشکل وسل شدن xbox به pc دارم
ویندوز سرور م xp است و در گیم نت می خوام استفاده کنم
بهتر ین راه حل برای اتصال و شبکه کردن این دو چه راهیه ما که هرچی کردیم نشد
راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر