Resident Evil 5

malek

کاربر سایت
Dec 7, 2006
25
سلام بر همه
بازی Resident Evil 4 که بدون شک یکی از بهترین بازی های ترسناک است که ساخته ی
Shinji Mikami بوده است.
این بازی به زودی دهمین سالگرد خود را جشن خواهد گرفت و خبر نسخه ی پنجم این بازی
به اندازه ی عرضه ی ps3 خوشایند است.
نسخه ی پنجم این بازی مسیر بازی را وارد مرحله ی تازه ای کرده و توانسته خود را در لیست
بهترین بازیهای نسل جای دهد.
Evil 5 قرار است در همین تابستان برای Xbox 360 و ps3 به بازار عرضه شود.
فیلمهای تبلیغاتی بازی نیز خیره کننده است، و تقریبا بازی را نمی توان به راحتی از یک فیلم سینمایی تشخیص داد. در صحنه های بازی، زامبی ها لنگان لنگان و با حالتی شوم طوری به
طرف دوربین می آیند که زهره آدم را آب می کنند.
با این حال، در قسمتی دیگر از فیلم تبلیغاتی به نظر میرسد که روش مقابله با زامبیها تغییر
کرده است. آنها با سرعت بیشتری نسبت به نسخه ی قبل به سمت شما می آیند ولی شما
به جای اینکه آنها را بکشید، از آنها فرار می کنید.

Attachments

• 144b98i.jpg
    144b98i.jpg
    45 KB · مشاهده: 155

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
فیلمهای تبلیغاتی بازی نیز خیره کننده است، و تقریبا بازی را نمی توان به راحتی از یک فیلم سینمایی تشخیص داد. در صحنه های بازی، زامبی ها لنگان لنگان و با حالتی شوم طوری به

البته اون تریلر تا جایی که میدونم pre render بود:)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من فکر نمیکنم بازی تابستون عرضه بشه چون معمولا اویل هر 3 یا 4 سال یه بار عرضه میشه ولی این دلیل این نیست که کپکام کیخواد عرضه بازی رو لفت بده بلکه یه بازی مثل اویل واقعا 3 یا 4 سال کار میبره تا ساخته بشه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
Evil 5 قرار است در همین تابستان برای Xbox 360 و ps3 به بازار عرضه شود.

خود سازندگان بازی گفتند که این بازی زودتر از سال 2008 عرضه نخواهد شد
پس مطمعن باشید تابستان نمیاد ...

در مورد خود بازی هم غیر از یکسری دموی پیش رندر شده که در E3 2005 به نمایش در اومد بعد از اون جزییات چندانی از داستان و گیم پلی این بازی گفته نشده ...

قهرمان این بازی هم به احتمال زیاد Chris Redfield هست که علاقمندان به این سری باهاش آشنایی کامل دارند :biggrin1:

در مورد دشمنان بازی هم گفته شده که آن ها یک چیزی بین ganado در RE4 و زامبی ها در سری های کلاسیک RE خواهد بود .. یعنی به مانند ganado ها در RٍE4 میتونند سریع حرکت کنند و با هم ارتباط بر قرار کنند اما در عین حال مانند زامبی ها تشنه به خون هستند ...

ساخت RE5 بر عهده ی Jun Takeuchi هست که کارگردان Onimusha هم بوده :)

بازی Resident Evil 4 که بدون شک یکی از بهترین بازی های ترسناک است که ساخته ی
Shinji Mikami بوده است.
در صمن تا یادم نرفته .. بازی Resident Evil 4 ساخته ی Hiroyuki Kobayashi بود ...
Shinji Mikami کارگردان بود

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
جدی برای xbox360 هم میآد؟؟ تا اونجا که من میدونم اين بازی انحصاراً برای playstation هست
واقعاً اگه برای 360 هم بياد عالی میشه...من تا اون موقع روز شماری میکنم:eek:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
جدی برای xbox360 هم میآد؟؟ تا اونجا که من میدونم اين بازی انحصاراً برای playstation هست

اره دیگه این مدل 5 این بازی برای 360 هم مییاد !! دیگه ÷ی اس 3 2 تا بازی خوب داره ! MGS . DMC ولی اما 360 1000 بازی خوب داره !!!! ONLY 360

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
البته به این میگن باکس شات
همونطور که فرزاد گفت بازی زودتر از 2008 نمیاد و بر روی 360 و ps3 عرضه میشه;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

چيق چوق چاق .بابا ايول .........

يعني شما تا حالا نميدونستين!!!!!!!!!!!!:eek:

فكر ميكني براي چي xbox360 اين همه از لحاظ بازي برتر هست به خاطر همينطور چيزها هست ديگه .;)
هنوز خيلي از عنوانهاي انحصاري ps3 هست كه در حد شايعه براي xbox360 هم ميخواد ساخته بشه كه اگه اونا هم بشه ديگه فكر نكنم ps3 بازي انحصاري داشته باشه:biggrin1:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
البته تا یادتون نرفته یه نسخه از این بازی هم با نام Umbrella Chronicles برای کنسول Wii منتشر میشه!
نقل قول اصل خبر از محمد:
(همونطور كه ميدونيد) رزيدنت اويل ما، سرانجام با نام Umbrella Chronicles تاييد شد. (همون RE Wiivil من!) اطلاعاتي از اين بازي كه بعضي هاش تو TGS تاييد شده رو در زير بخونيد. (اگه قديمي نشده باشه)
- گيم پلي بازي در سوم شخص (مانند RE4) دنبال ميشه، اما معماها و تيراندازيها با استفاده از Wiimote پيچيدگي خاصي خواهد داشت. استفاده از Wiimote براي كشيدن ماشه برروي شانه و Nunchuk براي اتش!
- 4 قسمت (Chapter) قابل دسترسيت، و هر قسمت 2 كاركتر قابل بازي خواهد داشت. (1. BH1 Mansion < Jill و Chris، 2. BH2 RPD < Claire و Leon، 3. BH3 Racoon City < Jill و Carlos، 4. BH4 Village < Leon و Ada) كاركترهاي اضافي توسط بازي كردن باز خواهند شد. (مانند Rebecca Chambers، Hunk و Albert Wesker، Biohazard ميدونيد ديگه، اسم جاپونيه RE) هر كاركتر تفنگ و حركاتي موزون! متفاوت خواهد داشت و تنها قادر به حمل 2 اسلحه خواهند بود. (مثلا Chris: Pistol و Shotgun)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جدی برای xbox360 هم میآد؟؟
صبح بخیر دوست من . تمام عالم از TGS 05 میدونن که بازی برای X360 & PS3 به صورت مشترک عرضه میشه .
خب اینکه تابلو فیکه در ضمن باکس شات
اره . دو روز بعد از اعلام خبر این شات قلابی ریخت تو سایتها:cheesygri
البته تا یادتون نرفته یه نسخه از این بازی هم با نام Umbrella Chronicles برای کنسول Wii منتشر میشه!
نقل قول اصل خبر از محمد:
اسی جون زیاد امید نداشته باش . فوق اخرش یه چیزی تو مایه های Far Cry & Red Steel در میاد .
درضمن وقتی از جناب آقای Jun Takeuchi { تهیه کننده گی RE 5 بر عهده ایشان است } در مورد تاریخ انتشار این بازی پرسیده بودن در جواب گفت :
مطمئنا RE5 تا قبل از آمدن Play Station 4 به بازار خواهد آمد .
این حرفها چه معنی میتونه داشته باشه بجز اینکه :
1. Capcom در حال ساختن یه شاهکار است نه یک بازی .
2. تنها چیزی که برای رسیدن به این مهم برای Capcom ارزش ندارد وقت است .
سری ترین پروژه ساخت بازی در تارخ رو شاهد هستیم . خدا میدونه تو Capcom چی میگذره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر