اجراي بازي هاي 5.55 و 6.00 روي GEN بوسيله Yoshihiro's games decrypter

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94
اين برنامه تازه اومده و بوسيله اون ميتونيد تعدادي از بازيهايي كه به 5.55 و 6.00 احتياج دارند رو روي 5.03 GEN و 5.50 GENB اجرا كنيد.
نكات مهم:
1.فقط تعدادي از اين قبيل بازيها به اين روش قابل اجرا هستند (فعلا همين هم غنيمتيه!) بازي هاي تست شده: Diissidia , MotorStorm , Persona ,GT
2.با PSP 3000 كار نمي كنه (البته من اينو تست نكردم اگه دوست داشتيد تست كنيد ضرر نداره)
3.روي 5.00 M33 و پايين تر كار نميكنه(من تست كردم با Dirt2 كار نكرد شما تست كنيد شايد جواب داد چون بعضي ها ادعا كردند كار مي كنه)

روش نصب و استفاده:
ابتدا فايل هاي زير را دانلود كنيد:

Yoshihiro's games decrypter

http://dl.qj.net/Yoshihiro-s-5.55-6...mebrew-Applications/pg/12/fid/27741/catid/151

UMDGEN 4.00

http://dl.qj.net/UMDGen-v4.00-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/27742/catid/151

فايل اول رو extract كنيد و فولدر GameZDecryptZ رو در شاخه PSP/GAME كپي كنيد

UMDGEN رو از فايل دوم extract و اجرا كنيد
فايل .iso اصلي بازي رو بوسيله UMDGEN باز كنيد .
File>File List>Export
به اسم Filelist.txt ذخيره كنيد

از شاخهPSP_GAME/SYSDIR فايل EBOOT.BIN رو extract كنيد و در شاخه اصلي مموري كپي كنيد

حالا از داخل PSP برنامه رو اجرا كنيد و X رو بزنيد تا Decrypt بشه

دوباره PSP رو به USB وصل كنيد. داخل شاخه اصلي PSP يك فولدر جديد به اسم decryptor اضافه شده.از داخل اون فايل EBOOT.BIN رو بوسيله UMDGEN به همون جاي قبلي برگردونيد
File>File List>Import فايل Filelist.txt رو Load كنيد و YES بزنيد.
از نوار بالا SAVE كنيد با فرمت iso
iso رو داخل PSP كپي كنيد و بازي كنيد.

موفق باشيد

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من پوشه شاخهPSP_GAME/SYSDIR فايل EBOOT.BIN رو تو psp ندارم فکر کنم اشتباهی یه مدت پیش حذفش کردم:confused::confused:فریمورم 00/5 دارک الکس یا همون m33 هست اگه میشه اون فایل رو اگه حجمش کمه بزارید. یا اگه مشکل دیگه ای هست بگید. با تشکر:cheesygri

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94
من پوشه شاخهPSP_GAME/SYSDIR فايل EBOOT.BIN رو تو psp ندارم فکر کنم اشتباهی یه مدت پیش حذفش کردم:confused::confused:فریمورم 00/5 دارک الکس یا همون m33 هست اگه میشه اون فایل رو اگه حجمش کمه بزارید. یا اگه مشکل دیگه ای هست بگید. با تشکر:cheesygri

آموزشو يك بار ديگه دقيق بخون.اولا كه UMDGEN رو روي كامپيوتر بايد اجرا كني نه روي PSP دوما اين فايلي كه گفتي توي iso بازي هست نه توي PSP .سوما اگه نكات رو دوباره بخوني نوشتم كه اين روش روي 5.00 به پايين كار نميكنه.يعني روي 5.00 هم كار نمي كنه!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آموزشو يك بار ديگه دقيق بخون.اولا كه UMDGEN رو روي كامپيوتر بايد اجرا كني نه روي PSP دوما اين فايلي كه گفتي توي iso بازي هست نه توي PSP .سوما اگه نكات رو دوباره بخوني نوشتم كه اين روش روي 5.00 به پايين كار نميكنه.يعني روي 5.00 هم كار نمي كنه!
بسیار بسیار ناقص توضیح داده بودید حتی نگفتید چه جوری فابل رو برگردونیم فقط گفتید فایل eboot رو با gen برگردونید.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
.فقط تعدادي از اين قبيل بازيها به اين روش قابل اجرا هستند (فعلا همين هم غنيمتيه!) بازي هاي تست شده: Diissidia , MotorStorm , Persona ,GT

البته تعداد این بازیها از این بازیهای که نامبردی بیشتره.

.با PSP 3000 كار نمي كنه (البته من اينو تست نكردم اگه دوست داشتيد تست كنيد ضرر نداره)

ضرر داره خوبش هم داره. چون PSP تعداد اندکی با نصب این برنامه بریک شده و بریک شدن برای اونایی که 3000 دارن خطرناکه...

.روي 5.00 M33 و پايين تر كار نميكنه

فقط بازی MotorStorm روی m33 5.00 کار میکنه.

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها وقتي با برنامه umdgen ميخوام export كنم dont send ميده ومياد بيرون !!!خواستم ببينم چيكار كنم؟؟
روي 3004 مشكلي رو پيش نمياره؟؟

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
بچه ها وقتي با برنامه umdgen ميخوام export كنم dont send ميده ومياد بيرون !!!خواستم ببينم چيكار كنم؟؟
روي 3004 مشكلي رو پيش نمياره؟؟
تا اونجایی که یادمه حایی نباید Export می کردیم :confused:
اول فایل iso رو open می کردیم
بعد EBOOT رو Extract می کردیم تو شاخه اصلی PSP
بعد با PSP برنامه هه رو اجرا می کردیم و Decrypt میشد
بعد PSP رو وصل می کردیم و فایل EBOOT تصحیح شده رو به جای فایل اولیه EBOOT قرار می دادیم
و در آخر هم SAVE AS ... رو می زدیم و فرمت .iso رو انتخاب می کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر