Custom Firmwares

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
آپدیت OE-A به B
http://www.psp-hacks.com/download.php?id=978

طریقه ی نصب برنامه ی OE-B
پوشه ی OEB_UPDATE رو توی پوشه ی Game150 کپی کنید و از داخل PSP اجرا کنید . بعد از چند ثانیه خود به خود ریاستارت و به منوی اصلی بر میگرده !

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
طریقه ی فعال کردن WMA Player و Flash Player :
دستگاه خودتون رو روشن کنید و سریع دکمه ی R رو نگه دارید (قبل از بالا اومدن F.W دستگاه) یک صفحه ی بنفش رنگ ضاهر میشه , وارد قسمت Registry شده و WMA و Flash Player رو اکتیو کنید و بعد از برنامه خارج شید .WMA Player و Flash Player فعال شد :D

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
طریقه ی ریکاوری کردن

شما برای انجام این کار(PSP رو به PC متصل کنید)دوباره باید برنامه ی نصب F.W OE رو اجرا کنید ولی این دفعه باید گزینه ی دوم یعنی RECOVERY را انتخاب کنید . بعد از انتخاب مسیر , برنامه شروع به کپی کردن فایل ها در داخل مموری میکند .بعد از تمام شدن PSP را خاموش کرده و دوباره روشن کنید و قبل از بالا اومدن فلش دستگاه دکمه ی R را نگه دارید صفحه ای جدید ضاحر میشود که شما باید گزینه ی سوم یعنی run program … را انتخاب کنید .بعد از چند لحضه صفحه ی دیگری ضاهر میشود که در انجا باید دکمه ی X را برای شروع عملیات ریکاوری بزنید . بعد از پایان عملیات PSP رو به طور دستی خاموش کنید . بعد از روشن کردن دستگاه میبینید که PSP به FW قبلی خودش برگشته است.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آخه واسه چی 2باره 1.5 کنیم؟؟ میلاد جان برای نصب OE-B باید قبلا OE-A رو زده باشیم دیگه؟؟چه تغییراتی کرده؟؟ یه شوال دیگه اینکه اگه به برق وصل باشه او 75% لازم نیست ؟؟ یه فضولی دیگه...اون error که تو امضات هست واسه چیه؟؟؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
آخه واسه چی 2باره 1.5 کنیم؟؟
اون دیگه میل خودتونه
یلاد جان برای نصب OE-B باید قبلا OE-A رو زده باشیم دیگه؟؟
اره باید oe-a رو نصب کرده باشید
چه تغییراتی کرده؟؟
یکی از عمده ترین تغییراتش اجرا شدن بازی های ps1 هست.
یه شوال دیگه اینکه اگه به برق وصل باشه او 75% لازم نیست ؟؟
بهتر که شارژ داشته باشه ممکنه برق بره !
یه فضولی دیگه...اون error که تو امضات هست واسه چیه؟؟؟
همون اخطار معروفه دیگه :p

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
آپدیت OE-A به B
http://www.psp-hacks.com/download.php?id=978

طریقه ی نصب برنامه ی OE-B
پوشه ی OEB_UPDATE رو توی پوشه ی Game150 کپی کنید و از داخل PSP اجرا کنید . بعد از چند ثانیه خود به خود ریاستارت و به منوی اصلی بر میگرده !
اقا من این OE-B زو دانلود کردم ولی ÷وشه ای به اسم game150 تو مموری نداره .فقط game 320 به چشم خورده . چه کنم ؟؟!

یه مساله ی دیگه. این برنامه های که رو 1.5 میریختیم رو psp رو نمیشه رو این FW اجرا کرد ؟؟
من هر چی کردم این شبیهسازارو اجرا نکرد.

راستی این اروره ÷سته بالا واسه منم اومد. مشکل نداره که ؟؟

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
ميلاد جون به دادم برس
من 3 ساعت نشستم اين OE رو داونلود كردم بعد اين ERROR رو ميده
313kj7s.jpg

چه كار كنم ؟.؟.؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
ميلاد جون به دادم برس
من 3 ساعت نشستم اين OE رو داونلود كردم بعد اين ERROR رو ميده
313kj7s.jpg

چه كار كنم ؟.؟.؟
با سلام به بچه ها ببحشید دیر دیر میام احه مسافرتم

بله این مشکل مال من هم بیش اومد 2 دلیل داره

1. فایلی که شما دانلود کردی ناقص دانلود شده و فایلی که احتیاج داره رو بیدا نمیکنه.
2. شما هم فکر کنم مثل من عجله کردی و کفتی که چقدر طول میکشه مال من که یه 10 تا 15 دقیقه طول کشید و مشکل حل شد .
راه حل: شما از یه کافی نت دانلود کن که سرعت بالایی داشته باشه و فایل ناقص نشه و مموری رو کامل فرمت کن درست میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر