نرم افزار های روز

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
امین رسید ؟ محصولا ت ؟

اقا من درایور یه مودم میخوام با این مشخصات کسی میتونه برام پیدا کنه ؟ Xp باشه ... ممنون میشم .
D-link
web cruiser
Dfm-560El Modem
560000bps data/fax/voice​

عزیز شما این درایور رو میخواید هنوز :-" :-"

بعد میشه اسم خود مودیم رو بدی فنی اون رو نمیاد فقط اسم سری اون

+++++++++++++
مهر پویا جان خیلی خوشحالم که دوباره برگشتی :eek: :love:

منم برگشتم بعد از دو ماه خورده ای و حالا حالا ها هستم :cool:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
Color7 Video Converter 7.1

10144.gif

هر چی تبدیل کننده رو سیستمتونه بریزین دور :)
با این برنامه میتونین فایلهای خودتونو به فرمت های خیلی زیادی تبدیل کنین(AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV, MOV, DIVX, 3GP, SWF and etc.)
حتی میتونین اونها رو برش هم بزنین و فقط قسمتی از فایلتون رو تبدیل کنید
بعلاوه میتونین صدا رو هم از فایلهای تصویری جدا کنین
و حتی اونها رو با استفاده از برنامه داخلی این نرم افزار رایت کنین
بعلاوه میتونین فایلهای خودتونو برای iPod و PSP و ... هم تبدیل کنین
در کل خیلی سریع هم هست
به قول شرکت سازنده از این نرم افزار سریعتر پیدا نمیکنید
(البته من کامل تستش نکردم هنوز)
Color7 Video Converter realize DVD/VCD/SVCD burning, and conversion in different video files. It can convert, split and merge: AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV, MOV, DIVX and etc. It is a home video software to satisfy requirements of storing in PC or watching at home TV. It is easy-in-use, only in 4 steps to burn, convert, split or merge movies.

It can convert video for PSP, iPod, and AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV, MOV, DIVX. It is a home video software to satisfy requirements of storing in PC or watching at home TV. It is easy-in-use, only in 4 steps to burn, convert movies. You also can convert video files to audio formats including mp3, wma and etc.

Version 7 supports more video formats; higher video quality.​

Download + Serial

مهر پویا جان خیلی خوشحالم که دوباره برگشتی :eek: :love:

منم برگشتم بعد از دو ماه خورده ای و حالا حالا ها هستم :cool:
:love: :love: :love:
خوشحالم
دیدم نمیای کلی پکر بودم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Total Video Converter v3.0 beta

این برنامه برای تبدیل فرمت های مختلف فیلم و فایل های صوتی هستسش و با قابلیت تیکه کردن فیلم
فرمت های دستگاهای دستی رو هم ساپورت میکنه و قابیلت رایت و یه برنامه بخش جدا گانه در
این ورژن گذاشته شده

Features
Total Video Converter supports reading the following file formats:

Video Formats:

. Rmvb(.rm,.rmvb)
. MPEG4(.mp4)
. 3gp(.3gp, 3g2)
. Game Psp(.psp)
. MPEG1(.mpg, mpeg)
. MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob)
. MPEG2 TS (DVB Transport Stream)
. Ms ASF(.asf, .wmv)
. Ms AVI(.avi)
. Macromedia Flash video FLV (.flv)
. Real Video (rm)
. Apple Quicktime(.mov)
. FLIC format(.fli, .flc)
. Gif Animation(.gif)
. DV (.dv)
. Video Formats Dx9 Directshow can open

Audio Formats:
. CD audio(.cda)
. MPEG audio(.mp3, mp2)
. Ms WAV(.wav)
. Ms WMA(.wma)
. Real Audio (.ra)
. OGG(.ogg)
. Amr audio(.amr)
. AC3(.ac3)
. SUN AU format (.au)
. Macromedia Flash embedded audio(.swf)
. Audio Formats Dx9 Directshow can open

Total Video Converter V3.0 beta Features

Total Video Converter v3.0 beta Link Download 1
Total Video Converter v3.0 beta Link Download 2

Crack OR RegFile OR Serial
Code:
94d7f253-97db21cf-77bc98d8-6f456a41-be943be4-a0a3b2e0-16059d78-d7d2fe36-0de33bc7-d866e316-c5811727-327512bb-af3d58ff-07e5a488-df33ae98-1a620514

مهرپویا جان نمیدونم چرا اون لینک برنامه Color7 Video Converter 7.1 برام کار نکرد
گفتم شاید برای دیگر دوستان هم همین طور باشه یه لینک به همراه کرکش پیدا کردم
http://katz.ws/d/638547

تا بعد یا علی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

خوب دیگه فکر نکنم نیازی به معرفی باشه ولی ..... انتی ویروسش خیلی بهتر از زونی الارم هستش
ولی با فایرولش کار نکردم کسی چیزی میدونی در مورد این دو .؟

Crack Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.303
Crack Kaspersky Internet Security v6.0.0.300

کرک ها و هنوز تست نکردم اگه مشکل داشت بگید از دوباره بزارم

تا بعد یا حق

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام بچه ها. من چند سوال فنی داشتم:
1- چرا بعضی از DVD ها روی بعضی از DVD ROM ها می خونند یعنی شناسایی می شوند روی بعضی های دیگه شناسایی نمی شند؟
2- من خودم بعضی بازی ها دارم وقتی روی setup اش کلیک می کنم کامپیوتر قفل می کنه؟! بعد از حدود ربع ساعت کامپیوتر به حالت عادی بر می گرده و بازی شروع به نصب شدن می کنه. حتی اگربازی رو توی هارد هم کپی کنم و بخوام نصبش کنم دیگه هم این مشکل پیش میاد. ولی روی کامپیوتر های دیگه اینطور نیست. اگه ویندوز هم از دوباره نصب کنم دیگه هم این آش وکاسه است.
3- بازی اسپلینتر سل 3 نصب کردم(نسخه کرک شده است. قفل starforce روش نیست) وقتی روی ایکونش دابل کلیک م کنم بازی بالا نمی یاد . چرا؟ (مشک به خاطر کارت گرافیک وسخت افزار نیست) ولی روی کامپیوتر دیگه نصب کردم به راحتی اومد!
4- کرک office 12 اگه می تونید برام پیدا کنید.
[FONT=&quot] گیر نده دیگه این سوالها مربوط به این تاپیک نیست. بی خیال بابا شاید کسی تونست این معما ها رو حل کنه[/FONT]

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
1- چرا بعضی از DVD ها روی بعضی از DVD ROM ها می خونند یعنی شناسایی می شوند روی بعضی های دیگه شناسایی نمی شند؟

فکر میکنم به + و _ ربط داره بعضی دی وی دی رام ها مثلا دی وی هایی رو که با + رایت شدن نمیخونن...

2- من خودم بعضی بازی ها دارم وقتی روی setup اش کلیک می کنم کامپیوتر قفل می کنه؟! بعد از حدود ربع ساعت کامپیوتر به حالت عادی بر می گرده و بازی شروع به نصب شدن می کنه. حتی اگربازی رو توی هارد هم کپی کنم و بخوام نصبش کنم دیگه هم این مشکل پیش میاد. ولی روی کامپیوتر های دیگه اینطور نیست. اگه ویندوز هم از دوباره نصب کنم دیگه هم این آش وکاسه است.

ویندوز رو repair نکن از بیخ هر چی داری پاک کن بعد یه ویندوز بریز ( سی دیت از شرکت معتبر باشه)

3- بازی اسپلینتر سل 3 نصب کردم(نسخه کرک شده است. قفل starforce روش نیست) وقتی روی ایکونش دابل کلیک م کنم بازی بالا نمی یاد . چرا؟ (مشک به خاطر کارت گرافیک وسخت افزار نیست) ولی روی کامپیوتر دیگه نصب کردم به راحتی اومد!

73.gif
73.gif

4- کرک office 12 اگه می تونید برام پیدا کنید.

Microsoft Office 12 :: 2006-01-23

Microsoft Office 12 - Enterprise Edition (1dvd) Beta :: 2005-12-10
Microsoft Office 12 Beta 2006 :: 2005-11-21

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

خوب دیگه فکر نکنم نیازی به معرفی باشه ولی ..... انتی ویروسش خیلی بهتر از زونی الارم هستش

تا بعد یا حق

می تونم بگم کسپرسکی (نخونید Kasper Sky، کاملاً سرهم بخونید چون یه کلمه ی روسیه و تلفضش مثل داستایوسکی می مونه) یکی از Internet Security های عالیی هست که تا امروز باهاش کار کردم. (با توجه به اینکه من سالها از امثال McAfee و Norton استفاده می کردم)

نمیشه با برنامه ای مثل Zone Alarm هم مقایسه کردش
چون کسپر خیلی قوی تره

اصلاً این طور بگم که از نظر Firewall تقریبا فرقی با نورتون 06 نداره
بطور کامل کل Banner ها و Advertisement ها رو می بنده (که نورتون الان تقریباً یکساله که توی کل ورژن های خانگیش نمی تونه یا شایدم نمی خواد این کارو بکنه) لذا سرعت بالا اومدن صفحات با این Dial up های ذغالی ما خیلی بالا میره.
شامل Anti Virus (شامل سه قسمت، یکی برای فایل های روی هارد PC تون و دیگری برای Mali ها و آخری هم برای Web)، قسمتی بنام Protective Difence ( شامل قسمت هایی برای کنترل رجیستری، Activity و Integrity برای برنامه ها) ، قسمت های مجزا برای Anti Spy و Anti Hacker و Anti Spam.
بطور کلی بگم که از شب بازی هلند با پرتقال (16 خرداد یا همون 6 ژون) تا الان که این برنامه پس از مسخره بازی های نورتون 06 در ندادن آپدیت و نهایتاً Expire شدن، رو سیستم من نصبه هیچ مشکلی باهاش نداشتم
من خودم از نسخه ی 6.0.0.299 ش استفاده می کنم

علاوه بر تمامی اینا آپدیت هاش هر روز میاد و قابلیت جالب Resume رو هم داره و علاوه بر اون کم حجم هم هستش آپدیت هایش، بر خلاف نورتون که هفته ای یه بار در چهارشنبه و اونم با حجم نجومی و کلی مسخره بازی ،که یکیش مشکل زدن و Error ها متوالی در حین فایل گرفتنه، آپدیت میده.

مشابه های فعلیش هم Bit Defender و NOD 32 هستش که من کسپرسکی رو ترجیح میدم به شخصه ...

بهر حال توصیه می کنم اگه کسی می خواد از آنتی ویروسش استفاده کنه، بجاش از نسخه ی Internet Security استفاده کنه چون خیلی کامله
علاوه بر اون اصلاً سیستم رو کم سرعت نمی کنه و در نهایت توی میزان RAM سیستم هم اثر کمی می زاره (بر خلاف اکثر آنتی ویروس ها و فایروال ها)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام

آقا میشه یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش مثل آدم فیلم ، آهنگ ، یا هر فایلی که جزو استاندارد ها باشه مثل avi & Mpg رو زیرنویس دار کرد و قابلیت نوشتن فارسی رو هم داشته باشه!

مثلا فیلم رو روی یک نوار نشون بده بعد مثلا یک میلیمتر از نوار رو سر و تهش رو علامت میزنیم و یک زیرنویس می نویسیم این شد زیرنویس اون یک میلیمتر (1 میلیمتر مثلا 5 ثانیه از فیلمه)

بعد آخر کار خودش فایل رو Render کنه

اگر چیزی فهمییدید کمک کنید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Acronis True Image 9.0

ati9_300-250.gif

Acronis True Image 9.0 provides you two backup options in one solution: 1) Our original disk imaging backup option which enables you to create an image of your entire hard disk drive, including the operating system, applications, user settings, and all data. Use the image to restore your PC to a known working state without any reinstallation. 2) A new file-based backup option which enables you to backup and restore individual files and folders.

یکی از بهترین برنامه های پشتیبان گیری اطلاعات هارد که من با ورژن 8 اون کار کردم و ازش
راضی هستم

از قابلیت های برنامه کار کردم در محیط پیش ساخته داس که دیگر نیازی به ویندوز نمیباشد
و به صورت Bootable است
قابلیت فشرده کردن درایو به بیشتر از نصب
ساختن حالت مجازی برای نگاه کردن اطلاعات امیج
ساخت Bootable بر روی فلاپی و سی دی
ساخت امیج در کمتر از 5 دقیقه و باز کردن اون هم در کمتر از 5 دقیقه :cool:
و .......

system backup, disk backup, disk imaging, disk cloning, bare metal restore, bare-metal restore, drive backup, hard drive backup, drive imaging, disk clone

پیش نمایش

Download Acronis True Image 9.0 Home 75MB

Crack 1
Crack 2
Crack 3
Crack 4

اگه کرک ها کار نکرد بگید تا یه سری دیگه بزارم :-"

+++++++++++++++++

یه کاری که میشه با این برنامه کرک برای اونهایی که از نصب کردن ویندوز و نصب برنامه های اون
خسته شدند مثل خودم به راحتی توسط این برنامه میشه از درایو C بک آپ گرفت و در مواقع
لازم ازش استفاده کرد .!

+++++++++++++++++++
اصلاً این طور بگم که از نظر Firewall تقریبا فرقی با نورتون 06 نداره

من اصلا فایروال نورتون رو قبول ندارم

الان من زونی رو توی فایروال قبول دارم و نورتون رو توی انتی
ولی به هر حال هر دو نسخه کسپر رو دانلود کردم و نظرم رو میدم :cool:

در مورد ابدیت شدن نورتون که واقعا وحشت ناک هستش

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069

تا بعد یا حق

سلام.

اتفاقا چند روز بود ليسانس من باطل شده بود. كركي كه گذاشتي رو دانلود كردم. بعد از خارج كردن فايل از حالت فشرده، يه فايلي هست كه براي ثبت توي رجيستري هست. اما وقتي روش كليك ميكنم اين پيغام رو ميده :

Error.JPG

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
آخ آخ سوتي در حد تيم ملي بود !

من آنتي ويروس دارم اونوقت اومدم Crack Kaspersky Internet Security v6.0.0.300 رو دانلود كردم !

ورژن آنتي ويروس من v6.0.0.300 هست و 303 نيست. كركي براي 300 هست برام بذارين ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقا برنامه اي هست كه يك پارتيشن رو image بگريه و بشه با DOS اون image رو روي پارتيشن مورد نظر برگردوند؟
مثلا يه بار win بريزي با برنامه هات، بعدش image بگيري و هروقت خواستي بري تو داس و image رو load كني.
اينكار براي كسايي كه ميخوان مثلا 100 تا ويندوز روي 100تا دستگاه بريزن هم خوبه.
مرسي.
نكته مهم اينه كه با داس كار كنه و نياز به ويندوز نداشته باشه.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
آخ آخ سوتي در حد تيم ملي بود !

من آنتي ويروس دارم اونوقت اومدم Crack Kaspersky Internet Security v6.0.0.300 رو دانلود كردم !

ورژن آنتي ويروس من v6.0.0.300 هست و 303 نيست. كركي براي 300 هست برام بذارين ؟

Crack Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.300
آقا برنامه اي هست كه يك پارتيشن رو image بگريه و بشه با DOS اون image رو روي پارتيشن مورد نظر برگردوند؟
مثلا يه بار win بريزي با برنامه هات، بعدش image بگيري و هروقت خواستي بري تو داس و image رو load كني.
اينكار براي كسايي كه ميخوان مثلا 100 تا ويندوز روي 100تا دستگاه بريزن هم خوبه.
مرسي.
نكته مهم اينه كه با داس كار كنه و نياز به ويندوز نداشته باشه.

شما بايد از برنامه PQDI استفاده كنيد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر