اطلاعاتی از ODST و Reach !!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
haloodst21.jpg

طبق صحبتی که Joseph Staten نویسنده و creative director عنوانHalo 3: ODST با Seattle Times داشته اعلام کرده است که Halo 3: ODST یک عنوان Open World خواهد بود. وی در این رابطه گفته:" ما کار های بسیار زیاد و عالی ای انجام داده ایم تا بتوانیم یک تجربه ازادانه و غیر خطی را برای گیمر ها به ارمغان بیاوریم. داستان این سری همیشه پر رمز و راز بوده و ما میخواهیم با کار هایی که برای ساخت این بازی انجام میدهیم این رمز و راز ها را پیچیده تر کنیم و این قابلیت را به گیمر بدهیم که بتواند با پیدا کردن سر نخ هایی انها را حل کند. مطمئنا خطی نبودن بازی یک تجربه نو و تازه در Halo به حساب می اید اما با قبول کمی ریسک سعی داریم تا طرفداران خود را راضی نگه داریم."
وی همچنین در ارتباط با Halo Reach این چنین گفته است:" من کاملا فکر میکنم که Halo Reach میتواند از Natal استفاده کند."

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من کاملا فکر میکنم که Halo Reach میتواند از Natal استفاده کند."
:biggrin1:
جالب میشه یه FPS یا بهتر بگیم اولین FPS که از Natal استفاده میکنه...
اگه بتونن گیم پلی ژانر FPS رو با Natal هماهنگ کنن(البته نه یه چیزی شبیه به Arcade)فکر کنم بازی کردن این عناوین وارد فاز جدیدی بشه...

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا

اگه بتونن گیم پلی ژانر FPS رو با Natal هماهنگ کنن(البته نه یه چیزی شبیه به Arcade)فکر کنم بازی کردن این عناوین وارد فاز جدیدی بشه...
حالا كي گفته Reach يه FPS ه !?

ويرايش : خوب اشكال از من بود:biggrin1: پس تجربه جالبي ميتونه باشه.

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
حالا كي گفته Reach يه FPS ه !?

ويرايش : خوب اشكال از من بود:biggrin1: پس تجربه جالبي ميتونه باشه.
البته ناگفته نماند منم همینطوری گفتم،یعنی از منبع خاصی آمار نداشتم و صرفاً از اونجایی که تا بحال Halo به غیر از یک قسمت همش FPS بوده ناخودآگاه گفتم اول شخص...

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

به نظر من که گیم پلیش رو خیلی راحت میشه با ناتال تطبیق داد !

ولی نکتش اینجاست که وقتی از الان داره راجع به قابلیت بکار بردن ناتال در این بازی حرف میزنه ، پس احتمالاً ناتال زودتر از این بازی به بازار وارد میشه !!:love: و یا میشه اینطور فرض کرد که پروژه ناتال خیلی زودتر از اینکه Halo Reach بخواد تکمیل بشه ، تکمیل میشه !! چون به هر حال سازنده های Halo Reach ( و سایر بازیهایی که الان دارن ساخته میشن ) باید بتونن باهاش کار کنن !!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب قبلا هم گفته بودن که احتمالا حدود کریسمس سال دیگه Natal میادش و Halo هم که تو نمایشگاه فقط یک تاریخ براش نشون دادن:biggrin1: در هر صورت منتظریم

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
به نظر من که گیم پلیش رو خیلی راحت میشه با ناتال تطبیق داد !

ولی نکتش اینجاست که وقتی از الان داره راجع به قابلیت بکار بردن ناتال در این بازی حرف میزنه ، پس احتمالاً ناتال زودتر از این بازی به بازار وارد میشه !!:love: و یا میشه اینطور فرض کرد که پروژه ناتال خیلی زودتر از اینکه Halo Reach بخواد تکمیل بشه ، تکمیل میشه !! چون به هر حال سازنده های Halo Reach ( و سایر بازیهایی که الان دارن ساخته میشن ) باید بتونن باهاش کار کنن !!
آره یکی از مدیرای Microsoft هم همین اواخر گفته بود به زودی(خیلی زود)Dev Kit های Natal رو هم برای سازنده ها میفرستیم...
فکر کنم سه ماهه ی آخر 2010 باید منتظر Natal و موج جدید عنوان هاش باشیم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نگفتند Natal Only هست. احتمالا قابليت استفاده از اون رو هم داره در كنار دسته معمولي
کسری اصلا صحبتی در مورد Natal only نشده ولی صحبتی هم نشده که Natal only نباشه !
فقط همون یه جمله ای که ممد تو خبر گفته در مورد کنترل بازی موجوده (فک کنم )

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اين خودش گفته مي تونه. اما اينكه يك Add-on مثل Natal بياد روي بازي مثل Halo : Reach بدين شكل تاثير بذاره مسخره است. هيمن الان خيلي از بازي هاي Wii از كنترل كلاسيك هم استفاده مي كنند. البته بايد منتظر بود اما فكر نكنم بدين شكل باشه.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب کسری اینم در نظر بگیر که شاید ماکرو بخواد با یه بازیه بزرگ مثل ریچ ناتال رو معرفی کنه و براش موفقیت کسب کنه. اینجاست که ممکنه بعضی اتفاقات بی افته. البته اینا که گفتم همش پیش بینی و بر عکسش هم امکان پذیره که در کنار کنترل کلاسیک ناتال هم باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر