مسابقات حضوري PSP (تهران)

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
[FONT=&quot]سلام دوستان،[/FONT]​
[FONT=&quot]به ذهنم رسيد كه حالا كه تابستون هست و تقريبا همه وقت آزاد دارن، بد نيست دور هم جمع بشيم و يه سري مسابقات [/FONT]PSP[FONT=&quot] راه بندازيم. اول مي خواستم بگم آنلاين، بعد ديدم همه نمي تونن تو آنلاين شركت كنن و اينكه اينجوري هم با همديگه بيشتر آشنا ميشيم، هم بازي مولتي رو درست و حسابي تجربه مي كنيم، هم كلي حال ميده، هم اينكه برترين ها مشخص ميشن.[/FONT]​
[FONT=&quot]نكته يك: اين تاپيك رو من برا بروبچه هاي تهران و تمام كسايي كه مي تونن بيان تهران باز كردم. ديگر دوستان در ديگر نقاط ايران عزيز مي تونن تاپيك جداگانه بزنن. اگه شد آخر تابستون برنده هاي هر شهر با هم بازي كنن تا برنده نهايي در سطح كشور مشخص بشه.[/FONT]​
[FONT=&quot]نكته دو: جون هر كي دوست دارين پايه باشين. هر كي ميخواد شركت كنه پست بده.[/FONT]​
[FONT=&quot]نكته سه: لطفا پست بزنين و تو پست خودتون به تريب شماره به سوالات زير پاسخ بدين.[/FONT]
سوالات:
[FONT=&quot]1: چه بازي براي اين مسابقات خوبه؟ (به ترتيب اولويت چهار تا بگين. سعي كنيد تو چهار تا جا شه اگه واقعا خيلي مهمه پنجمي رو هم نام ببريد) (دليل هم بگين بد نيست)[/FONT]​
[FONT=&quot]نظر من: اول: [/FONT]FIFA09 [FONT=&quot] دوم:[/FONT]NFS:Undercover[FONT=&quot] سوم:[/FONT]Midnightclub چهارم : ....
[FONT=&quot]2: مسابقات به چه صورتي برگزار بشه بهتره؟ (تك حزفي، دو حزفي، دوره اي (ليگ)، ...)[/FONT]
نظر من: فكر كنم بهتره ببينيم چند نفر ميشيم. اگه تعداد كم نباشه ليگ حال ميده. ولي اگه زياد بشيم دو حزفي خوبه. تك حزفي رو هم حرفشو نزن.
[FONT=&quot]3: روز مسابقات كدام روز هفتنه باشه بهتره؟[/FONT]
نظر من: جمعه
[FONT=&quot]4: مكان مسابقات كجا باشه بهتره؟ (دليل هم بگين بد نيست)
[/FONT]
نظر من: پارك لاله بد نيست. از نظر مركزيت هم خوبه.
[FONT=&quot]5: اگه دانشجو هستين امتحاناتتون كي تموم ميشه؟[/FONT]​
[FONT=&quot]6: نظرتون چيه كه به عنوان ورودي مسابقات يه مبلغي هر چند اندك جمع بشه و در آخر به قهرمان داده بشه؟ اگه فكر خوبيه نفري چقدر باشه خوبه؟[/FONT]
نظر من: فكر كنم هزار تومن خوب باشه. فكر كنم همه بتونن بدن.
[FONT=&quot]7: نظر، پيشنهاد، انقاد دارين بگين.[/FONT]
به اميد موفقيت
مهدی (1&0)

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
فکر خوبیه
البته اول باید ببینی چند نفر میشیم
یه بار فکر کنم بچه های سایت مسابقه راه انداختند که 5 یا 6 نفر بیشتر شرکت نکردند
پ.ن:فرض کنید 20 نفر تو پارک دارن pspبازی میکنن:laughing:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
فکر خوبیه
البته اول باید ببینی چند نفر میشیم
یه بار فکر کنم بچه های سایت مسابقه راه انداختند که 5 یا 6 نفر بیشتر شرکت نکردند
پ.ن:فرض کنید 20 نفر تو پارک دارن pspبازی میکنن:laughing:
اگه همه همكاري كنن، ايشالا زياد ميشيم.
شما خودت جواب سوالارو ميدادي بقيه هم ترغيب بشن.
من كه هرچي گشتم تاپيكي با اين عنوان نديدم. اين شد كه تاپيك جديد زدم.
پ.ن: چه شود.:cheesygri

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
به نظره منم ایده خوبی هست . آقا فقط بزارید برای اواسط تیر چون من تا 10 تیر درگیر امتحانات دانشگاه هستم
اينم چشم. اگه دقت مي كردين تو سوالات هم بود.

tekken 5 چی؟
من فقط نظر خودمو گفتم.

بابا چقدر شادین شما با این وضع کشور شما دارین قراره بیرون واسه گیم میزارین :)
يعني شما ميگي حالا كه وضع مملكت اينجوري ما به تفريحمون هم نرسيم؟!

يعني جواب دادن اين چندتا سوال اينقدر سخته؟! اين دوستاني هم كه بالا پست دادن يه لطفي بكنن سوالاتو جواب بدن.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من خیلی دوست دارم که شرکت کنم ولی چون که کلاس های تابستون دارم و مامان بابام نمیزارن نمی تونم بیام:(:((

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
اول از همه به خاطر اینکه همت کردی و این تاپیک رو زدی ممنونم;)
1.بازی ها: FIFA09 - PES 2009 - Burnout - takken - Midnight Club LA و هر بازی که دیگه که دوستان پیشنهاد کنن ما هستیم:cheesygri
2. برگزاری: به هر صورت که دوست دارین برگزار کنین فرقی نمیکنه
3. روز مسابقه: چهارشنبه یا پنجشنبه باشه(چون روزهای دیگه مدرسه هستم جمعه هم باید واسه شنبه آماده شد:p)
4.مکان: پارک نیاوران(هم جای با صفاییه هم به ما نزدیکه!)
5. دانشجو نیستم اما همون طور که گفتم مدرسه دارم!
6. همون هزار تومن خوبه
7. من به رفیقم هم میگم که بیاد. خواهشا همه دوستان شرکت کنن چون تعداد زیاد حال میده وگرنه اگر 5-6 نفر باشیم خیلی جالب نیست...
راستی همه این چیزایی که گفتم بسته به شرایط خودم بود و به طور کلی نگفتم

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
Topic Up
(ببخشيد من خودم دو سه روزي نبودم، دو سه روزي هم نيستم. اين تاپيكو رها نكنيد. از همه به ويژه Ham3d كه به طور كامل به سوالا جواب داد تشكر مي كنم.)

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
منم هستم:
بازی ها: FIFA09 - PES 2009 - takken
روز مسابقه: چهارشنبه یا پنجشنبه باشه
مکان: تيراژه - پارك پرديسان - پايتخت - ميلاد نور - مجتم تجاري شهرك غرب(دمه خونمون راحتم)
اگه زياد تر از 20نفر هزار تومن ولي به 10 رسيديم 2 تومان

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر