Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام آقایون ما بعد بوقی سال رفتیم رزیدنت اویل 0 رو گرفتیم . اقا این تو دمو هاش عالیه 60 فریم تخت! منتهاش اینکه تو بازی 12 فریم ناقابل بیشتر نمیده! چجوری میشه این فریمشو بالاتر برد! این اسپید هکی چی میزی نداره ؟ (من بیلد 3089 رو امتحان کردم اینطوری بود یه چند تا گزینه تو بخش گرافیکش بود دست زدم توفیقی نداشت! همون فریمو میداد! ) خلاصه دریابید من بتونم اینو بازی کنم
تو اينجا پست 616 و 617 راجع به مشكل شما هستش.
يك سري تنظيمات كوچك داره و پيشنهاد كرده از R2416 استفاده كنيد براي RE0 .

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام آقایون ما بعد بوقی سال رفتیم رزیدنت اویل 0 رو گرفتیم . اقا این تو دمو هاش عالیه 60 فریم تخت! منتهاش اینکه تو بازی 12 فریم ناقابل بیشتر نمیده! چجوری میشه این فریمشو بالاتر برد! این اسپید هکی چی میزی نداره ؟ (من بیلد 3089 رو امتحان کردم اینطوری بود یه چند تا گزینه تو بخش گرافیکش بود دست زدم توفیقی نداشت! همون فریمو میداد! ) خلاصه دریابید من بتونم اینو بازی کنم

برنامه خوبيه ولي بايد روش كار بشه، البته نسبت به شبيه ساز PS2 خيلي بهتر و ساده تره، من خودم براي اجراي PS2 كلي وقت گذاشتم واسه تست كردن پلاگين ها و بايوس ها و... ولي وقتي براي اولين بار Disk بازي Wii رو گذاشتم بعد از فعال كردن چند تا گزينه سريع اجرا كردم البته اگر شما از Disk استفاده ميكنيد، و محتوي ديسك رو نشون نميده بايد بگم 70% از DvD Rom ها قادر به خوندن ديسك Wii نيستن، يعني محتوي توش رو نشون نميدن، من خودم Disk wii بازي Resident Evil‌رو گذاشتم محتوي رو اصلا نشون نميده ولي شما مي تونيد با همين وضعيت بازي رو Run كنيد، يا حتي از ديسك image بگيريد، البته همه برنامه ها قادر به img گرفتن نيستن، بهتره از Power ISO استفاده كنيد. به هرحال با يه سري دستكاري تو گزينه هاي نرم افزار اين بازي رو اجرا كرد ولي چندين مشكل داره، يكي اختلال صدا و بعدي اينه كهوقتي بازي رو روي State ذخيره ميكنيد بعد از load كردن state دسته بازي كار نميكنه. (منظورم همون mouse هست.) اگر بشه اين دو تا مشكل رو حل كرد واقعا ما بايد كنسول wiiمون رو بندازيم سطل آشغال! يعني اين هزينه اي كه براي خريد اين كنسول پرداختيم هيچ شد! حالا PS2 قيمتي نداره! ولي اين نرم افزار يك تير دو نشون هست! البته من بازي GameCube رو تست نكردم، بازي GameCube منظورم imgش هست، من قديم دو نسخه Gamecube بازي Resident Evil‌رو بازي كردم با كنسول ولي خوب اگر الان Imgش باشه و بشه با اين نرم افزار اجرا كنيم جالب ميشه! كسي img بازي Evil Remake و Zero رو داره؟! براي فروش؟
البته يك مشكل ديگه هم هست كه فكر ميكنم باز از شبيه ساز باشه اون هم گير كردن بازي با خونسردي تمام! در بازي شخصيت به طرف كامپيوتر خيره ميشه و تا ساعت ها همونجا ايستاده، نه گزينه اي نه حركتي، چون Rail-shooter هم به اين شكل هست كه كنترل شخصيت توسط خود بازي صورت ميگيره ديگه هيچي! دوستان ديگه با اين دست مشكلات برخوردن؟ كسي Umbrella Chronicles رو با شبيه ساز اجرا كرده؟
---
انجمن بازي و فيلم شيطان مقيم بزودي! http://www.residentevil.ir/ :evil:

سلام.قبل از هر چيز فقط يه خواهش از دوستان دارم كه صفحات قبل و يا حداقل چند صفحه آخر تاپيك رو بخونن تا مشكلاتشون رفع بشه و قبلا جواب تمام اين سوالات رو دادم ولي بازم ميگم.

براي خريد بازي هم به پست اول مراجعه كنيد و يه خواهش ديگه هم كه دارم اگه سوالي در مورد اين شبيه ساز داشتيد براي صرفه جويي در وقت همين جا مطرح كنيد تا جواب تمامي دوستان داده بشه.كه حتما خودم يا دوستان جواب ميديم و پيغام خصوصي تا اونجا كه امكان داره نديد,مخصوصا براي خريد بازي.چون ممكن هست وقت نكنم كه جواب همه رو بدم و دوستان خدايي نكرده ناراحت بشن.

اول حتما دوستان از آخرين بيلد استفاده كنند و اونو از لينك صفحه اول ميتونن دانلود كنند...كه بيلدهاي بالاي 3200 تمام مشكلات رزيدنت اويل 0 , مخصوصا مشكل صدا رو حل كرده و يه گزينه مخصوص هم براي فيكس كردن صدا در پلاگين صدا قرار داده شده.
در ضمن براي داشتن فريم خوب در اين بازي و اكثر بازي ها پيشنهاد ميشه از cpu هاي بالاي 4000 يا 5000 استفاده كنيد.

بازي Umbrella Chronicles هم كاملا playable هست و به راحتي اين بازي رو اجرا كردم.

آخرین ویرایش:

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
من خودم با کنسول بصورت کامل بازی کردم و همچین مشکل عجیبی ندیده بودم!

خوب شما که بازی کردید پس متوجه میشید کدوم قسمت رو میگم: در سناریوی مربوط به Resident Evil 1 منظورم Mansion Incident هست، در انتهای بازی وقتی میخوای آسانسور رو فعال کنی، وقتی کاراکتر برای فعال کردن کامپیوتر به جلوی اون میره بعد از فعال سازی همون جا Stop میکنه، یعنی حرکت نمیکنه ، نه هنگ میکنه نه چیز دیگه!

من یادمه تو کنسول به بازی ادامه میده و بعد از اون با Tyrant میجنگن و بعد هم سناریوی Raccoon هست. به هرحال این مشکل عجیب هست. من از آخرین بیلد استفاده کردم، ولی جواب نمیده!
---
انجمن طرفداران بازی و فیلم شیطان مقیم بزودی! http://www.residentevil.ir/ :evil:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
من خودم با کنسول بصورت کامل بازی کردم و همچین مشکل عجیبی ندیده بودم!

خوب شما که بازی کردید پس متوجه میشید کدوم قسمت رو میگم: در سناریوی مربوط به Resident Evil 1 منظورم Mansion Incident هست، در انتهای بازی وقتی میخوای آسانسور رو فعال کنی، وقتی کاراکتر برای فعال کردن کامپیوتر به جلوی اون میره بعد از فعال سازی همون جا Stop میکنه، یعنی حرکت نمیکنه ، نه هنگ میکنه نه چیز دیگه!

من یادمه تو کنسول به بازی ادامه میده و بعد از اون با Tyrant میجنگن و بعد هم سناریوی Raccoon هست. به هرحال این مشکل عجیب هست. من از آخرین بیلد استفاده کردم، ولی جواب نمیده!
---
انجمن طرفداران بازی و فیلم شیطان مقیم بزودی! http://www.residentevil.ir/ :evil:

من با شبيه ساز تا اين قسمتي كه ميگيد بازي نكردم.چون قبلا با كنسول بازيش كردم ديگه حسش نبود.ولي خيلي دوست دارم كه يه بار ديگه تمومش كنم.سر فرصت كه بازيش كردم بتون خبر ميدم كه مشكل از كجاست.ولي تا اونجايي كه خبر دارم مشكلي نداشته.ممكنه در بيلد جديد اين مشكل رو داره كه معمولا در چنين مواقعي , چند بيلد جديد كه بياد مشكلش دوباره حل ميشه.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
کسی مشکل کار نکردن کیبورد و دسته رو تو این شیه ساز نداشته ؟
تو بیلد ها 2300 به پایین کار میکنه دسته و کیبورد و بالاتر نه !
راه حل

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
سلام دوستان عزیز، من وقتی که می خوام بازی رو با این شبیه ساز open کنم این Error رو می ده! البته روی کامپیوترم یه آنتی ویروس هم نصب هستش. دلیل ارورش همینه ؟ :confused:

5l6w0m.jpg

گمونم ورژن 64 بیتی رو دان کردی ؟ یا نه انتی ویروس رو disbale :ن

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام دوستان عزیز، من وقتی که می خوام بازی رو با این شبیه ساز open کنم این Error رو می ده! البته روی کامپیوترم یه آنتی ویروس هم نصب هستش. دلیل ارورش همینه ؟ :confused:

5l6w0m.jpg

با توجه به چيزي كه اينجا نوشته شما 3تا راه حل داريد:
1- براي مدت كوتاه آنتي ويروستون رو كلا غير فعال كنيد ببينيد چي ميشه.
2- درايور كارت گرافيكتون رو آپديت كنيد.
3- اگر ميتونيد از نسخه 64 بيتي شبيه ساز استفاده كنيد. ( احتياج به سيستم عامل 64 بيتي داره )

با چه ريويژني اينطوري شد؟
قبلا هم مشكل داشتيد؟

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
والا اولین باره که اینطوری میشه. من از این Dolphin-r3370 استفاده کردم.
وقتی هم که Re4 رو اجرا می کنه در منوی اصلی مشکلی نداره تا وقتی که بازی شروع بشه.
بعد، به محض اینکه بازی شروع میشه ارور Don't Sent میده و دیگه نمی شه اجراش کرد.
آنتی ویروس NOD32 رو کامپیوتر نصب هست.

شما آخرين ورژن رو از اينجا دانلود كن ببين باز هم مشكل دارين.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
مرسی، دانلودش کردم و درست شد. واقعاً دستتون دردنکنه!

فقط نمی دونم چرا بازی صحنه یواشه! فقط مال من اینجوریه یا مال همه یواش میاره ؟

اشکال های گرافیکی هم داره. مثلاً چرخها و فرمون ماشین درست سر جاشون قرار نگرفته :p!

فقط مال_من اینجوریه؟ :confused:
خواهش ميكنم من كه كاري نكردم:smile:

منظورتون از يواش اينه كه فريم پايين ميگيريد؟

اگر امكانش هست مشخصات سخت افزار و همچنين سيستم عاملتون رو بديد.

براي حل اون مشكل هم فكر كنم با نسخه IL بايد بازي رو بياريد و در تنظيمات بازي هم optimize quantizers رو غير فعال كنيد.

امتحان كنيد و نتيجه رو اگر تونستيد اعلام كنيد.

موفق باشيد.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
مرسی بازم دستتون دردنکنه!

نتیجه: خوشبختانه تیک رو برداشتم مشکل گرافیکیش حل شد. فقط اگه بشه فریم رو یه جوری افزایش داد خیلی خوب میشه.

سیستم عاملم که همون ویندوز Xp سرویس پک 2 هستش. سخت افزار هم:

Intel Dual Cpu E2200 @ 2.20GHz
ATI Radeon x1550 series
RAM 2 GB

خواهش ميكنم دوست عزيز:smile:

در حال حاضر شما چند فريم بازي ميكنيد؟

اين كارا رو انجام بديد ببينيد نتيجه بخش هستند يا خير:

به قسمت پراپرتيز بازي برويد از آنجا در بخش Core دو گزينه اول را تيك بزنيد و دو گزينه بعدي را خاموش كنيد و در بخش گرافيك همAnisotropic رو به 1X و Antialias رو Off كنيد و مطمئن شويد كه تيك Native زده شده.

در ظمن از بروز بودن Directx و درايور كارت گرافيك هم اطمينان حاصل كنيد.

مشکل پا برجا هست
ظاهرا از بیلدهای 2000 به بالا کیبرد و دسته با شبیه ساز مشکل داره (تو ویندوز های 64 بیتی)

عجيبه:confused:

من چيزي در اين مورد نخوندم.
سعي كرديد پلاگين رو تغيير بديد؟
امكانش هست از پلاگين باشه يا شايدم از سيستم عامل:confused:

شما آخرين نسخه 64بيتي رو از اينجا دانلود كنيد و دوباره امتحان كنيد.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
بازی سریعتر از قبلش شده در واقع همون تیک Native رو زدم بازی سریع تر شد ولی در عوض بازی یه ذره تار شده و مدل های بازی، لبه های تیز پیدا کردند. روی هر گزینه ای از Antialias هم می زنم تغییری در بازی ایجاد نمی کنه.
فریم قبلش از 5 تا 9 تغییر می کرد. وقی که در محیط های پر جزئیات قرار می گرفتم، سرعت بازی کند می شد و برعکس.
در حال حاضر فریم تقریباً تا 18 افزایش پیدا کرده که بعضی وقت ها تا 20 فریم هم می ره!

واقعاً ممنونم ;)

اين مشكل بر ميگرده به همون Anisotropic , Antialias كه براي تقويت كيفيت تصوير هستند.

اين تنظيمات احتياج به يك كارت گرافيك جديدتر داره كه بتونه از پس اين حجم از پردازش بر بياد.

همچنين CPU شما اگر يك مقدار قويتر بود ، خيلي تاثير گزار بود در سرعت بازي.

فكر كنم شما اگر Anisotropic رو روي 4 هم قرار دهيد مشكلي پيش نياد.

خوشحال شدم كه تونستم كمكتون كنم.:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر