نحوهی آپدیت wii با دیسک بازی

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
نحوه ی آپدیت wii با دیسک بازی

شاید بیشتر دوستان ورژ3.2 رو کنسولشون نصب باشه اما اما عده هستند که ورژن قدیمی دارند و دسترسی به بازی جدیدی که ریجن خودشون باشه رو ندارند
برای آپدیت کردن با دیسک شما نیاز به یک بازی دارید که تاریخ بازی مهم نیست (حتی wii sports)
و adsl
اینو دانلود کنید ( )
بعد اونو extract کنید
بعد برنامه رو اجرا کنید وقتی برای اولین با اجرا بکنید ریجن و ورژن دستگاه رو از شما میپرسه اون هارو دقیق وارد کنید
حالا مطابق با ریجن دستگاهتون یکی از این هارو دانلود کنید(لینک رو به download manager بدهید)
3.2 uc
http://wum.talevas.com/dumps/49c2a5b6b4f006183aba9c0fe8d061c4.dump
j 3.2
http://wum.talevas.com/dumps/293f9c5aab9ec3dd668702fa725ea6ac.dump
pal 3.2
http://wum.talevas.com/dumps/7a1d1555c226730645fb700eff2e6569.dump
اون فایلی که دانلود کردید در پوشه dump جایی که برنامه رو extarct کردیدکپی کنید
حا برنامه رو باز کنید و اون بالا ...browse بزنید و با برنامه image بازی تون رو باز کنید
حالا پایین replace update رو بزنید و 3.2xxx رو انتخاب کنیدو replace رو بزنید صبر کنید برنامه کارش رو انجام بده حالا برنامه رو ببندید و بازی را رایت کنید
بازی رو توی wii بزارید و دستگاه رو آپدیت کنید

آخرین ویرایش:

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
من اولین بار برای ماریو کارت نمیدونستم چیه ریجنمم j بود نفهمیدم چی میگه:biggrin1: یکی رو زدم دیدم لود کرد بهد رفت تو بازی و بازی کردم بعد فهمیدم ورژنم شده ۳.۲ j :biggrin1::biggrin1:

MadWorld

کاربر سایت
Sep 10, 2008
46
نام
سامان
سلام دوست عزیز من می خوام wii بگیرم
می خواستم بدونم مثل xboxنیست که cd رو بزاری و آپدیت کنی؟ حتما باید این کارارو بکنی.

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
شاید بیشتر دوستان ورژ3.2 رو کنسولشون نصب باشه اما اما عده هستند که ورژن قدیمی دارند و دسترسی به بازی جدیدی که ریجن خودشون باشه رو ندارند
برای آپدیت کردن با دیسک شما نیاز به یک بازی با هر تاریخی دارید (حتی wii sports)
و adsl
اول اینو دانلود کنید ( )
اول extract بکنیدش
بعد برنامه رو اجرا کنید وقتی برای اولین با اجرا بکنید ریجن و ورژن دستگاه رو از شما میپرسه اون هارو دقیق وارد کنید
حالا مطابق با ریجن دستگاهتون یکی از این هارو دانلود کنید(لینک رو به download manager بدهید)
3.2 uc
http://wum.talevas.com/dumps/49c2a5b6b4f006183aba9c0fe8d061c4.dump
j 3.2
http://wum.talevas.com/dumps/293f9c5aab9ec3dd668702fa725ea6ac.dump
pal 3.2
http://wum.talevas.com/dumps/7a1d1555c226730645fb700eff2e6569.dump
ون فایلی که دانلود کردید در پوشه dump جایی که برنامه رو extarct کردیدکپی کنید
حا برنامه رو باز کنید و او بالا ...browse بزنید و با برنامه image بازی تون رو باز کنید
حالا پایین replace update رو بزنید و 3.2xxx رو انتخاب کنیدو replace رو بزنید صبر کنید برنامه کارش رو انجام بده حالا برنامه رو ببندید و بازی را رایت کنید
بازی رو توی wii بزارید و دستگاه رو آپدیت کنید

سلام دوست عزیز من هم می خواهم این کار را انجام دهم ولی نمی دانم update
دستگاهم چیه و در قسمت آچار که همان ستینگ هست نوشته نیست ولی می دونم که با ماریو گالاکسی update شده و آیا اگه من ماریو کارت را از اینترنت بگیرم و این کار را انجام دهم جواب می دهد
2-من بازی Biohazard Zero را از اینترنت گرفتم و با سرعت پایین4* رایت زدم ولی کار نکرد و دیسک در حال گردش را نشان داد ایا دلیلش می تواند Update باشه
با تشکر.

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
سلام دوست عزیز من هم می خواهم این کار را انجام دهم ولی نمی دانم update
دستگاهم چیه و در قسمت آچار که همان ستینگ هست نوشته نیست ولی می دونم که با ماریو گالاکسی update شده و آیا اگه من ماریو کارت را از اینترنت بگیرم و این کار را انجام دهم جواب می دهد
2-من بازی Biohazard Zero را از اینترنت گرفتم و با سرعت پایین4* رایت زدم ولی کار نکرد و دیسک در حال گردش را نشان داد ایا دلیلش می تواند Update باشه
با تشکر.
شما برو سمت چپ پایین روی wii بعد رو آچاربعد عددی که بالا سمت راست رو نوشته رو بخون او ورژن شماست
لینی که من گذاشتم جدیدترین ورژن 3.2b هست که فکر کنم مال ماریو کارت 3.2a هست
2_شما اون بازی رو با trucha دستکاری کردی؟ اگه کردی یادت رفته sign رو بزنی

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
سلام دوست عزیز من می خوام wii بگیرم
می خواستم بدونم مثل xboxنیست که cd رو بزاری و آپدیت کنی؟ حتما باید این کارارو بکنی.
اگه از جایی که بازی رو می خری brick block نکرده باشند با گذاشتن بازی دستگاه آپدیت میشه
شما اول بالارو کامل بخون بعد منظور من رو می فهمید

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
برای آپدیت کردن با دیسک شما نیاز به یک بازی با هر تاریخی دارید (حتی wii sports)
و adsl
ADSL برای چی ؟
اگه از جایی که بازی رو می خری brick block نکرده باشند با گذاشتن بازی دستگاه آپدیت میشه
البته مثل 360 هم نیست چون بازی های 360 اکثرا" (یا شاید هم همه) آپدیت داره ولی در مورد Wii بازی های محدودی که اکثرا" خود Nintendo میزنه آپدیت داره ...
من بازی Biohazard Zero را از اینترنت گرفتم و با سرعت پایین4* رایت زدم ولی کار نکرد و دیسک در حال گردش را نشان داد ایا دلیلش می تواند Update باشه
به احتمال زیاد باید با سرعت پایین تر Write کنی بعضی بازی ها اینجوریه البته با Nero نمیشه باید با imgburn بزنی ...
شما اون بازی رو با trucha دستکاری کردی؟ اگه کردی یادت رفته sign رو بزنی
فکر نکنم از Trucha باشه امیر رسا جان چون اگه کار با Trucha مشکلی داشته باشه داخل بازی میره ولی مشکلات دیگه مثل صفحه سیاه یا ... پیش میاد

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
ADSL برای چی ؟

فکر نکنم از Trucha باشه امیر رسا جان چون اگه کار با Trucha مشکلی داشته باشه داخل بازی میره ولی مشکلات دیگه مثل صفحه سیاه یا ... پیش میاد
برای دانلود
توی تاپیک ایمج گرفتن از wii sports بود می گفتم وی نمی تونه بخونه ...
من یادم میرفت آخرس سر ساین رو بزنم:((

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
برای دانلود
شاید یکی بده کافی نت دانلود کنه اونوقت به ADSL نیاز نداره :D
توی تاپیک ایمج گرفتن از wii sports بود می گفتم وی نمی تونه بخونه ...
من یادم میرفت آخرس سر ساین رو بزنم:((
اگه خودت تجربه کردی که درسته ...

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
نمیشه یکی از بازی های خودمون رو بریزیم رو هارد PC و رو اون اعمال رو انجام بدیم و Write کنیم؟؟یا حتما باید این بازیی که شما گذاشتی رو دانلود کنیم؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نمیشه یکی از بازی های خودمون رو بریزیم رو هارد PC و رو اون اعمال رو انجام بدیم و Write کنیم؟؟یا حتما باید این بازیی که شما گذاشتی رو دانلود کنیم؟؟
میشه رو هر بازی ای که میخوای بریزی فرقی نمیکنه...

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام دوست من .
قرار نیست که اجرا کنه ، شما اگر DVD Rom تون فقط حلقه رو لود کنه کافیه ، بعد از اون می تونی با نرم افزاری که مد نظرته ( Image burn ) یا هر نرم افزار دیگه ای که بتونه از حلقه های ناشناس ایمیج بگیره از روی دیسکت ایمیج بگیری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر