Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط behzadr:
می دونی من یه سری عکس این طوری دارم که همشون به وسیله یه گروه طراحی شده..برای همین هم می گم شاید چون محیط طراحی شبیه بازی پرنس هست تو این طوری برداشت کردی

ميدونم که چي ميگي هيچي نشه اينو همه ميدونن ديگه تو مورد عکس کسي رقيبت نيست
ولي من اين عکسايي که گذاشتم واسه بازي و خود هنرمندان گروه طراحي کردن:love:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
مرسی از لطفت وحید جون
من عکس های سیستم خونه رو به سیتسم کافی منتقل کردم.....سعی می کنم اونهایی که تکراری نیست رو بذارم.....
دیشب که می دیدم چند تا رو دیدم که فک میکنم تکراری نبود

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط Behzadr:
سلام
مرسی از لطفت وحید جون
من عکس های سیستم خونه رو به سیتسم کافی منتقل کردم.....سعی می کنم اونهایی که تکراری نیست رو بذارم.....
دیشب که می دیدم چند تا رو دیدم که فک میکنم تکراری نبود

بي صبرانه منتظرم
منم يه چند تا عکس دارم که سر وقت ميزارم

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اینم چند تا فن آرت
اگه مشتری داره 90 تا رو بزارم:
blaine_t.JPG

homeless_dude.JPG

homeless_dude_Color.JPG

Ithil42_Prince.JPG

popfanart.JPG

AceunMg_POPSOT.JPG

376571.jpg

کتاب جغرافی و دینی من رو اگه اسکن بگیرند خیلی آرت هاببش که کشیدم قشنگ تر هست×!!!!

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
نوشته شده توسط vahid_persia:
البته شايد شما منظور منو متوجه نشديد منظور من واسه يه پرنس جديد نه ادامه شنهاي زمان
من ميگم خدا کنه اگه قرار پرنس جديد ساخته شه از بهترينهاي يوبي سافت کمک بگيرند مثلا ميشل انسل يه فرد شناخته شده است ايشون تو بازيهايي مثل ريمن -کينگ کونگ-و...حضور داشتند و اين بازيها هم موفقيت زيادي پيدا کردن .
البته خدا کنه بازيش ساخته شه چون تو زمان حال غربيها به شدت از تمدن يونان حمايت ميکنند البته چون يونان تنها کشوري بود که در اروپا شکوه و عزمت داشت و تقريبا با تمدن ما برابري ميکنه اين بازي يه غنيمت حداقل يه تبليق کوچيک هم است
درسته من منظور شما رو خوب متوجه نشده بودم.

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط Behzadr:
سلام
اگه همین طوری ادامه بدید دیگه نیازی به عکس های من نیست....ولی موقع گذاشتنش مطمن شید که تکراری نباشه
خوب بهزاد ديگه نه قرار عکس بزاري شونه خالي نکن مثل اينکه واسه من تکراري بود اما سايزش فرق فوکوله :blushing:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خوب بهزاد ديگه نه قرار عکس بزاري شونه خالي نکن مثل اينکه واسه من تکراري بود اما سايزش فرق فوکوله
درسته
ولی خودت می دونی سایزش بیشتره....پس توضیح بده که بقیه که می بینن فک نکنند تاپیک الکی بالا هست

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
مثل اینکه بعضیا فکر میکنن تحت هر شرایطی باید تو این تاپیک پست بدن.
رهام تو که میدونی اونFan Art ها چرندن،چرا الکی میذاری؟
به خدا اگه این تاپیک پست نخوره اتفاقی نمیفته.همش عکس الکی،خلاصه کردنای الکی.فکر کنم تا حالا 40 بار این سری بازی خلاصه شده تو این تاپیک!
داستان این بازی هم چیز خاصی نداره که بخواین راجه بهش صحبت کنین چون این سری بازی تموم شد رفت و همه چیزش معلوم شد.
نصف این تاپیک پست اجازه هستش،یکی اومده گفته من فلان چیزو بنویسم؟فلان چیزو بپرسم،فلان کارو بکنم؟بعدش دوباره 20 نفر گفتن آره بکن،بعدش اون کار انجام شده.همینطوری تاپیک شده 160 صفحه که به عبارتی میشه بیشتر از 2000تا پست.
روی صحبتم با کس خاصی نیست،فقط میخوام بگم مثله اینکه شما فکر میکنین باید این تاپیک همیشه پست بخوره.
برای افرادیم که میگن چون تو از پرینس خوشت نمیاد هی میای قفل میکنی،باید بگم هیچ دلیلی نمیشه،اولا که من خودم از شماره 1 این بازی خیلی خوشم اومد؛دوما اگه من میخواستم چیزایی که خوشم نمیادو مخالفت کنم،تا الان2000 تا پست مخالفتی داشتم.
کاری که شما اینجا میکنین مثله اینه که من هر ساعت برم یه عکس از فلان بازیه نینتندو بذارم تو تاپیک Nintenfans!
آخرش بگم این تاپیک فعلا قفل میشه،تا موقعی هم که خبری از ادامه ی این سری،یک بازیه مرتبط با این سری،یک فیلم یا یک کتاب یا هر چیزی مرتبط با سری Prince Of Persia خبر بزرگی یا چیزی که بشه راجه بهش بحث کرد نباشه،این تاپیک قفل میمونه.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
شروعی مجدد

سلام سلام سلام
نمی دونین چقدر خوشحال هستم که بعد از 8 ماه و 15 روز دارم در تایپیک پرنس اونم در بازی سنتر پست می دم !!!
قبل ار هر چیز جا داره یه تشکر جانانه از عماد جان بکنم که بعد از 8 ماه و نیم >> دقیق << وقتی دیدن دیگه تایپیک به یکی از شروط رسیده کلید رو اوردند و قفل رو باز کردند و دستمال رو دادند به ما که گردگیری کنیم و خاک ها رو بتکونیم >> عید نزریکه دیگه :biggrin1: <<
هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا آخ جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:bash: :groupwave: :excited: :wow: :thumbsup: :dancing:
>>رهام بس کن جنبه داشته باش این دفه کاری کنی تایپیک بسته بشه دیگه زنده در نمی ری چه ایران چه هر جای دیگه باشی گیرت می آرن :p <<
بزارین همین اول بگم من توبه کردم و اصلا پشت دستم رو داغ کردم که دیگه تا عمر دارم فن آرت اینجا نزارم و اگه خواستین می تونین اینجا رو نگاه کنین دیگه فن آرت بی فن آرت اصلا مرگ بر فن آرت:p :praying: :-"
خوب تا دوباره زیادی چرت و پرت نگفتم و این دفه برگه ی اعدامم رو امضا نکردم برم سراغ خبر !!!
بازی Prince of Persia Rival Swords که امیدوارم حد اقل اسمش یادتون باشه داره تا مارس می آد اما نه فقط برای PSP بلکه این بار برای Wii:eek:
princyofpaarsarivalswwiiboxart_160w.jpg

بله حقیقت داره حرکات و ضربات آکروباتیک پرنس با کنسول Wii !!!
و برای اینکه حس کنید چقدر مهیج و جالب می شه بازیش شرکت یوبی سافت چندی پیش تریلری از گیم پلی بازی ارائه داد که همگان از دهانشان کف جاری گشت !!!
انصافا گیم پلی فوق العاده ای داره حتما دانلود کنین !!!
در زیر لینک دانلودش رو براتون گزاشتم

لینک دانلود آی جی ان : 8.1 MB
b.gif

Download Prince of Persia Rival Swords Official Trailer 1 Gamespot اگر عضوید
رایت کلیک کنید save target as رو بزنید 12.4 مگ
اینم لینک Youtube برای کسانی که نمی خوان دانلود کنن
اما ترجیها 12 مگی رو دان کنید
در زیر هم چند عکس گزاشتم که با دبدنشون به کنترل خیلی مهیج بازی پی می برین:
934872_200612018_screen001.jpg

934872_200612018_screen002.jpg

934872_200612018_screen003.jpg

Full Size
Prince_of_persia_fan_art_by_Sarayel.jpg

Full Size
Enter_the_Dark_Prince_by_Wulfsbane.jpg

Full Size
Prince_Of_Persia_and_Kaileena_by_Netprincess.jpg

Full Size
Prince_of_Persia_2_by_Past_Maxis.jpg

Full Size
The_Dark_Prince_by_yavanna1986.jpg

Full Size
Prince_of_Persia_WarriorWithin_by_E_y_S.jpg

Full Size
Prince_of_Persia__by_ChaosPhoto.jpg

Full Size
The_Sand_Wraith_by_The_Switcher.jpg

Full Size
فکر کنم برای پست اول بس باشه
نشستم چند صفحه ای ار پست های قدیمی مونو خوندم حسابی یاد گزشته ها افتادم جای بهزاد و وحید و امین و همه خالی انشاالله هم پر بشه

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نترسین نیومدم قفل کنم :)

شایعاتی به گوش میرسه مبنی بر اینکه Ubisoft قصد داره یه نسخه Prince of Persia برای کنسول XBOX360 بسازه ... طبق شایعات منتشر شده به نظر میرسه این نسخه یک بازسازی از 3 نسخه ی اصلی هستش با گرافیک بالا و احتمالا یه سری اضافات

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
به خدا از ترس مردم و هزاد تا دعا خوندم و دیگه دور کامپیوتر کم مونده بود اسفند دود کنم و 4 طرفم رو فوت کنم :p چون این بار قفل شه توی تایپیک اگه یه روز به عمرتون مونده باشه چه بازی ای می کنین ؟؟؟ باید بنویسید مرحوم رهام با بازی های تو امضاش مخصوصا مین روب مرد توی خصویات گیمر خوب هم یادم می کنین:p
بهزاد جان حالا که تا اینجا اومدی می شه لینک منبعت هم بدی >> جسارته ها....<<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر