موسیقی تمامی بازیها ( از قدیم تا جدید ) برای دریافت !

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
عزیز اینکه تورنته...اولش دیدم 400 مگه یخ کردم،چه خبره؟!11 ساعت واقعا آهنگ ساخته؟!مگه میشه؟؟احتمالا چیزه دیگه هم توشه..غیر تورنت هر کی گیر اورد واقعا یعنی کار شاقی کرده!!!:biggrin1:

عزیز تو اون لینکه که گذاشتم هست،نمی دونم چرا کسی دقت نمی کنه.(واقعا یه منبع نابه ولی موندم چطور این یه مورد رو نداره)
به هر حال از هیتمن ها مخصوصا Silent Assassin رو که کمپلت بگیری به نفعته،یه سلکشن از ترکای دیوانه کنندش می ذارم،برای همه،مطمئنا ضرر نمی کنید:
06 the battle for freedom
Hitman Codename 47 & Hitman 2 Silent Assassin Original Soundtrack
Hitman Contracts Original Soundtrack
Hitman Blood Money Original Soundtrac
اولین لینک یه ترک از freedom fighter ه،حتما بگیرید،فوق العاده اس!
لینکای بعدی که سریه هیتمنه.تو یه بازیه دیگه هم هست (البته بازی که زیاده،منظور موجود بودنشه) که یه مقدار نتاش دیجیتالیه 2 3 تا ترک جذاب بیشتر نداره،توصیه نمیشه...

درود بر دوستان گرامی
من اون لینکی رو که گفتم رو خودم دانلودش کردم . 11 ساعت نبود فقط حجم تراکاش زیاد بود.
بااین که بالای 90% احتمال میدم اینجا هم رفته باشین ولی بازم اینم لینکش البته فقط چندتا ترکش هست . City of Jerusalem - Spirit of Damascus - Acre Underworld - Access The Animus - Masyaf In Danger - Meditation Begins

http://assassinscreed.us.ubi.com/soundtrack/index.php

password: Target

پاینده باشید

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دمت گرم،من اون پسووردش رو نمی دونستم...اینطوری بهتر از 400 مگه.چقدم حجم هر ترکش زیاده،باید برم کافی نت...
کلش فک کنم 10 11 تا ترکه،بقیش موجود نیست؟
راستی،گفتی خودت دانلودش کردی،موزیکش چیجوریاس؟حتما شاهکاره؟!(آخه ان موقعه که بازیه ریلیز شد من گیم رو ول کردم،هر چند سیستمم به پای گرافیکش نمیرسه...)

اونم خیلی!؟!
خیلی؟!:biggrin1:
باید می گفتم یه دنیا از ممنونم.با این کارت ستایشت می کنم!
نه من تهران نیستم متاسفانه،حالا میرم تو نخ اون که گفتی ببینم چیجوریاس...سبک کاریشم می گفتی بد نبود،مثلا جسپر کید الکترونیکی،سمفونی،ارک و ... اینطوری!

آخرین ویرایش:

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر شما دوست عزیز
خوشحالم که تونستم کمکتون کنم (اونم خیلی !؟! ) به نظرم خیلی قشنگن ولی من کارهای Akira Yamaoka رو ترجیح میدم . اگر هم خواستی (وتهرانی) میتونی بیای اونارو بگیری ( فری )

ویرایش:
منظورم این بود که خودم خیلی خوشحال شدم !
اهنگ ساز بازی سایلنت هیل هست .

پاینده باشید

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام رفقا

زحمت بکشید آهنگ بازی مدال افتخار : حمله متفقین رو برام بزارید

آهنگ اصلی که تو Main Menu پخش میشه ممنون

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام
من اون موزیک آهنگ macaco تو فیفا 10 رو میخوام. اون قسمتش که تو لودینگ هم میخونه.
یدونه هم آهنگ coj bib اون قسمتش که ray جوگیر میشه.(مرحله ما قبل پایانی میره ویلیام رو نجات میده)ببخشید اگه دیره یا تکراریه.:biggrin1::biggrin1::blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر