اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ترجیحا بچه های طهران نظر بدن چون میخوام از طهران بگیرم.
البته با قیمت های سگی که پارس آنلاین داره, بعید میدونم.

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
سلام دوستان
من می خوام یه adsl راه بندازم لطفا منو در مورد سوالات زیر راهنمایی کنید
1- خرید مودم های USB بهتره یا دو پرت که یکیش LAN هست؟ و آیا برای بازی کردن تاثیری دارن؟ یا برای بازار گرمی از 2 پورت تعریف میکنن؟
2- برای وسل شدن به شبکه PSN از چه سرعتی و مودمی استفاده کنم؟
3 - برای KB 128 یه جایی میگه نامحدود بهت میدیم ماهی 24 هزار تومن خوبه؟
با تشکر

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
دوستان لطفا یه مودم خوب که امتحانش کرده باش معرفی کنن همراه قیمت.
ممنون :D.
برو اینجاقیمت های کرج رو ببین :D اون وقت همون رو میگیری که هیچ براشون ملق هم میزنی.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
1- خرید مودم های USB بهتره یا دو پرت که یکیش LAN هست؟ و آیا برای بازی کردن تاثیری دارن؟ یا برای بازار گرمی از 2 پورت تعریف میکنن؟
همین رو بهت بگم-USB بگیری خیلی چیزا رو از دست میدی!!!
احتمالا بهPSNهم نمیتونی وصل بشی!!!
کلا LAN خیلی بهتره- میتونی به عنوان سویچ بین دوتا چیز هم ازش استفاده کنی!

حد اقل 256 رو باید داشته باشی- 128 اصلا کفاف کار رو نمیده حتط اگه نامحدود باشه(اینقدر زمانت رو میگیره که اخر سر خودت میگی کاشکی محدودیت 10 گیگ میگرفتم -ولی سرعتش بیشتر بود)
در ضمن اگه میخوای انلاین بازی کنی باید پینگشم مناسب باشه!!!
از کسایی که از اون شرکت خدمات گرفتن بپرس پینگشون چطوره(حد اقل زیر 260-270 باشه(به نظر من حد اقل 250 هست)بچه ها نظرشون اینه)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در تكميل صحبت دوستمون بگم حداكثر 250!!! :biggrin1:

نه دیگه حد اکثرش 1 هست(یک):biggrin1:

(البته اینم بگم- تو ایران پینگت 250 باشه باید روی ابرا شنا کنی،یعنی اخرت پینگ(اینجا تهران است - صدای ایران:biggrin1:))

این پینگ هم بر عکسه- هر چی پایین تر باشه بهتره(پینگ ایران درست حکم رتبه تیم ملی در
جدول تیم های جهان رو داره- مضخرفه):biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Renegade

کاربر سایت
Sep 22, 2008
13
مشکل دوباره

سلام دوستان.
من برای وصل شدن به نت به مشکل برخوردم که امیدوارم بتونید کمکم کنید.
من سرویس ADSL از خود مخابرات دارم و مودمم هم Planet ADU-2110A هست. ولی چون می خواستم تو خونه شبکه ی وایرلس راه اندازی کنم رفتم و یه وایرلس روتر D-Link DSL-2640T گرفتم.
سیستم عاملم هم XP Pro SP3 هست. از درایور هم که برای مودم خبری نیست. از خود سایت D-Link هم فقط فرمورش رو گرفتم و آپ کردم.
حالا مشکلی که دارم اینه وقتی دیسک راه اندازی سریعش رو ران می کنم و مراحلی که گفته رو انجام می دم آخرش که می خواد اتصال رو چک کنه می گه نمیتونه کانکت شه و می نویسه که با ISP ت تماس بگیر. (این موضوع رو بگم که VCI و VPI رو نمی دونم و اعداد پیش فرضش که 8 و 35 هست رو تغییر نمی دم.)
تو کنترل پنل خود مودم هم یکم دستکاری کردم و جوابی نگرفتم.
وقتی هم می خوام از طریق خود ویندوز کانکت شم (با همون کانکشن PPPoE که قبلا متصل می شدم، انتحان می کنم) ارور 678 رو میده. (The remote computer did not respond)
چراغ ADSL مودم هم ثابت میشه. چراغ LAN و WLAN هم روشن هستن و شبکه ی وایرلس قابل تشخیص هست و فقط مشکل متصل شدن به نت رو دارم.
حالا می خواستم بپرسم مشکل از همون ندونستن VCI و VPI هست؟ (البته 0 و 33/0 و 32 رو هم امتحان کردم ولی مشکل باقی بود)(اگر مشکل همین هست کسی VCI و VPI مخابرات رو داره؟)
نیازی به ساخت کانکشن جدید وجود داره یا با همون کانکشن قبلی می تونم وصل شم؟
این که قبلا مودم دیگه ای نصب بوده رو سیستم مشکلی نداره؟
در ضمن من از Avira Premium Security Suite استفده می کنم و هر از چند گاهی یه Data Packet رو از 192.168.1.1 بلاک می کنه. مشکلی ایجاد کرده این؟
ببخشید خیلی طولانی و درهم شد.
ممنونم.

خوب بالاخره بعد از کلی مکالمات با این ور اون ور مشکل حل شد! کانکشن رو از PPPoE به Bridge تغییر دادم.
ولی خوب مشکل دیگه ای پیش اومد. من در واقع مودم رو برای راه اندازی شبکه ی وایرلس گرفته بودم.
این مشکل دوم اینه که الان با لپ تاپم می تونم به شبکه ی وایرلس متصل بشم ولی خوب به حالت Local Only هست. در حالی که با همین مودم به نت وصل هستم.
برای حل این مشکل باید چه کار کنم؟
تنظیمات sharing رو تغییر باید بدم؟
اینی که به صورت Bridge وصل شدم مشکلی داره؟
با فایروالم مشکلی داره؟
کلا هر راهنمایی لطف کنید تا این مشکل حل بشه.
پیشاپیش ممنونم.

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
من خیلی وقت داتک دارم 512 باسه بازی واقعا پینگ عالی داره کلا به نظرم چون نا محدوده خیلی از پارس به صرفه تره

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
نه دیگه حد اکثرش 1 هست(یک)

(البته اینم بگم- تو ایران پینگت 250 باشه باید روی ابرا شنا کنی،یعنی اخرت پینگ(اینجا تهران است - صدای ایران))

این پینگ هم بر عکسه- هر چی پایین تر باشه بهتره(پینگ ایران درست حکم رتبه تیم ملی در
جدول تیم های جهان رو داره- مضخرفه)

بابا ماكزيمم پينگت بايد 250 باشه ديگه! از اين بيشتر فايده نداره! حداقل پينگ 1 هست . بيشترين مقدارش هم 250 . البته خاطر نشان ميكنم پينگ بالاتر از 30 در خارج از كشور جزو عتيقه جات حساب ميشه و تو دكون هيچ عطاري پيدا نميشه! :d

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
چرا من می خوام از رپیدشیر یا مگا آپ لود دانلود کنم , همچین پیامهایی میاد :
Your IP address ########is currently downloading a 728008704 byte AVI file.
قیمت اکانتهای رپیدشیر و از کجا میتونم تهیه کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر