تصاوير شما از بازي ها

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
نوشته شده توسط Metal Gear:
فقط کنسول ! اونم نه کنسولی که از هر 10 تا یکیش تو زرد دربیاد :)

به اون میگن نیم سایه ( Penumbra )
وقتی یک جسم مقابل یک منبع نور قرار میگیره پشت جسم سایه تشکیل میشه و دور سایه هاله ای هست که بهش میگن نیم سایه ( فیزیک 1 اول دبیرستان :) )

ifd08m.gif

البته در اون عکس به نظر میرسه ایجاد اون سایه کاملاً غلط هست چون منبع نور اسلحه من هست ( که در حاله شلیکه ) و جسم هم اسلحه دشمن هست ... اما سایه و منبع و جسم همه باید در یک امتداد باشند ( یعنی سایه باید پشت جسم دیده بشه ) ولی سایه بدلایل نامعلوم ! سمت چپ و روی آسانسور افتاده ... برای اینکه سایه اونجا بیفته منبع نور باید سمت راست تصویر باشه ( که نیست )
یه نکته دیگه اندازه بزرگ سایه هست ، برای اینکه یک سایه به این اندازه از اون اسلحه تشکیل بشه لازمه که منبع نور در فاصله خیلی نزدیک به اسلحه قرار گرفته باشه اما منبع حدود 3 متر فاصله داره.

البته شاید نکاتی بوده که من بهش توجه نکردم ... نمیدونم مثلا ممکنه یک چراغ سمت راست وجود داشته باشه ! در هر حال اون سایه غیر طبیعیه !
سلام
ایول آقا معلم .
روشنم کردی .
حالا اجازه هست یه دستشویی برم ؟ !!! :mrgreen:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

من چون معمولا از بازی های ادونچر بیشتر خوشم می یاد.

و هیچ بازی ادونچری رو به بازی میست 4 ترجیح نمیدم.

پس مجبورم براتون بازم از بازی محبوب خودم شات بزارم.

ild16x.jpg

ild1cg.jpg

خداحافظ

خوش باشین

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

اينو الان گرفتم ... واقعا آرامش بخشه ! ... دوست داشتني ترين شخصيت بازي هاي اكشن من ... يه كم به ياد لحظاتي بيافتيد كه داشتيم اين بازي زيبا را بازي ميكرديم .

61450901_hamed.JPG

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
خب حالا كه بحثش شد ، كي مياد بالاخره ؟
مانی جان این بازی حدود 3 ماه ونیم دیگه میاد.البته شاید یکم زودتر چون گیم اسپات زده Q1 2006 ....

اينو الان گرفتم ... واقعا آرامش بخشه ! ... دوست داشتني ترين شخصيت بازي هاي اكشن من .
اییییییییی دمو از پیش رندر شده هست و real time نیست
39.gif

اینجام یه بحث پی اس 2 و ایکس باکس راه بندازین و بچه ها رو بندازیم جونه هم...
1.gif

بی شوخی عکس های جالبی بود
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر