The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

به خاطر یه پست اضافه معذرت میخوام.ولی برای این مطلب لازم بود.

(Rockville, MD) October 22, 2004 -- Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company, today announced that The Elder Scrolls IV: Oblivion™ is currently in development for PC and future generation consoles. In development since 2002, Oblivion is another leap forward in role-playing with its combination of freeform gameplay and cutting-edge graphics. Oblivion is the sequel to the best-selling, award-winning role-playing game, The Elder Scrolls III: Morrowind®, named 2002 RPG and Game of the Year for both PC and Xbox.

"Since starting this project two years ago, our goal has been to create the quintessential RPG of the next generation," said Todd Howard, executive producer of The Elder Scrolls® series. "We looked back at what we had done with the series, and then looked ahead to what the future of video games could be, and we think this is it."

In keeping with the Elder Scrolls tradition, players will have the option to experience the main quest at their own pace, and there will be plenty of opportunities to explore the vast world and make your own way. Numerous factions can be joined, such as the thieves or mages guilds, and each contains its own complete storyline and the chance to rise to the head of the faction and reap further rewards.

Howard commented, "Our games have always been about great depth and variety in creating any kind of character you want and going out and doing whatever you want." He added, "With Oblivion, we're taking the idea of a virtual fantasy world as far as it will go."

Oblivion features a groundbreaking new AI system, called Radiant AI, which gives non-player characters (NPCs) the ability to make their own choices based on the world around them. They'll decide where to eat or who to talk to and what they'll say. They'll sleep, go to church, and even steal items, all based on their individual characteristics. Full facial animations and lip-synching, combined with full speech for all dialog, allows NPCs to come to life like never before.

Oblivion is a single-player game that takes place in Tamriel's capital province, Cyrodiil. You are given the task of finding the hidden heir to a throne that sits empty, the previous emperor having been killed by an unknown assassin. With no true Emperor, the gates to Oblivion (the equivalent of hell in the world of Tamriel) open, and demons begin to invade Cyrodiil and attack its people and towns. It's up to you to find the lost heir to the throne and unravel the sinister plot that threatens to destroy all of Tamriel.​

نکاتی که در این متن وجود داره اینه که شروع کار از سال 2002 شده و استارت کار از اون موقع ولی خبر در سال 2004 درج پیدا کرده.

در این بازی از یک AI ؟(هوش مصنوعی ) حرف زده شده با نام : Radiant

که در این محیط شخصیت ازادی عمل داره و میتونه به راحتی در محیط حرکت کنه.مثلا رفتن به کلیسا ،خوابیدن . حرکت کردن و ...

بازی در Cyrodiil رخ میدهد و وظیفه شما پیدا کردن یک مکان مخفی ست. پادشاه قبلی به وسیله یک قاتل بی نامو نشون کشته شده و و دروازه Oblivion باز شده و حمله به شهر اغاز شده.و هدف شما ....

سعی میکنم تا ریلیز شدن بازی از چمو خم بازی هم براتون مطلب بزارم.

گروه بازی سازی ، magic و کنترل بازی و ...

خداحافظ

آخرین ویرایش:

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
این بازی که یکی از بهترین های rpg هست و معروف هست به داشتن وسیعترین دنیای بازی و طلانی ترین زمان بازی که یکی از مشخصه های نسخه های قبلیش بوده به خاطر کنسول 360 بار ها تاریخش عقب افتاده تا زود تر از 360 بیرون داده نشه

و گر نه 6 ماه پیش نسخه PC بازی آماده بوده ...در خود سایت این بازی هم تاپیک زدن که این تاخیر ها بخاطر این هست که با نسخه 360 بیرون داده بشه اما تکذیب شده ...البته هیچ بقالی نمی گه ماست من ترشه

خیلی دیگه از بازی های PC این وضعیت رو داشتن یعنی آماده پخش بودن اما با ریلیز 360 ماکروسافت فشار آورده که با نسخه 360 ریلیز بشن تا از فروشش کم نشه

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

در مورد زمان اماده شدن بازی تا خبری که من دیدم مال ماه دسامر هستش.

حالامهم نیست که بازی کی تموم شده و اینکه چرا خلق الله و سر کار گذاشتن.نکته اینه که بازی در تاریخ 20/3 خواهد امد و یادمه یه بار هم یه پست دادم که بازی دارای 1 DVD هستش.

انگار قرار بود بازی 2 تا DVD باشه که این خبر رد شد و بازی در 1 دونه DVD عرضه خوهاد شد.البته نسخه Elder Scrolls IV: Oblivion Collector's Edition بازی هم هست که دو تا DVD هستش.

اینم عکسش:

اینم چیز های اضافه ای که توی این ورژن هست.

Elder Scrolls IV: Oblivion Collector's Edition is single-player role-playing action in the world of the popular Elder Scrolls game. The EMperor of Tamriel has been assassinated and the killer still runs loose. Meanwhile, no heir sits on the throne. With no Emperor upon the throne, the gates of Oblivion open wide and demons invade. Your quest is to find the lost heir and place him on the throne, before demons destroy the land. Special Collector's Edition includes: Pocket Guide to the Empire, "Making of Oblivion" Documentary and a Septim Gold Coin. Next-generation graphics with pixel-shader effects for high-definition TVs, creating lifelike towns & dungeons, and the most realistic forests​

خداحافظ

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

منم الان بیشترین بازی که منتظرش هستم همین بازیه ... Morrowind رو هم زیاد بازی میکردم هرچند هیچ وقت نتونستم تمومش کنم از بس وسیع و طولانی بود !

در مورد سیستم هوش مصنوعی یا همون AI بازی من قبلا یه مطلب برای یه سایتی (!) نوشته بودم که البته اون سایته بسته شد و مطلبه نرفت رو اون سایته !
توی اون مطلب خیلی در مورد هوش مصنوعی بازی توضیح داده بودم ولی متاسفانه پیداش نکردم الان که بزارم اینجا
به گفته سازنده ها سیستم هوش مصنوعی که توی Oblivion استفاده شده تا حالا توی هیچ بازی دیگه ای دیده نشده
Bethesda گفته که توی این بازی اولا بیش از 1000 شخصیت غیر قابل کنترل وجود داره (که به وسیله هوش مصنوعی کنترل میشن)
هر کدوم از این 1000 نفر برای خودشون یه زندگی روزمره دارن ... مثلا غذا میخورن ، با همدیگه صحبت میکنن ، تفریح میکنن ، به کلیسا میرن ، میخوابن و ...
تمام تصمیمهای کاراکترها بر اساس موقعیتی که همون لحظه پیش میاد گرفته میشه
مثلا فرض کنید 2 نفر دارن با هم دیگه صحبت میکنن و یهو هوا بارونی میشه ... این 2 نفر همون موقع تصمیم که مثلا پناه بگیرن یا برن خونشون تا زیر بارون نمونن
یا مثلا توی یکی از دموهایی که برای نشون دادن سیستم هوش مصنوعی بازی پخش شده بود نشون میداد که یکی از اهالی با سگش داره توی دهکده قدم میزنه
فردای اون روز بازم همون شخص با سگش در حال قدم زدنه و این بار سگش بنا به دلیل نامشخصی شروع به پارس کردن میکنه و اون شخص اول یه تیکه استخوان به سگ میده و وقتی میبینه سگ آروم نمیشه برخورد فیزیکی میکنه !
خلاصه اینکه تمامی کاراکترهای بازی در هر لحظه بنا به شرایطی که توی اون لحظه پیش میاد تصمیم گیری میکنن که عظمت سیستم AI بازی رو نشون میده

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

در مورد زمان اماده شدن بازی تا خبری که من دیدم مال ماه دسامر هستش.

حالامهم نیست که بازی کی تموم شده و اینکه چرا خلق الله و سر کار گذاشتن.نکته اینه که بازی در تاریخ 20/3 خواهد امد و یادمه یه بار هم یه پست دادم که بازی دارای 1 DVD هستش.

انگار قرار بود بازی 2 تا DVD باشه که این خبر رد شد و بازی در 1 دونه DVD عرضه خوهاد شد.البته نسخه Elder Scrolls IV: Oblivion Collector's Edition بازی هم هست که دو تا DVD هستش.

اینم عکسش:

اینم چیز های اضافه ای که توی این ورژن هست.

Elder Scrolls IV: Oblivion Collector's Edition is single-player role-playing action in the world of the popular Elder Scrolls game. The EMperor of Tamriel has been assassinated and the killer still runs loose. Meanwhile, no heir sits on the throne. With no Emperor upon the throne, the gates of Oblivion open wide and demons invade. Your quest is to find the lost heir and place him on the throne, before demons destroy the land. Special Collector's Edition includes: Pocket Guide to the Empire, "Making of Oblivion" Documentary and a Septim Gold Coin. Next-generation graphics with pixel-shader effects for high-definition TVs, creating lifelike towns & dungeons, and the most realistic forests​

خداحافظ

منم شنیده بودم 2 تا دی وی دی ...
چرا دباره گفتن 1 دی وی دی...

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
منم شنیده بودم 2 تا دی وی دی ...
چرا دباره گفتن 1 دی وی دی...

سلام

منم دقیقا نمیدونم والا چرا.(مگه من چی کارم عزیز دل)

من فقط نقل قول میکنم.

اینم دقیقا اون خبر .

Though the Xbox 360's standard DVD format has taken some fire for its limited storage capabilities, it won't cramp what is shaping up to be one of the biggest titles of 2006: The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Official word came from the Elder Scrolls forums, where Bethesda Softworks' programmer Steve "Mr Smiley Face Dude" Meister confirmed that the final version of TESIV: Oblivion will ship on just one DVD.

It's hardly earth-shattering news...but if a game as massive and beautiful as TESIV: Oblivion can get by with just one standard DVD, why are some developers so eager to move to HD-DVD and Blu-Ray?​

اگه من اشتباه میکنم دوستانی که در زمینه 360 وارد ترن بیان منو توجیه کنن.

این طور که من خوندم بازی یک دونه DVD هستش.

امیدوارم که اشتباه منظورشونو برداشت نکرده باشم.

این خبر مال 9 ژانویه 2006 هستش.

اگه ایراد داره خوشحال میشم که بگید.

خداحافظ

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
وای که من در حال جون دادن برای این بازیم. :(( امیدوارم زودتر ریلیز شه :(( من طاقت ندارم تا بهار صبر کنم .. تازه اون موقع نمیتونم تهیه ش کنم :( وای که این سری بازی خداست.. یادش بخیر چه شبهائی که تاصبح با این بازی سر شد.. مطمئناً این بار دنیای بازی به مراتب زیبا تر و بزرگتر خواهد بود...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
مطمئنی این سیستم مورد نیازشه!؟ این خیلی کمه بهش نمی خوره! :blink1:
همون جا یه جا سیستم مورد نیاز Oblivion رو داشت که توش چیزی ننوشته بود:neutral:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
مطمئنی این سیستم مورد نیازشه!؟ این خیلی کمه بهش نمی خوره! :blink1:
من که چیزی پیدا نکردم وای اینو تو سایت خود بازی نوشته بود:

T0_-1_1097285.JPG

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
این سیستمی که گذاشتید مربوطه به The Elder Scrolls 3 Morrowind میشه که سال 2002 اومد
Oblivion سیستمی به مراتب قوی تر میخواد ... فعلا هیچ سیستمی برای بازی اعلام نشده ولی حداقل 1 گیگ رم و یه کارت در سطح 6600GT چندان بعید نیست برای بازی به این عظمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر