اطلاعات جديد از Mafia 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
mafia2logo.jpg

فيزيك بازي به شدت قوي است شما مي توانيد هر چيزي را كه در تصوير ميبينيد تخريب كرده و بر آن اثر بگذاريد و اينكه اثرات تخريب شده به زودي ناپديد نمي شوند و به قولي پايدار هستند.

Michal Janacek مي گويد "در بازي تعداد باور نكردني Object وجود دارد كه مي توانيد همه ي آنها را تخريب يا از آنها استفاده كنيد".

ويتو (شخصيت اصلي بازي) به خاطر جرمي كه انجام داده است توسط پليس دستگير مي شود و دو راه براي او باقي ميماند:به خاطر اعمالي كه انجام داده به زندان برود يا براي جنگ به عنوان يك سرباز به جنگ جهاني دوم فرستاده شود. ويتو جنگ را انتخاب مي كند و پس از مدتي سالم و سلامت از جنگ باز ميگردد.

دوست او Joe پس از بازگشت ويتو از جنگ دوباره پيشنهادهايي به او ميدهد و اورا باز به راه خلاف ميكشاند. و حال ويتو به يك گنگستر حرفه اي تبديل مي شود و كارهايي از قبيل:پيام رساني براي سران،اخازي،كشتار مردم و... را انجام ميدهد.

با توجه به زمان وقوع داستان بازي ماشينهاي سالهاي 30 تا 50 در بازي به وفور پيدا مي شود.
سرقت ماشينهاي لوكس ، تخريب آنها از جمله كارهايي است كه ميتوانيد با ماشين ها انجام دهيد.
بازيباز در Mafia 2 ياد ميگيرد كه ماشين خود را دوست داشته باشد !. شما مي توانيد ماشين خود را ارتقا بدهيد و لاستيكها ي آن را عوض كنيد ، موتور آن را تعويض كنيد ، آسيبهاي آن را تعمير و يا آن را رنگ كنيد.

به گفته ي سازندگان تفاوت زيادي ميان نسخه هاي مختلف بازي (360-PS3-PC) وجود ندارد ، ولي از مقايسه هايي كه انجام شده رنگها در نسخه PS3 روشن تر بوده ولي ژ لبه هاي تراشيده اي هم در آن مشاهده شده.
سازندگان گفته اند تفاوت ميان نسخه هاي بازي كاملا مخفي است و در حقيقت تفاوتي با هم ندارند.

mafia2.jpg

هوش مصنوعي بازي بسيار خوب طراحي شده و تمامي واكنشهاي دشمنان نسبت به شما عالي كار شده و نسبت به حركات و كاور گرفتن شما واكنشهايي خوبي را از دشمنان مشاهده مي كنيم.

بيش از 50 نوع حركت براي كاراكتر بازي طراحي شده كه نسبت به ضربه ها انواع مختلفي دارد.
نوع واكنشها نسبت به ضربه خوردن به پا و دست و... و يا برخورد با ماشين همه با هم تفاوت دارند .

قدرت هر اسلحه و نوع اثر گذاري ،مقدار لگد زدن و دقت تيراندازي همه با هم تفاوت دارند.

افكتهاي هوا و صداي بسيار زيبايي براي بازي طراحي شده و همچنين باران ، طوفان ، رعد و برق در بازي وجد خواهد داشت.
صداي كاراكترها و ماشين و هياهوي شهر و ترافيك موجود در آن واقعا زيباست كه احساس اينكه شما واقعا وسط New York هستيد را به شما منتقل مي كند.

اين بازي قرار است براي PC ، 360 ،PS3 در پاييز امسال عرضه شود.

منبع
منبع

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به نظرم شماره یک بازی
ورود شخصیت به بازی رو خیلی خیلی فوق العاده انجام داد- هنوز که هنوزه همچین شکلی برای وارد کردن شخصیت به بازی ندیدیم

امید وارم این بازی هم اینطور باشه!!!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
یعنی تو بازی فصل ها هم هستن ؟

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
از GTA IV زده جلو :biggrin1: .
شما مي توانيد ماشين خود را ارتقا بدهيد و لاستيكها ي آن را عوض كنيد ، موتور آن را تعويض كنيد ، آسيبهاي آن را تعمير و يا آن را رنگ كنيد.
این مورد کمی نا امیدم کرد . در یک بازی مافیایی ، این امکانات به چه درد می خوره !!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من خودم به مافيا علاقه خاصي دارم . ولي فكر نكنم به GTA IV برسه . البته مقايسه اونا باهم كار جالبي نيست

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من خودم به مافيا علاقه خاصي دارم . ولي فكر نكنم به GTA IV برسه . البته مقايسه اونا باهم كار جالبي نيست
به نظر من مافیا خیلی سرتر از gta هست.gta مقداری حالت فانتزی داره ولی مافیا عین فیلم سینمایی میمونه.

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
این مورد کمی نا امیدم کرد . در یک بازی مافیایی ، این امکانات به چه درد می خوره !!
قبل از اینکه مافیایی باشه Open World ـه :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
قسمت اولش که فوق العاده بود بیشتر از GTA هم به من حال داد.. امیدوارم شماره 2 بازی خیلی بهتر باشه..

فقط آخری من نفهمیدم ما شخصیت منفی داریم یا مثبت..؟

atlas

کاربر سایت
Feb 27, 2009
361
نام
اطلس
از همه نظر فوق العاده است gta iv رو میزاره پشت سرش .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان برای مقایسه با بازی های دیگه هنوز زوده که نظر بدین. بهتر یکم صبر کنیم ولی 100% بازی عالی خواهد بود

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
خیلی ممنون از خبرت مانیکس جان

شکی نبود که این بازی تو این سمت ها عالی هست...کسی هست که بگه بازی مافیا بازی بدی از آب در میاد؟؟؟ نه:d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اول تشکر می کنم از حمیدرضا به خاطر خبرهای خوبش . :smile:
کلا جدیدا تو هر تاپیکی میری دارن دو تا چیزو با هم مقایسه می کنن :D
یکی 1 سال پیش اومده یکی هنوز نیومده ولی تبحر یه سری از دوستان انقدر تو مقایسه زیاده که با این مشکلات کار باز هم دست از مقایسه کردن بر نمیدارن .

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
واسه مقایسه زود هست.
دیدی یه دفعه اومد و بعد از اون همه انتظاری که ما واسه TGF کشیدیم. اومدو ما رو نا امید کرد.
امیدوارم با یه بازی عالی مثل نسخه ی یک روربرو بشیم و یک عنوان در خور دیگه از 2k مثل
(bioshock) ببینیم.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
ممنون حميد!عالي بوووود!
افكتهاي هوا و صداي بسيار زيبايي براي بازي طراحي شده و همچنين باران ، طوفان ، رعد و برق در بازي وجد خواهد داشت.
اينا خيلي رو جو بازي تأثير + ميزاره!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر