Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

دوست عزیز از KillZone هرچی داشتم گذاشتم اگه یه سرچ بکننین پیدا میکنید برای اینکه عکس های تاپیک تکراری نشه باز اگه پیدا نکردین بگید بذارم

در مورد splinter cell هم فقط همون دوتایی که تو پست اول گذاشتم موجوده و syphon f..i..l..t..e..r که اصلآ نبود

دم خودت گرم :biggrin1: از inFAMOUS همین دوتا بود فعلآ اگه باز بیاد میذارم براتون

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ربطش یه اینه که cristiano ronaldo توی fifa 2009 و fifa 2008 و fifa 2007 و fifa 2006 و fifa 2005 و fifa 2004 و ... ( pes ها رو هم حساب کن ) حضور داره !!!
بی شوخی تو این همه بازی ها این بازیکن حضور داره و اخیرا هم بهترین بازیکن دنیا شده و تو این بازی ها بهش به عنوان یکی از مهمترین بازیکن ها نگاه می کنند و بهش اهمیت می دن .
حالا هم می گی ربطی به تاپیک نداره ؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آقا حسن فکر کنم از دستم ناراحت شدی .
در هر صورت ازت معذرت می خوام :flowers:
اون دو تا infamous های صفحه ی اول رو یه جا دیگه آپ کن و چند تا هم از halo 3 و halo wars بزار .
ممنون :biggrin1:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

اقا امیر حسین چه جوری حساب کردی من ناراحت شدم :biggrin1: من از دست هیچ کس ناراحت نمیشم دلیل اینکه این مدت سر نمیزنم اینکه هم سروم شلوغه هم اینکه سایت اپلود مشکل داره نه میتونم عکس بگیرم نه میتونم عکس بذارم پس فعلآ تا پیک تو کما رفته تا اینکه سایت اپلود درست شه:biggrin1: ( در ضمن من همچنان میگم که ربطی نداره:biggrin1: اخه مرد حسابی ملت مگه بیکارن بیان برای بازی فوتبال عکس HI -RES درست کنن:biggrin1: در ضمن فقط مسی رونالدو اه اه اه اه :biggrin1:)

چقدر حرف زدم به امید روزی که سایت اپلود درست شه فعلآ تا بعد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر