هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام

من میخوام به اینترنت وصل شم باید چی کا ر کنم کمک

دو سه بار تقاضای کمک کردم تو تایپک خودش خبری نشد شاید اینجا .

این سوال من بود

من سوالی ازت ندیدم :confused: حالا اگه سوالی داری بپرس ، من در خدمتم .

ممنون میشم جواب بدین

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستان دسته ps3 شوک داره؟
بله شوک داره

یک مدل اولیه بود به نام SIXAXIS که قابلیت Rumble یا همون شوک رو نداشت.
مدل کامل و نهایی دسته PS3 اسمش Dual Shock 3 هستش که علاوه بر قابلیت SIXAXIS قابیلت لرزش یا شوک (Rumble) هم بهش اضافه شده

الان دیگه باندل های جدید PS3 همه با Dual Shock 3 هستند
ولی اگر شما تازه میخواید PS3 بخرید موقع خرید بگید که به جای دسته Sixaxis دسته Dual shock 3 میخوام!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,696
نام
امیر
خب تعداد زیادی از بچه ها و دوستان عزیزم ، تقاضا کرده بودن تا روش اتصال ps3 به اینترنت رو با استفاده از خط ADSL بگم ، من با اینکه چند بار قبل از این توضیح دادم ، دوباره هم میگم :D

ابتدا با استفاده از یک کابل ethernet یا همون LAN ، مودم ADSL رو به PS3 وصل کنید ، بعدش ps3 رو روشن کنین و وقتی XMB بالا اومد ، این مسیر رو دنبال کنید ، settings و از اونجا network settings و از داخل اون گزینه internet connection settings رو انتخاب کنید ، وقتی این گزینه رو انتخاب کردید یه پیغام میاد به صورت زیر :
if you perform internet connection settings, the system will be disconnected. Do you want to continue ?

که شما YES رو میزنید ، بعد از اون یه صفحه باز میشه با اسم select a setting method. که شما custom رو انتخاب میکنید . در صفحه بعدی از شما میخواد تا connection method رو انتخاب کنید که شما باید wired connection رو انتخاب کنید و در صفحه بعدش auto-detect رو انتخاب کنید ، بعد از اون وارد صفحه ای میشید که بالای اون نوشته IP Address setting که شما باید user name و password ی که از ISP تون دریافت کردین رو وارد کنید ، شما از طریق انتخاب گزینه PPPoE میتونین این کار رو انجام بدین ، بعد از اینکه user و pass رو وارد کردین ، DNS setting و MTU رو Automatic انتخاب کنید ، در قسمت proxy Server شما گزینه Do Not Use رو انتخاب کنید و در صفحه بعد UPnP رو Enable .
بعد از تنظیمات بالا صفحه ای باز میشه که میگه Press the O(X) button to save settings که شما با زدن دایره و یا ضربدر باید تنظیمات رو ذخیره کنین و در صفحه بعد شما میتونین با انتخاب Test Connection ، اتصال ps3 خودتون به اینترنت رو امتحان کنین .

امیرخان...

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
خب تعداد زیادی از بچه ها و دوستان عزیزم ، تقاضا کرده بودن تا روش اتصال ps3 به اینترنت رو با استفاده از خط ADSL بگم ، من با اینکه چند بار قبل از این توضیح دادم ، دوباره هم میگم :D

ابتدا با استفاده از یک کابل ethernet یا همون LAN ، مودم ADSL رو به PS3 وصل کنید ، بعدش ps3 رو روشن کنین و وقتی XMB بالا اومد ، این مسیر رو دنبال کنید ، settings و از اونجا network settings و از داخل اون گزینه internet connection settings رو انتخاب کنید ، وقتی این گزینه رو انتخاب کردید یه پیغام میاد به صورت زیر :
if you perform internet connection settings, the system will be disconnected. Do you want to continue ?

که شما YES رو میزنید ، بعد از اون یه صفحه باز میشه با اسم select a setting method. که شما custom رو انتخاب میکنید . در صفحه بعدی از شما میخواد تا connection method رو انتخاب کنید که شما باید wired connection رو انتخاب کنید و در صفحه بعدش auto-detect رو انتخاب کنید ، بعد از اون وارد صفحه ای میشید که بالای اون نوشته IP Address setting که شما باید user name و password ی که از ISP تون دریافت کردین رو وارد کنید ، شما از طریق انتخاب گزینه PPPoE میتونین این کار رو انجام بدین ، بعد از اینکه user و pass رو وارد کردین ، DNS setting و MTU رو Automatic انتخاب کنید ، در قسمت proxy Server شما گزینه Do Not Use رو انتخاب کنید و در صفحه بعد UPnP رو Enable .
بعد از تنظیمات بالا صفحه ای باز میشه که میگه Press the O(X) button to save settings که شما با زدن دایره و یا ضربدر باید تنظیمات رو ذخیره کنین و در صفحه بعد شما میتونین با انتخاب Test Connection ، اتصال ps3 خودتون به اینترنت رو امتحان کنین .

امیرخان...

چاکرتیم داداش

==

واقعا ممنونم
کلی ذوق کردم:biggrin1:

==
چند تا سوال دیگه

1.اگر اپدیت کنم بعضی بازی ها اپدیت قبلیو میخوان چیکار کنم؟
2.یه ادرس مستقیم از اخرین فریمور؟
3.ایا باید تمام فریمورهارو پشت سر هم نصبید:D
4.بعدش من سرعتم 128 کیلو بایته و حدودا 400-490 پینگه میدونم خوب نیست ولی میشه یا هاش بازی کنم؟
5.یه چیزی بود به اسم ps3 home فکر کنم اون همراه با اپدیته دیگه

==

ببخشید سوالات زیاد شد ولی ممنونم میشم جواب بدین

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,696
نام
امیر
1.اگر اپدیت کنم بعضی بازی ها اپدیت قبلیو میخوان چیکار کنم؟
هیچ وقت همچین مشکلی که میگی پیش نمیاد و آپدیت های جدید به نوعی ویژگی های ورژن های قبلی رو دارن ، اگه اینجوری باشه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه :D ...

2.یه ادرس مستقیم از اخرین فریمور؟
بعید می دونم امضام رو ندیده باشی ! به هر حال مراجعه شود به لینک امضام ...

3.ایا باید تمام فریمورهارو پشت سر هم نصبید:biggrin1:
نه...

4.بعدش من سرعتم 128 کیلو بایته و حدودا 400-490 پینگه میدونم خوب نیست ولی میشه یا هاش بازی کنم؟
ای شاید بتونی با لگ بازی کنی...

5.یه چیزی بود به اسم ps3 home فکر کنم اون همراه با اپدیته دیگه
هیچ چیز مشخص نیست هنوز...

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel

امیرخان...

بابت جوابت ممنون.ولی یک سوال داشتم.
من هیچ اشنایی با adsl ندارم و فقط برای ps3 میخوام adsl بگیرم.در واقع تا به حال از adsl
استفاده نکردم.
مودم adsl کجا قرار میگیره.؟
در کل منظورم این هست که کاری هست که به کسی که adsl وصل میکنه بگم تا بتونم از ps3
استفاده کنم.
میدونم منظورم را نتونستم خوب بیان کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر