Action figure & Model (لیست در پست اول)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه سری اکشن فیگور از Dragon Ball خریدم از یکی از رفقا ! با قیمت فوق العاده مفت :D .

گوهان و به همراه ویدل رو میذارم . فیگور های فوق العاده برجسته و دلنشینی هستند . از رنگ پردازی بگیرید تا زیبایی و طراحی و ... .

توضیحات :

تولیدیشون تا اونجا که یادم میاد Bandai هستش . پشتشون زده Made in China و یه codenameـی به نام B/B T .
دست و سر و گردن و خلاصه این جور جاهاشون میتونه از هم جدا بشن .
Gohan چیزی حدود 8.5 سانت هستش و Videl هم 6.5 . پایه های پلاستیکی بی رنگی رو هم دارن که توی عکس مشخص هست .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur

eole

کاربر سایت
Nov 30, 2010
21
یه سری اکشن فیگور از Dragon Ball خریدم از یکی از رفقا ! با قیمت فوق العاده مفت :D .

گوهان و به همراه ویدل رو میذارم . فیگور های فوق العاده برجسته و دلنشینی هستند . از رنگ پردازی بگیرید تا زیبایی و طراحی و ... .

خیلی جیگرن... از کجا میشه تهیه کرد؟ :x

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
عجب چیزیه شهاب :x حالا تا یه چند وقت دیگه منم یه سری اکشن فیگور وان پیس بدستم میرسه
من کمتر اینترنت سر میزنم ولی لطفا پیگیر این سایت http://www.actionfigure.ir هم باشید ببینیم کی اکشن فیگوراش رو برای فروش میزاره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود

McLAREN MP4/2 TIRBO

این McLAREN MP4 با مقیاس 1:24 ساخت BBURAGO ـه که بالاخره تو وسایلم پیداش کردم :d

کیفیت ساختش خیلی خوبه و تمام بدنش استیله. اینم از نمای روبروش ! :d

جعبش یه خورده داغون شده که متاسفانه نمیشه ازش عکس بزارم ولی از کف با پیچ به جعبه محکم میشه و اگه جعبه در معرض فشار یا ضربه هم باشه مشکلی براش پیش نمیاد.در ضمن یه لاستیک زاپاس هم داره.

هر چهار چرخ متحرک هستن و چرخ های جلو به فرمان متصل هستند و با تکون دادن فرمان چرخها هم تکون می خورن. صندلی و کمربند ایمنی راننده هم داخل جای سرنشین هست که چون نمیشد خوب داخلش نور انداخت عکس خیلی تاریک میشد و نتونستم ازش عکس بگیرم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
با سری جدید ِ فیگور در خدمتتون هستیم :D .

sfhxksammzj6129omxfq.jpg

اولیش ، گوکو شخصیت اول سری Dragon Ball هستش . منتها با شکل و شمایل ِ Capitan Genyo . در واقع توی انیمه گنیو تو بدن گوکو میره که قیافه گوکو کمی فرق میکنه و اینی که بقل چشمش هست میاد .

فیگور خیلی بامزه و جالبی هستش . استایل قشنگی هم داره . سازنده هم باندای هستش . قیمتشم دقیق نمیدونم ولی الان که تو نت دیدم فکر کنم هر کدوم 20 دلار باشه . یعنی گوهان ِ که گذاشتم زده بود 20 دلار . این همون حدودا باید باشه .

tn2lrtnwk0cek4nydnip.jpg

فیگور بعدی ، گوتنکس ( Gotenks ) هستش . فیوژن ترانکس و گوتن که شخصیت های جالب انیمه هستش . این فیگوری که دارم ، یه پایه حلقه ای رنگ برای نگه داشتنش داره . گوتنکس در حالت Super Saiyan 3 هستش که مو هاش بلند میشه و توی این فیگور هم یکم حالت chibi به خودش گرفته .

این خیلی جالب است فقط بدیش اینه که یکم پایه اش لـَقـِه ! ولی در کل خیلی بامزه اس به خصوص موهای بلندش . از همون سری هستش که باندای تولید میکنه . قیمتش رو گیر نیوردم ، ولی احتمالا همون حول و حوش هستش .

-----

منتظر فیگور های بعدی باشید :D .

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
با سری جدید ِ فیگور در خدمتتون هستیم :D .

اولیش ، گوکو شخصیت اول سری Dragon Ball هستش . منتها با شکل و شمایل ِ Capitan Genyo . در واقع توی انیمه گنیو تو بدن گوکو میره که قیافه گوکو کمی فرق میکنه و اینی که بقل چشمش هست میاد .

منتظر فیگور های بعدی باشید :D .
خیلی قشنگه،
منم تا چند وقت دیگه وان پیس و Allen توی D.Gray-man و چندتا انیمه دیگه رو میگیرم:x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Magnamon - Digimon , Jin Kazama - Tekken

با سری ِ جدید فیگور در خدمت ِ شما هستیم :D .

rnwhik85c4y47deteeh6.jpg

یه فیگور از محبوبترین انیمه زندگیم میذارم که خیلی ها دیدینش :D . Digimon :D ! این فیگوری که دارم مربوط به یکی از دیجیمون های سری دوم یعنی " Magnamon " هستش . که از تبدیل Vmon به صورت Golden Armor هستش . حضور کم اما موثری داشت و از شخصیت های محبوب خود ِ من هستش . قدرت ِ اصلی اش هم نوره ! این فیگور یا بهتر بگم " اسباب بازی " رو عید چند سال پیش از خیابون جمهوری خریدیم :D . قیمت اصلش رو پیدا نکردم ولی اینی که دارم فیک هست و به قیمت خیلی پایینی خریدمش اما الحق جنس فوق العاده ای داره و تازه بعد از 6 7 سال دست و پاش یکم لــَق شدن !

این اصلش :

این ماله من :D :

پروفایل اصلیش رو پیدا نکردم . منتها از اونجایی که باندای لایسنس ساخت فیگور از انیمه خصوصا دیجیمون رو داره احتمالا همون باندای هستش . قیمتشم پیدا نکردم . توی اصل هم یه سری تیکه چسبیده به بازو و رون هاش میبینید . ماله من هم داشتش اما گم و گور شدش رفت :D . تقریبا 16 سانت هستش و یکی از ایراداتش ثابت نبودن و شل و ول بودن هست :D . یه review از این فیگور رو میتونید اینجا بخونید !

8wxpv53zusc7l2rds6c8.jpg

-----------------------------
Bonus Figure :D

hf61nff4dhc634in4w82.png

فیگور بعدی ، جین کازاما که معرف حضور همه هست ، هستش :D . شخصیت اول سری تکن که از شماره سوم وارد داستان شد و به دلیل استایلش بشدت محبوب شد . یه سری فیگور هم ازش وارد ایران شد . یعنی یه 4 تا شخصیت که یکیش جین ، بقیش هم Paul Phoenix, Nina Williams و Ling Xiayou بود که یه پاندا هم تو پکش بود :D . اون موقع قیمت بالایی نداشت . این رو هم دقیقا نمیدونم اصل ِ یا فیک ! ولی جنسش فوق العاده قوی و محکم هستش .

پک واقعی اش هم همینه :

5v1h1e3pruolx7cx4dn.jpg

تولیدی و ایناش رو هم نفهمیدم اما قیمتش رو توی آمازون 74 دلار شده بود که یکم زیاده به نظرم براش :D . پشتش هم یه کلمه " Epoch CO " ثبت شده که حدس میزنم مربوط به تولیدیش باشه ! ماله من یکم کر و کثیف شده توی این مدت و با الکل و اینا هم پاک نمیشه برای همین دلم نیومد براش پست ِ جدا بزنم :D . حدود 17 سانت هست و بازو ها و پاهاش محرکه که میتونه فیگور های متفاوتی رو بگیره .

• Like
Reactions: Konami

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه سری به http://www.es7ir.com/ بزنید لیوان و تی شرت و دوتا اکشن فیگور بازی داره
GOW هارو میگی ؟ پــُره تو تهران . از لباف و اینا تا کنج و تجریش ! یعنی محاله جایی بری این ( خصوصا اونی که با مدوسا هست ) رو نداشته باشه :D . ولی در کل فیگور خوبی هستش :D .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من خودم 4 تا از این 7 اینچی ها دارم که 3 تاش تو پروفایلم هست ولی فردا به دوستم میگم بیاد عکس اکشن فیگوراشو بذاره ... کرکو پرتون میریزه :D خودتونو آماده کنین ...

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
من خودم 4 تا از این 7 اینچی ها دارم که 3 تاش تو پروفایلم هست ولی فردا به دوستم میگم بیاد عکس اکشن فیگوراشو بذاره ... کرکو پرتون میریزه :D خودتونو آماده کنین ...

پس منتظر بزرگترین سوپرایز از منم باشین که تو راهه >:)
(تا 7 روز دیگه) :p

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
خوب اینم Collection من بچه ها فحشم ندین :d:d:dبزنید به تخته :d:d:d

عکس کل دارو دسته رو اول گذاشتم باقی‌ عکسها فقط از فیگور‌های مهم و گرون امه راستی همه عکس ها کار خودمه و خودم گرفتم و تو Photoshop رنگ بندی رو Edit کردم.

سایز اکثر Figure هام 12 inch همون 30 cm خودمون ـه

http://irupload.ir/viewer.php?file=j5zgz9clpkso9ehfhc8x.jpg

http://irupload.ir/viewer.php?file=4db89havtcqps8jize8.jpg

http://irupload.ir/viewer.php?file=y0pqczhgijghcgyr2kx8.jpg

http://irupload.ir/viewer.php?file=7dszhtf746he0sxx8l9.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر